Jump to content
Dogomania

Umarł nasz najukochańszy Pańcio!


Recommended Posts

[quote name='PACZEK']:lol: Dobrze że wróciłaś:lol:
J[B]ak możesz to proszę sprawdź pocztę bo już teraz komplet zdjęć wysłałem na drugi dzień po Twoim wyjeździe.[/B] Dwa najmłodsze psiaczki tak naprawdę można już ogłaszać.
I kolejny problem bo pod sklepem koczuje suczka , młoda ,czarna, podobna do jamnika. Typowo domowy psiak, nawet wody nie potrafi sobie znaleźć,koszmar. Już nawet nie biega za autami tylko leży zrezygnowana. Jak możesz to dołącz ją do wątku może ktoś ją choć na DT domowy weźmie. Zaraz Ewa Ci fotki wyśle.[/QUOTE]
Juz zdjęcia wrzuciłam do górnych postów

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikaragua']Juz zdjęcia wrzuciłam do górnych postów[/QUOTE]
Tak wiem dziękuję bardzo :lol: Powklejałem gdzie trzeba.
Dwa tygodnie temu były jeszcze fotki Nyguska.
Te dzisiaj wysłane zdjęcia suni z pod sklepu jak możesz to wklej tu w wątek a może ktoś doradzi jak "sprawę ugryźć".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Może ją do "psy do adopcji" przenieś. Strasznie biedna. Moze sie zgubiła?[/QUOTE]
Witaj!
Pewnie masz rację z założeniem wątku adopcyjnego dla biedulki, ale ja się po prostu "nie wyrabiam":oops:. A co do zgubienia to prawie niemożliwe bo niby jak? Piesek ma zachowania całkowicie "domowe", wioska jest nieduża a "pod sklepem" jest jedyne miejsce gdzie można stanąć autem. Nikt w okolicy nie szuka takiego pieska. Chyba że ktoś komuś na złość suczkę wywiózł bo bardzo źle reaguje na kierowców Tirów którzy zatrzymują się po drobne spożywcze zakupy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']wydaje mi się , ze cały wątek można tam przenieść, bo tak na prawdę to wszystkie są do adopcji...[/QUOTE]
Niestety masz rację że wcześniej czy później tak się stanie:-( że wszystkie będą do adopcji. Jednak "na dziś" od P. Józka otrzymałem zgodę na wyadoptowanie dwóch najmłodszych chłopców. I tak były problemy bo "uczynni" sąsiedzi próbują go nastawić negatywnie że ja niby chcę zabrać mu zwierzęta. Zresztą szkoda nawet opisywać debilizmy które potrafią wymyślić ludzie wykształceni i niby inteligentni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK'][IMG]http://s28.postimg.org/uhvpoezn1/20140820_195253.jpg[/IMG]
Nawet to zdjęcie nie zrobiło wrażenia:placz:. od wczoraj wieczorem deszcz pada o ona biedna nawet nie umie się schować.[/QUOTE]

zrobiło wrażenie, ogromne :( :( :( :(
i co ja mogę ? :( :( :(
zupełnie podobnie zachowuje się przygarnięta ostatnio czarno-biała Nika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']zrobiło wrażenie, ogromne :( :( :( :(
i co ja mogę ? :( :( :(
zupełnie podobnie zachowuje się przygarnięta ostatnio czarno-biała Nika[/QUOTE]

Przecież wiesz że to nie o Ciebie chodzi [B]mari23 .
[/B]A wieści są sam nie wiem dobre czy złe bo dziś pod sklepem małej nie było. Podobno przygarnął ją jakiś pan chyba miejscowy trochę się wściekłem bo pan podobno nie uznaje sterylizacji. Spróbuję ustalić gdzie pies jest.
Dota jak dobrze pójdzie jutro wieczorem będzie mieć sterylkę. Trzymajcie kciuki by wszystko dobrze poszło.
Faktycznie dwa pieski z tego wątku można przenieść do działu adopcyjnego, tylko że ja nie dam rady otworzyć kolejnego wątku. Mogę tu na miejscu "opiekować" się psiaczkami, podsyłać fotki i opisywać aktualności. Psiaki może poza właściwą karmą na razie pomocy finansowej nie potrzebują więc można by się skupić na ogłoszeniach i szukaniu domków.

Edited by PACZEK
Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Przecież wiesz że to nie o Ciebie chodzi [B]mari23 .
[/B]A wieści są sam nie wiem dobre czy złe bo dziś pod sklepem małej nie było. Podobno przygarnął ją jakiś pan chyba miejscowy trochę się wściekłem bo pan podobno nie uznaje sterylizacji. Spróbuję ustalić gdzie pies jest.
[B]Dorotka jak dobrze pójdzie jutro wieczorem będzie mieć sterylkę. Trzymajcie kciuki by wszystko dobrze poszło.[/B]
Faktycznie dwa pieski z tego wątku można przenieść do działu adopcyjnego, tylko że ja nie dam rady otworzyć kolejnego wątku. Mogę tu na miejscu "opiekować" się psiaczkami, podsyłać fotki i opisywać aktualności. Psiaki może poza właściwą karmą na razie pomocy finansowej nie potrzebują więc można by się skupić na ogłoszeniach i szukaniu domków.[/QUOTE]Jak ja nie lubię gdy psy maja ludzkie imiona :angryy:... Myślałam, że o kobiecie napisałeś :cool3::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Jak ja nie lubię gdy psy maja ludzkie imiona :angryy:... Myślałam, że o kobiecie napisałeś :cool3::shake:[/QUOTE]
Tak nazwał ją p.Heniek, jeśli to Cię drażni na potrzeby wątku mogę ją nazywać inaczej:lol:. Podaj propozycję imienia a zostanie rozpatrzona w trybie natychmiastowym pozytywnie. Przy okazji pomyśl jak nazwać te dwa szczeniaki roczne od niej bo też ludzkie imiona mają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Tak nazwał ją p.Heniek, jeśli to Cię drażni na potrzeby wątku mogę ją nazywać inaczej:lol:. Podaj propozycję imienia a zostanie rozpatrzona w trybie natychmiastowym pozytywnie. Przy okazji pomyśl jak nazwać te dwa szczeniaki roczne od niej bo też ludzkie imiona mają.[/QUOTE]
Zamiast Dorota to może Dota - podobnie brzmi :) a chłopaki może Syriusz i Orion?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Zamiast Dorota to może Dota - podobnie brzmi :) a chłopaki może Syriusz i Orion?[/QUOTE]
OK.
Dziesięć minut temu wróciliśmy od weta, Dota ma właśnie zabieg.
A synkowie to ten rudy ma na imię Urwis więc decyzję pozostawiam Tobie jak i którego nazwać.
Zrobiłem troszkę zdjęć tym dwóm kawalerom to jak wkleisz może podpisz imionami i wszystko będzie ustalone. Wyślę też Ci fotki z przed zabiegu Doty bo będą potrzebne do sterylkowej skarbonki.

Zabieg byłby dużo wcześniej ale Dota była w koszmarnym stresie. Dopiero co straciła Pańcia a my ją zabraliśmy w nieznane i pewnie niemiło zwierzęcym stresem pachnące miejsce. Czekaliśmy godzinę aż się uspokoi.

Edited by PACZEK
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Urwis to super imię :) A drugiego jak wołają?
[/QUOTE]

Czyli rozumiem że "Urwis" może zostać Urwisem;)
No a to biało-brązowe szczęście to (wybacz że przytaczam ale sama chciałaś:evil_lol:) Kacper. Mam nadzieję że wymyślisz jakieś "twarzowe" imię dla niego!

Dzięki za wklejanie fotek.
Dotka już od godziny w domku. Stres musiał być koszmarny bo wybudziła się bardzo szybko. Teraz niech odpocznie zobaczymy jutro jak będzie się zachowywać. Waga w gabinecie wykazała że panna waży 9kg. Ale jest otyła gdyby o kilo schudła to wyszło by jej to bardzo na zdrowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Czyli rozumiem że "Urwis" może zostać Urwisem;)
No a to biało-brązowe szczęście to (wybacz że przytaczam ale sama chciałaś:evil_lol:) Kacper. Mam nadzieję że wymyślisz jakieś "twarzowe" imię dla niego!
[/QUOTE]To może po prostu Łatek ;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://s28.postimg.org/xblbc9d19/AA_1.jpg[/IMG]

[IMG]http://s28.postimg.org/cnhm0elh9/AA_2.jpg[/IMG]

[IMG]http://s28.postimg.org/hrdxlq2wt/AA_3.jpg[/IMG]

[IMG]http://s28.postimg.org/6qdqjl4cd/AA_4.jpg[/IMG]

[IMG]http://s28.postimg.org/b9pz53m7x/AA_5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłem znowu u Dotki:lol: i zrobiłem super fotkę "po sterylkową". Jak [B]Nikaragua [/B]ją wklei to myślę tu temat sterylki zakończyć, bo pewnie w poniedziałek zdjęcie szwów i Suczka zapomni o "cieczkowych" problemach. Trochę się jeszcze Dota na mnie boczy ale już się "głaszczemy". Ogólnie wygląda na zadowoloną, biega normalnie z resztą"ekipy" więc mam nadzieję że wszystko już będzie OK!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...