Jump to content
Dogomania

Tobiś już adoptowany!


happy_animals

Recommended Posts

[quote name='Norel']Wpadłam na zaproszenie :) Myślałam że w pw to jakieś przejęzyczenie żeby ponad 600zł kosztowało utrzymanie bardzo małego psa bez wyżywienia! To ja konia z wyżywieniem hoteluję za 500zł miesięcznie....:roll: chyba powinnam się przerzucić na małe psy..... kosmos jakiś...[/QUOTE]

Na szczęście pojawiło się już kilka tańszych opcji. Trzymaj kciuki Ciociu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilą dzwoniłam do "Leśnej Zagrody". Tobi prosił, żeby Was pozdrowić :) Jest bardzo grzeczny i nie sprawia żadnych problemów. Ma ogromny apetyt! Jak się okazało uwielbia mokrą karmę. Pani Joanna i jej mąż - w miarę swych możliwości - postarają się pracować z Tobim tj. uczyć go chodzenia na smyczy. Na razie nie jest łatwo... :shake: Dzisiaj bądź jutro dostaniemy nowe zdjęcia pyszczka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='happy_animals']Ciocie, mam bardzo dobrą wiadomość w sprawie Tobisia :loveu: Więcej informacji zamieszczę jutro :loveu:[/QUOTE]

Jeśli to dotyczy zwolnienia miejsca u mnie w hotelu to bardzo proszę o informację bo wczoraj odmówiłam psu komercyjnemu za zupełnie inną stawkę.

Edit: Już wiem że ma dom, szkoda że wczoraj nie miałam tej informacji. :-(
Ale cieszę się że ma dom. :-)

Edited by LILUtosi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Jeśli to dotyczy zwolnienia miejsca u mnie w hotelu to bardzo proszę o informację bo wczoraj odmówiłam psu komercyjnemu za zupełnie inną stawkę.

Edit: Już wiem że ma dom, szkoda że wczoraj nie miałam tej informacji. :-(
Ale cieszę się że ma dom. :-)[/QUOTE]

Ciociu, nadal jesteśmy zainteresowani hotelikiem dla innego pieska (z interwencji spod Leszna), miałam dzisiaj pisać.

Edited by happy_animals
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, Tobiś został adoptowany :loveu: Co prawda osoba, która została jego Nowym Opiekunem prosiła o anonimowość możemy Was zapewnić, że chłopiec trafił w bardzo dobre ręce :loveu: Prawdziwy happy end. Nikt się nie spodziewał tak szybkiej adopcji. Za chwilę zamieszczę rachunek oraz potwierdzenie przelewu za pobyt Pyszczka w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ktoś potrzebował ogłoszeń zapraszam na mój bazarek- moje dwie panny potrzebują kasy na hotel:oops:4
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256730-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-dla-Majki-i-Kory-20-30-i-50-og%C5%82osze%C5%84-gratisy-do-13-09-do21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256730-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-dla-Majki-i-Kory-20-30-i-50-og%C5%82osze%C5%84-gratisy-do-13-09-do21-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...