Jump to content
Dogomania

Tobiś już adoptowany!


happy_animals

Recommended Posts

Tobiś już adoptowany :) Co prawda osoba, która została jego Nowym Opiekunem prosiła o anonimowość możemy Was zapewnić, że chłopiec trafił w bardzo dobre ręce :) Prawdziwy happy end :)

[IMG]http://i62.tinypic.com/ei1p8k.jpg[/IMG]

[U]Wpłaty[/U]:
Pani Karolina Z. z Głuszycy (30,00 zł)
Pani Dominika S. z Wrocławia (50,00 zł)
Pani Ania K. z Kozienic (100,00 zł)
Pan Paweł P. z Wrocławia (50,00 zł)

[U]Wydatki[/U]:
1) Szczepienie p/wściekliźnie i chorobom zakaźnym (100,00 zł) - Rachunek Nr 06/2014
2) Zakup misek oraz mokrej karmy (60,00 zł)
3) Pobyt Tobiego w Hotelu dla psów "Leśna Zagroda" (120,00 zł) - Rachunek Nr 05/2014

[U]Stan konta[/U]:
0,00 zł

ROZLICZONE

Edited by happy_animals
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Serdeczne podziękowania dla:
- firmy Bosch oraz Beaphar Polska Sp. z o.o.
- sklepu zoologicznego "Fauna" Ryszard Szmyd (ul. Brucknera 25-43, Wrocław)
- Renaty Iwanowskiej-Polit
- naszych Darczyńców.

Wspólnymi siłami udało się skompletować porządną wyprawkę dla Tobisia :) Na zdjęciach tylko jej niewielka część :)

[IMG]http://i58.tinypic.com/2iu6bgi.jpg[/IMG]

[IMG]http://i57.tinypic.com/2qtctmq.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu dzwoniliśmy do Pani Joanny z Hotelu dla Psów "Leśna Zagroda". Tobi ma się dobrze :) Pierwszą noc zniósł bardzo dzielnie! Potrafi szczekać :) Jutro po raz pierwszy - w nowym miejscu - będzie wyprowadzany na smyczy :)

[IMG]http://i59.tinypic.com/mbpb0k.jpg[/IMG]

[IMG]http://i61.tinypic.com/soltn8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i60.tinypic.com/mwsi69.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie- cena jest straszna:crazyeye: ja za około 20kg Korę z mojego banerka płacę w domowym hoteliku 360-372zł/m-c...

Ciocia zrobię mu ogłoszenia- potrzebuję tekstu, zdjęć- nie mogę się zadeklarować finansowo

Link to comment
Share on other sites

Ta cena za hotel... tyle to rozumiem za domnego psa, komercyjnie, jak właściciel jedzie na urlop 2tyg. Są tańsze, dobre hotele... za tą kasę można by pomóc nie jednemu psu :roll:

[COLOR=#a9a9a9]Edytowałam część posta, to nie moja sprawa która fundacja gdzie, kogo i dlaczego umieszcza.[/COLOR]

Edited by bric-a-brac
Link to comment
Share on other sites

Niestety Cioteczki, opłata za hotel wynosi 620 złotych na miesiąc :( Nie było wyjścia... inaczej Tobi trafiłby do schroniska. Dużo wokół niego było zamieszania. Mieliśmy dwa dni na znalezienie czegokolwiek. W bezpłatnym domu tymczasowym nie dogadał się z innymi psami, na dodatek jeszcze stamtąd uciekł. Szukaliśmy go cały dzień.

Z końcem września możemy go przenieść do tańszego hoteliku za około 450 złotych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='happy_animals']Niestety Cioteczki, opłata za hotel wynosi 620 złotych na miesiąc :( Nie było wyjścia... inaczej Tobi trafiłby do schroniska. Dużo wokół niego było zamieszania. Mieliśmy dwa dni na znalezienie czegokolwiek. W bezpłatnym domu tymczasowym nie dogadał się z innymi psami, na dodatek jeszcze stamtąd uciekł. Szukaliśmy go cały dzień.

Z końcem września możemy go przenieść do tańszego hoteliku za około 450 złotych.[/QUOTE]

:crazyeye: Nie wiem czy ze mną coś jest nie tak, że sytuacja wydaje mi się absurdalna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']:crazyeye: Nie wiem czy ze mną coś jest nie tak, że sytuacja wydaje mi się absurdalna?[/QUOTE]

Z nami jest coś nie tak czy z opłatą za hotelik? Też jestem przerażona tą ceną a miejsce pobytu traktuję jako rozwiązanie chwilowe. Mam nadzieję, że na dniach znajdziemy coś innego (tańszego). O całym zamieszaniu z psiakiem nawet nie chcę mówić/pisać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='happy_animals']Mam nadzieję, że na dniach znajdziemy coś innego (tańszego). [/QUOTE]
W poprzednim poście pisałaś, że możecie przenieść dopiero z końcem września.... i to za znowu chorą kwotę 450zł.


[quote name='happy_animals']O całym zamieszaniu z psiakiem nawet nie chcę mówić...
[/QUOTE]
Nie musisz mówić. Mi by jednak było głupio prosić o deklaracje na najdroższy hotel na dogo (droższego nie widziałam). Zwłaszcza, że reprezentujecie fundację, więc jakby powinniście znać realia bezdomności, cen itp. itd.

Ja się wypisuję z wątku, nic tu po mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']W poprzednim poście pisałaś, że możecie przenieść dopiero z końcem września.... i to za znowu chorą kwotę 450zł[/QUOTE]

Jeżeli w okresie sierpień - wrzesień nie znajdziemy bezpłatnego domu tymczasowego lub innego hotelu w rozsądnej cenie, przeniesiemy go do tego za około 450 złotych.

[quote name='bric-a-brac']Nie musisz mówić. Mi by jednak było głupio prosić o deklaracje na najdroższy hotel na dogo (droższego nie widziałam). Zwłaszcza, że reprezentujecie fundację, więc jakby powinniście znać realia bezdomności, cen itp. itd.
Ja się wypisuję z wątku, nic tu po mnie.[/QUOTE]

Tak jak pisałam "najdroższy hotel na dogo" jest tylko rozwiązaniem chwilowym. Według mnie lepiej było umieścić Tobiego w takim niż pozostawić go na ulicy lub ulokować w schronisku. Szanuję jednak Twoje zdanie i jeśli zamierzasz się wypisać, proszę bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Moj boziu bidulek
jestem w szoku ze takie drogie hoteliki i to za malego pieska
a co sie stalo ze bezplatny hoteliku tak wyszlo?
nie dadza mu 2 szansy?
moze jeszcze uda sie jakis tanszy hotelik niz 450zl znalesc
Tak prawda lpiej umiscic go w hoteliku niz od razu do schronu
z kaska slabo na ten miesiac od wrzsnia jeszcze nie wiem
ale jakby cos sie zwolnilo napewno tobi bedzie pierwszy w kolejce
na ta chwil mog ofrowac fanty na bazarek ale ktos musialby zrobic bo 10/15 nie ma mnie w kraju
potem po 21 wakacje

Link to comment
Share on other sites

Jestem z zaproszenia. Cenę DT to nawet ciężko skomentować, muszę poczytać gdzie to się tak cenią :shake: Trzeba poszperać po wątkach hotelikowych i DT i poszukać czegoś tańszego, nikt nie zapłaci za pobyt tak małego pieska tak olbrzymiej kwoty, i jeszcze bez wyżywienia :shake: czy ten hotelik prowadzi ktoś z dogo? Ja to bym chciała fakturę widzieć za pobyt psiaka w takim hoteliku, bo za te pieniądze to mogliby się już uczciwie chociaż rozliczać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milagros19853201']Moj boziu bidulek
jestem w szoku ze takie drogie hoteliki i to za malego pieska
a co sie stalo ze bezplatny hoteliku tak wyszlo?
nie dadza mu 2 szansy?
moze jeszcze uda sie jakis tanszy hotelik niz 450zl znalesc
Tak prawda lpiej umiscic go w hoteliku niz od razu do schronu
z kaska slabo na ten miesiac od wrzsnia jeszcze nie wiem
ale jakby cos sie zwolnilo napewno tobi bedzie pierwszy w kolejce
na ta chwil mog ofrowac fanty na bazarek ale ktos musialby zrobic bo 10/15 nie ma mnie w kraju
potem po 21 wakacje[/QUOTE]

Powiem szczerze, że po ucieczce Tobiego z bezpłatnego DT u Pani Magdy i całym zamieszaniu jakie powstało na Fb nie chcę już nawet próbować :shake: Najpierw psiak miał być pod naszą opieką, później już nie (zgodnie z życzeniem osób, które rzekomo miały nam pomagać) a następnie (w ten poniedziałek) otrzymujemy informację, że Tobi wyląduje w schronisku. Szkoda słów...

Ciociu, ja mogę przygotować bazarek.

Edited by happy_animals
Link to comment
Share on other sites

[quote name='yucca']Jestem z zaproszenia. Cenę DT to nawet ciężko skomentować, muszę poczytać gdzie to się tak cenią :shake: Trzeba poszperać po wątkach hotelikowych i DT i poszukać czegoś tańszego, nikt nie zapłaci za pobyt tak małego pieska tak olbrzymiej kwoty, i jeszcze bez wyżywienia :shake: czy ten hotelik prowadzi ktoś z dogo? Ja to bym chciała fakturę widzieć za pobyt psiaka w takim hoteliku, bo za te pieniądze to mogliby się już uczciwie chociaż rozliczać.[/QUOTE]

Pani, która prowadzi hotel ma swoją stronę internetową - [URL]http://lesnazagroda.com/[/URL] Normalnie wystawia rachunki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Przeniesienie do innego miejsca jest chyba konieczne ...... niestety ta cena powala. Na pewno cos sie znajdzie......:) Sa u malucha super Cioteczki juz......:)[/QUOTE]

To prawda, cena jest porażająca. Dopisałam się na którymś z wątków w dziale Domy tymczasowe. Nasz Tobi to taki uciekinier, ceni sobie wolność :D Do tego kompletnie nie potrafi chodzić na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...