Jump to content
Dogomania

spanie


westiekasia

Recommended Posts

Zastanawiam się dlaczego mój 11 tygodniowy West wybiera sobie do spania tylko twarde miejsca, takie jak podłoga czy dolna część biurka. Jak ktoś weźmie ją do łóżka, czy na fotel to chce zejść i kładzie się na podłodze. Kładziemy jej poduszkę na noc na podłodze to też ją omija. Przejdzie jej ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moim zdaniem jest jej po prostu gorąco. Moja suczka w okresie jesieni, zimy i wczesnej wiosny śpi tylko na fotelu i to najlepiej przykryta kocykiem. Ale jak tylko przychodzą ciepłe dni to nie można jej się doprosić żeby przyszła na noc do domu (mieszkamy w domku jednorodzinnym pod miastem). Więc poczekaj do zimy, a z pewnością twoja psina przyjdzie do ciebie do łóżka i się wtuli szukając ciepełka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psi Uniwersytet']Pierwszą rzeczą, która przychodzi mi do głowy, to jest jej po prostu za gorąco. Zobacz czy będzie tak samo, jak spadnie temperatura za oknem. Pozwól psu wybrać sobie miejsce do spania i pamietaj, my ludzie lubimy podusie, a Twój maluch to terier i po psiemu podusie nie są dla niego.[/QUOTE]
Ściema z tymi poduszkami.Mój pies uwielbia poduszki i widzę,że nie jest w tym odosobniony.My- ludzie i one- psy uwielbiają poduszki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gojka']Ściema z tymi poduszkami.Mój pies uwielbia poduszki i widzę,że nie jest w tym odosobniony.My- ludzie i one- psy uwielbiają poduszki.[/QUOTE]

O dokładnie!
Na moich kanapach też najbardziej oblegane są te końce, w których znajdzie się jakaś poducha:evil_lol:, a jak już raz zajmie się miejsce to lepiej nie wstawać, bo na bank zostanie ono szybciutko zajęte:eviltong:.
Ewentualnie, jeśli nie ma w zasięgu łapy poduszki, można znaleźć pańciowego ciucha i na nim się uwalić.

Link to comment
Share on other sites

Mojej psicy konsekwentnie zabraniam włażenia na kanapy i fotele.Jednak ostatnio wzięła sobie poduszkę z tarasowego krzesła do swojego domowego posłania i nie zamierza oddać:)Ona MUSI mieć głowę wyżej niż resztę ciała.Jak jesteśmy poza domem to tak kotłuje kocyk aż zrobi sobie z niego "podgłówek".Taaa,ciuchy to jest to-najlepiej jakieś miękkie i duuże.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...