Jump to content
Dogomania

Dobry kardiolog w Warszawie


butelka_8

Recommended Posts

Witam, znalazłam to forum gdyż potrzebuję pomocy.
Mam pieska (mieszaniec) 7 lat 8mcy, bardzo żywy, aktywny - wariat. Ostatnio przypadkiem lekarz wykryl u niego szmer w sercu i dostałam wskazanie do zrobienia echa serca (szmer skurczowy z lewej strony klatki piersiowej 2/6). Niestety znalazł również powiększoną prostatę ( per rectum prostata powiększona niegładka zwłaszcza lewy płat). Wskazanie do USG, powiedziano mi że albo farmakologia albo kastracja.
Tu pojawia się moja prośba - czy możecie polecić mi dobrego kardiologa w Warszawie? Chce mieć pewność że piesek zostanie prawidłowo zdiagnozowany i lekarz powie mi czy możliwa jest kastracja i czy będzie ona ryzykowna ze względu na uśpienie. Szukając kardiologa natknęłam się od razu na dr Niziołka, jestem nawet do niego zapisana na jutro na echo, jednak obawiam się gdyż znalazłam wiele niepochlebnych opinii na jego temat i wątpliwości w prawidłowość stawianej diagnozy.
Proszę, powiedzcie mi co mam robić. USG prostaty mamy w poniedziałek, najpierw muszę załatwić kardiologa, tylko gdzie? Jakie badania powinien mieć wykonane?
Będę ogromnie wdzięczna za pomoc, boję się o mojego Magusa.

Link to comment
Share on other sites

Jak jesteś umówiona na wizytę do dr Niziołka to jedź do niego i sama się przekonasz. Opinie z netu traktuj z przymrużeniem oka, bo często smaruje je zawistna konkurencja, albo weci sami sobie opinię wystawiają. Ja już nie raz przekonałam się osobiście. Wet który sam okrzyknął się najlepszym w mieście, bo sobie wystawia super opinie, jak to on kocha zwierzęta w przypadku moich psów okazał się sadystą, a ten co miał wysmarowane złe opinie okazał się weterynarzem najlepszym pod słońcem i to dzięki niemu właśnie moje stare psy jeszcze żyją.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Powiem tak - znam sporo psów (w tym fundacyjnych), które były diagnozowane i leczone przez dr Niziołka. Sama też korzystam z jego porad (przyjeżdża do Trójmiasta na konsultacje raz, dwa razy do roku), co więcej - weci prowadzący mojej suni staruszki również mają bardzo duże zaufanie do wykonywanych przez niego badań i wydawanych zaleceń dotyczących np. narkozy. Nigdy W REALU nie słyszałam złego słowa na temat tego lekarza i trafności jego diagnoz. W mojej opinii to jest naprawdę wysokiej klasy specjalista i przy okazji fajny człowiek. Zresztą idź, przekonaj się sama.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Polecam z czystym sumieniem Wetcardię dr. Niziołka i cały zespół tam pracujący a szczególnie przemiłą i oddaną psum dr.Katarzynę Kraszewską. Wspaniałą rzeczą jest fakt, że wprawdzie leczenie pacjenta prowadzi jedna osoba, ale istnieje tam współpraca i wszyscy znają przypadek i są zaangażowani. Dla osób spoza Warszawy dodam, że przychodnia ta mieści się na Kijowskiej 11 a więc kilka metrów od dworca Warszawa Wschodnia. Dla zainteresowanych wklejam link do przebiegu leczenia mojej suni
http://www.dogomania.com/forum/topic/7801-list-do-cioteczek-ostrowskich-toja-mocz%C3%B3wka-mimi-niewydolno%C5%9B%C4%87-serca-i-nerekpomocy/str 20 od postu 386/

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...