Jump to content
Dogomania

zmiana w sposobie jedzenia


westiekasia

Recommended Posts

Witam, po raz pierwszy mam psa, jest to 10 tygodniowy West. Kto pyta nie błądzi, a że moja natura nakazuje mi wszystko wiedzieć chcę zapytać o taką rzecz : piesek do wczoraj wprost rzucał się na karmę, połykał ją w mgnieniu oka i szukał więcej..dziś rano dałam mu karmę a on jadł ją po woli rozdrabniając każdy kawałek osobno. Czy to normalne ?

Link to comment
Share on other sites

Albo normalne albo nie, po Twoim opisie nie da sie tego stwierdzic. Pies moze miec mniejszy apetyt, bo zachorowal, wiec do tego nie bedzie mial energii, checina zabawy, kupa moze byc luzna, pies ogolnie osowialy i wtedy trzeba isc do weta. Jesli z psem absolutnie nic sie nie zmienilo poza jedzeniem, nadal sie bawi, jes radosny, kupa okej to mozliwe, ze wziales psa z miejsca, gdzie sie nie najadal. Jak takiemu psu postawiles miche zarcia to rzucal sie na nia, bo byl glodny i pamietal, ze moze zarcia nie miec, a potem sie przyzwyczail, ze o zarcie walcZyc nie musi i zjada je spokojnie. Kontroluj wielkosc porcji i nie kombinuj z dosmaczaniem, bo jak przy grymaszeniu zaczniesz psu podtykac coraz smaczniejsze kaski to stworzysz sobie psa niejadka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatrx']Albo normalne albo nie, po Twoim opisie nie da sie tego stwierdzic. Pies moze miec mniejszy apetyt, bo zachorowal, wiec do tego nie bedzie mial energii, checina zabawy, kupa moze byc luzna, pies ogolnie osowialy i wtedy trzeba isc do weta. Jesli z psem absolutnie nic sie nie zmienilo poza jedzeniem, nadal sie bawi, jes radosny, kupa okej to mozliwe, ze wziales psa z miejsca, gdzie sie nie najadal. Jak takiemu psu postawiles miche zarcia to rzucal sie na nia, bo byl glodny i pamietal, ze moze zarcia nie miec, a potem sie przyzwyczail, ze o zarcie walcZyc nie musi i zjada je spokojnie. Kontroluj wielkosc porcji i nie kombinuj z dosmaczaniem, bo jak przy grymaszeniu zaczniesz psu podtykac coraz smaczniejsze kaski to stworzysz sobie psa niejadka.[/QUOTE]

Dziekuje, niestety zauważyłam luźną kupę i krew więc natychmiast udałam się do weta.Dostała antybiotyk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...