Jump to content
Dogomania

CAC Brno 8-9.09.2007


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Elitesse']Wata zgloszony :) choc dalej nie wiem jaka jest oplata :evil_lol:

jakby ktos byl chetny to mamy wolne miejsce w aucie - jedziemy bez noclegu z Wroclawia[/QUOTE]

:loveu: hehehe ;)
dam Ci znac za tydzien, ok?
22 lipca mam CAC w Mlada i jak mi sie nie uda to wtedy jadę do Brna :) :multi: Chętnie z kimś ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Basia78']Simbik a to są kwoty w 1 cz 2 terminie? i płatne w dzień wystawy?[/QUOTE]

Dla obcokrajowców nie ma różnic w płatności zależnie od terminu. Czy można płacić na miejscu nie pytałam, ale podejrzewam, że jeżeli tak to pewnie też w tej kwocie.
My niestety musimy zrezygnować z tej wystawy:shake: .

Link to comment
Share on other sites

No dobra a inni zgłoszeni płacil juz czy zapłacą na wystawie? powiem szczerze pierwszy raz spotkałam sie z czyms takim żeby w zgłoszeniu nie inforowano o płatnosci dla obcokrajowców tz.o kwotach i mozliwosci zapłaty na wystawie a jeszcze nie wyjechalismy...strach sie bać co bedzie dalej:shake: a moze tylko tak wygląda...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia78']No dobra a inni zgłoszeni płacil juz czy zapłacą na wystawie? powiem szczerze pierwszy raz spotkałam sie z czyms takim żeby w zgłoszeniu nie inforowano o płatnosci dla obcokrajowców tz.o kwotach i mozliwosci zapłaty na wystawie a jeszcze nie wyjechalismy...strach sie bać co bedzie dalej:shake: a moze tylko tak wygląda...;)[/QUOTE]

W ulotkach czeskich krajówek prawie zawsze nie ma podanej płatności dla obcokrajowców :roll: ... tylko Ostrava podała taką kwotę w tym roku. Ja po prostu piszę do nich mail i zawsze otrzymuje odpowiedź. Nie pytałam czy można na miejscu, bo zamierzałam wysłać przelew.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...