Jump to content
Dogomania

Czy mój pies nadaje się do doggrisbee ? Jak go tego nauczyć ?


Amstaff23

Recommended Posts

Mam suczkę Amstaffa w wieku 6 lat. Czy Luna (tak nazywa się pies) może się w tym wieku jeszcze tego nauczyć ?
Wpadłam na ten pomysł gdyż przed moim domem leżało frisbee dla psów i pomyślałam od razu o niej bo jest naprawdę skora do zabawy. :)
Zastanawiam się właśnie czy Luna może się jeszcze tego nauczyć i jak ją tego nauczyć.Nigdy tego nie robiłam.

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Wiekiem się nadaje, ale musisz iść do weta i się dopytać czy nie będzie jej to zagrażało, chodzi mi o stawy.
Ja z moim weimarem (8 lat) latamy za frisbee ale traktujemy to jako zabawę.

Jest wiele stron poświęconym właśnie frisbee dla nowych jak i już zaawansowanych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 11 months later...

A czy 7 letni kundelek byłby w stanie nauczyć się bawić frisbee? Wygląda trochę jak wyrośnięty maltańczyk, zawsze ruchliwy, pełny energii i smukły. Kiedyś próbowaliśmy go już nauczyć takich zabaw albo wolał wszystko złapać, uciec i pogryźć. Po kilku nieudanych próbach poddaliśmy się a on całkiem stracił zainteresowanie zabawkami. W te wakacje, na spacerach zaczęło go ciągnąć z powrotem (chyba się naoglądał na spacerach i zazdrości ;)) dlatego chcielibyśmy spróbować od nowa. Tylko obawiam się czy nie jest już za stary (choć na pierwszy rzut oka wygląda na co najmniej 3 lata mniej :D). Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...