Jump to content
Dogomania

może ktos sie zainteresuje!!!


sathi

Recommended Posts

Wczoraj otrzymałam wiadomość, że na mocy postanowienia Sądu Rejonowego w Miechowie skonfiskowano pewnemu człowiekowi dwa charty. Charty na razie są u niego - ale istnieje niebezpieczeństwo, że może je spotkać zły los, bo sąsiedzi ich dotychczasowego właściciela mają w stosunku do nich złe zamiary.
Schronisko odmówiło przyjęcia psów - .... bez komentarza.
[B]Nic więcej na razie nie wiem - może dziś się dowiem? [/B]
Jeżeli ktoś ma wejście na dogomanię, to może by tam moją informację skopiował?_________________

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='sathi']Wczoraj otrzymałam wiadomość, że na mocy postanowienia Sądu Rejonowego w Miechowie skonfiskowano pewnemu człowiekowi dwa charty. Charty na razie są u niego - ale istnieje niebezpieczeństwo, że może je spotkać zły los, bo sąsiedzi ich dotychczasowego właściciela mają w stosunku do nich złe zamiary.
Schronisko odmówiło przyjęcia psów - .... bez komentarza.
[B]Nic więcej na razie nie wiem - może dziś się dowiem? [/B]
Jeżeli ktoś ma wejście na dogomanię, to może by tam moją informację skopiował?_________________[/quote]
Dobrze by było dowiedzieć się, z jakiej są hodowli i skontaktować się z hodowcą. Czy ZK w Zakopanem (Nowym Targu) wie o wyroku?

Daj też tą informację w [B]Rasach - grupa X[/B] tam są Charciarze

I jeszcze jedno - skąd o tym wiesz? Czy to wiadomość sprawdzona?

Link to comment
Share on other sites

chartów jest nie 2 tylko 15 plus kundelek, potrzebują tymczasów na cito! wszystkie narazie sa u wlascicieli, zajmuje sie tym krakowski TOZ, a domy szukane sa w calej polsce, 7 psów jest z rodowodem reszta bez, czesc to charty polskie czesc to mixy greyhoundow (wiadomosci z 2j reki wiec nie sprawdzone na 1000%) ale psy potrzbują tymczasow zeby mozna bylo je odebrac!

watek charciarze z charciego forum juz znają.

Link to comment
Share on other sites

Czesc

my chetnie wezmiemy charta.tylko ze nie moge sie z nikim w tej sprawie skontaktowac.chodzi mi o te 15krakowskich chartow.jesli ktos cos wie,gdzie sa psy i kto jest odpowiedzialny za adopcje dajcie znac na gg 3556632,lub moj telefon 501 738 326!!!!!

bardzo mi na tym zalezy!

rut

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...