Jump to content
Dogomania
3 x

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!

Recommended Posts

5 godzin temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję za ten post :)  Wierzę, że nic się nie zmieni w naszych przyjaznych spotkaniach na dogo :)

Masz rację, mogą się wydawać niejednoznaczne, jednak zapis na dole już jednoznacznie wyjaśnia w jakich sytuacjach może może być zwrot 100% kosztów zabiegu, gdy zgłasza nie opiekun suni.

Nic sie nie zmieni Elu:)

Bardzo proszę o sfinansowanie kosztow sterylizacji suni SALLY

Miejsce zabiegu: Przychodnia Open Wet,  ul. Jana Kantego 14, Kęty

data: 4.06.2019

koszt: ok. 350zł

a tutaj wątek suni: https://www.dogomania.com/forum/topic/348368-z-radys-telma-sally-i-glinka-czekają-na-dom-u-kasi-fruzia-melisa-kromka-koffi-czarka-i-śliwka-mają-swoje-domy/

sally1.jpg.a6520ac7a58c4f28e74aece9fbdbfe62.jpg

Dnia 30.05.2019 o 16:16, kiyoshi napisał:

Bardzo proszę o sfinansowanie kosztow sterylizacji suni SALLY

Miejsce zabiegu: Przychodnia Open Wet,  ul. Jana Kantego 14, Kęty

data: 4.06.2019

a tutaj wątek suni: https://www.dogomania.com/forum/topic/348368-z-radys-telma-sally-i-glinka-czekają-na-dom-u-kasi-fruzia-melisa-kromka-koffi-czarka-i-śliwka-mają-swoje-domy/

sally1.jpg.a6520ac7a58c4f28e74aece9fbdbfe62.jpg

Oczywiście, jak pisałam na PW,  masz zielone światło Izuniu :) Napisałaś wszystko co trzeba i nie mam się do czego przyczepić :)

Znowu udogodnienia nam dogo zaserwowało. Nie można przesłać pliku bezpośrednio z dysku. Nie udało mi się przesłanie pliku zgłoszeń. Może wkrótce znowu będzie to możliwe.

42 minuty temu, elik napisał:

Oczywiście, jak pisałam na PW,  masz zielone światło Izuniu :) Napisałaś wszystko co trzeba i nie mam się do czego przyczepić :)

Znowu udogodnienia nam dogo zaserwowało. Nie można przesłać pliku bezpośrednio z dysku. Nie udało mi się przesłanie pliku zgłoszeń. Może wkrótce znowu będzie to możliwe.

bardzo dziękuje Elu. Całe szczęście że Akcja działa i pomaga!

dam znać we wtorke jak poszedł zabieg, proszę o kciuki za Sally.

14 minut temu, kiyoshi napisał:

bardzo dziękuje Elu. Całe szczęście że Akcja działa i pomaga!

dam znać we wtorke jak poszedł zabieg, proszę o kciuki za Sally.

Życzę powodzenia, oby wszystko poszło bez komplikacji. Będę czekać na wiadomość.

Dnia 1.06.2019 o 13:31, elik napisał:

wczoraj odbyl sie zabieg zgodnie z planem. Koszt 350zl. Sally slaba. Wstawiezdjecie jak tylko Kasia zrobi

DZIEKUJE :)

edit: f913efd41bca.jpg

Chciałabym zgłosić kolejną suczkę do sterylizacji. Koleżanka znalazła ją na popegeerowskim osiedlu na wsi pod Zamościem. Obecnie przebywa w przychodni wet w Izbicy , tam też odbędzie się zabieg.

Imię suczki: Lusia

Miejsce zabiegu: Gabinet Weterynaryjny Magdalena Kuryło,ul.Lubelska 105A, 22-375 Izbica

Data: 03.07.2019r.

Koszt: 180zł

64891744-340146376666256-518232310861004

https://www.dogomania.com/forum/topic/138782-zajrzyj-a-przekonasz-się-że-warto-pomagaćkarolek-bambo-łatka-plamkapapilonek-i-jeżynka-już-bezpiecznena-pomoc-czekają-kolejne-bezdomniaki/?page=148

Elik, bardzo proszę o sfinansowanie kosztow sterylizacji jeszcze jednej suni z Radys TELMY

Miejsce zabiegu: Przychodnia Weterynaryjna "Trzech Diamentów"
Bielsko-Biała,
ul. M. Gorkiego 20

data: 2.07.2019

b51358ed54cf.jpg

Dnia 5.06.2019 o 10:12, kiyoshi napisał:

wczoraj odbyl sie zabieg zgodnie z planem. Koszt 350zl. Sally slaba. Wstawiezdjecie jak tylko Kasia zrobi

DZIEKUJE :)

edit: f913efd41bca.jpg

Dziękuję za wiadomość :) A jak Sally? Dobrze już?

4 minuty temu, elik napisał:

Dziękuję za wiadomość :) A jak Sally? Dobrze już?

tak ELu, Sally  bardzo dobrze :) w pełni doszła do siebie tylko niestety domku nie widać...:(

Elu- daj znać czy moge też liczyć na pomoc z Telmą, bo termin Kasia umówiła dziś na JUTRo :(  :(  potem jakis czas nic nie będe zgłaszać bo póki czarnulki domu nie znajda nowych nie zabiore

5 minut temu, kiyoshi napisał:

tak ELu, Sally  bardzo dobrze :) w pełni doszła do siebie tylko niestety domku nie widać...:(

Elu- daj znać czy moge też liczyć na pomoc z Telmą, bo termin Kasia umówiła dziś na JUTRo :(  :(  potem jakis czas nic nie będe zgłaszać bo póki czarnulki domu nie znajda nowych nie zabiore

To dobrze, że sunia już w pełni sił. Domek też sie znbajdzie, tylko czasem trzeba trochu dłużej poczeka. Życzę, żeby trafił sie dobry DS i jak najszybciej. Szkoda, żeby sunia siedziała w hotelu i zajmowała miejsce kolejnym.

Tak, oczywiście masz  zielone światło. Właśnie zapisywałam w zestawieniu, ale nie wkleję go, bo dogo znowu nas uszczęśliwiło koniecznością wklejanie zdjęć przez serwer zdjęciowy.

W jakiej miejscowości jest ten Gab. Wet. ?

Powodzenia  :)

7 godzin temu, ala123 napisał:

Chciałabym zgłosić kolejną suczkę do sterylizacji. Koleżanka znalazła ją na popegeerowskim osiedlu na wsi pod Zamościem. Obecnie przebywa w przychodni wet w Izbicy , tam też odbędzie się zabieg.

Imię suczki: Lusia

Miejsce zabiegu: Gabinet Weterynaryjny Magdalena Kuryło,ul.Lubelska 105A, 22-375 Izbica

Data: 03.07.2019r.

Koszt: 180zł

64891744-340146376666256-518232310861004

https://www.dogomania.com/forum/topic/138782-zajrzyj-a-przekonasz-się-że-warto-pomagaćkarolek-bambo-łatka-plamkapapilonek-i-jeżynka-już-bezpiecznena-pomoc-czekają-kolejne-bezdomniaki/?page=148

Ty Alu także masz zielone światło. Możesz liczyć na zwrot kosztów zabiegu.

3 minuty temu, elik napisał:

W jakiej miejscowości jest ten Gab. Wet. ?

Powodzenia  :)

Dziękuje  z całego serca! Telma będzie sterylizowana w Bielsko-Biała na ul Gorkiego 30 (tak jak wpisałam w zgłoszeniu) to inna lecznica (nie w Kętach gdzie Kasia zawsze sterylizuje), bo jej wetka ma urlop i zabiegi na jakiś czas wstrzymane....a sunia za bardzo nie może czekać.

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

Dziękuje  z całego serca! Telma będzie sterylizowana w Bielsko-Biała na ul Gorkiego 30 (tak jak wpisałam w zgłoszeniu) to inna lecznica (nie w Kętach gdzie Kasia zawsze sterylizuje), bo jej wetka ma urlop i zabiegi na jakiś czas wstrzymane....a sunia za bardzo nie może czekać.

Tak mi się właśnie wydawało, że to inny gabinet niż ten, we którym Kasia zazwyczaj sterylizuje  :)   Na pewno wszystko będzie ok.

15 godzin temu, elik napisał:

Ty Alu także masz zielone światło. Możesz liczyć na zwrot kosztów zabiegu.

Dziękuję :) Formularz wyślę na e-mail, tak jak zawsze.

10 godzin temu, elik napisał:

Tak mi się właśnie wydawało, że to inny gabinet niż ten, we którym Kasia zazwyczaj sterylizuje  :)   Na pewno wszystko będzie ok.

Telma juz po zabiegu. Fizycznie ok, a psychicznie- foch na maxa :)

Zabieg kosztowal 350 zl

9 minut temu, kiyoshi napisał:

Telma juz po zabiegu. Fizycznie ok, a psychicznie- foch na maxa :)

Zabieg kosztowal 350 zl

Foch przejdzie, ważne, że zabieg zniosła dobrze :)

Dopiero gdy mnie zacytowałaś zauważyłam byka ;/

Cytat

inny gabinet niż ten, we którym Kasia zazwyczaj sterylizuje

Dnia 2.07.2019 o 19:11, elik napisał:

Foch przejdzie, ważne, że zabieg zniosła dobrze :)

Dopiero gdy mnie zacytowałaś zauważyłam byka ;/

Dnia 3.07.2019 o 20:02, elik napisał:

Szczęścia na pycholku nie widać, ale za kilka dni foch przejdzie i będzie uśmiech od ucha do ucha :)

Edited by mtf zalesie
na pomoc - nie bylam 100 lat na dogo i tak sie pozmienialo ze nie moge napisac postu o prosbe o sterylke/ dzieci wyjechaly/- mozna prosic w moim imieniu mtfzalesie -100% deklarowicz - ze przemyslaw Mojto swiezo zalogowany zglosi suke w moim imieniu

prosze jako staly deklarowicz o zgode na sterylke suki ktora jest w dt u przemyslawa mojto, zaplacilam za sterylke z gory. wszystke dane i zdjecia w stawi Przemyslaw mojto ,bo janie umiem wstawiac zdjec