Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

5 godzin temu, elik napisał:

Poza tym prawo do wypłaty z A.S. ma osoba, która systematycznie wpłaca składkę, tej osobie się to nie zdarza.   W lutym wpłaciła składki za XI-XII.2018r.  i  I-II.2019r.

Jest już kwiecień, a jeszcze nie ma wpłaty za marzec.

Proszę niech uzupełni składki i napiszę do Psiaszansa, że można płacić.

Jednak przekaż Twoim znajomym z poza dogo, które  wpłacają składki na A.S. że trzeba regularnie płacić składki. 

Nie są na dogo więc udostępnij im mój adres e-mail (podam Ci na PW) i powiedz, żeby zgłaszały sterylizacje do mnie na e-mail, a ja będę pisać tu na wątku, żeby był ślad, że zgłaszały. Konieczne jest zdjęcie suni przed i po sterylce.

Dziękuję. Przekażę Monice to wszystko. I podam jej Twój adres mailowy.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, ala123 napisał:

Dziękuję. Przekażę Monice to wszystko. I podam jej Twój adres mailowy.

Dziękuję Alu :) Pozostałym znajomym także bardzo proszę przekaż, żeby wiedziały jak i co należy wypełnić, żeby dostać zwrot kasy za sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo proszę o sfinansowanie sterylki suczce Szancie.

Szanta umówiona na sterylizację na 8 maja w Przychodni Weterynaryjnej "Nova", w Nowej Soli, ul. Wrocławska. Cena ok 400-450. W cenie jest badanie krwi przed zabiegiem.

 

https://www.dogomania.com/forum/topic/349674-jutro-szanta-wychodzi-na-wolność-po-2-latach-więzienia-pomożesz-jej-rozpocząć-nowe-życie-spójrz-jakie-ma-mądre-i-piękne-oczy-zbieramy-na-transport-weta-hotelik-szanta-już-w-hotelu-prosi-o-kasę-na-sterylkę/

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

Bardzo proszę o sfinansowanie sterylki suczce Szancie.

Szanta umówiona na sterylizację na 8 maja w Przychodni Weterynaryjnej "Nova", w Nowej Soli, ul. Wrocławska. Cena ok 400-450. W cenie jest badanie krwi przed zabiegiem.

https://www.dogomania.com/forum/topic/349674-jutro-szanta-wychodzi-na-wolność-po-2-latach-więzienia-pomożesz-jej-rozpocząć-nowe-życie-spójrz-jakie-ma-mądre-i-piękne-oczy-zbieramy-na-transport-weta-hotelik-szanta-już-w-hotelu-prosi-o-kasę-na-sterylkę/

Witaj :) Oczywiście masz zielone światło -  składki zapłacone za cały rok :)

Jednak zgodnie z regulaminem wypłat z Fundacji, zapłata będzie tylko za sam zabieg, dlatego bardzo proszę o podanie kwoty bez należności za badanie krwi.

Na fakturze powinna być wyszczególniona tylko kwota należności za zabieg, bez należności za badanie krwi, czy kaftanik posterylkowy.

image.png.49546da412dae65f53d6285f7ac8e6ad.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
19 godzin temu, Sara2011 napisał:

Bardzo proszę o pomoc w sfinansowaniu sterylizacji suczki Lassie. Lassie przebywa w DT u kasiainat, koszt sterylki to ok.350zł.

https://www.dogomania.com/forum/topic/349786-złotka-i-lassie-z-radys-18042019-opuściły-schron-i-u-kasianat-będą-oczekiwały-na-ds/?page=1

 

Sara prosze podaj wszystkie dane jakie są w tabeli zgłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Sara prosze podaj wszystkie dane jakie są w tabeli zgłoszeń.

Nick zgłaszającego :Sara2011

Imię suni: Lassie

Przychodnia Open Wet,  ul. Jana Kantego 14, Kęty

data sterylki : 13.05.2019

koszt sterylki: 350zł

link: https://www.dogomania.com/forum/topic/349786-złotka-i-lassie-z-radys-18042019-opuściły-schron-i-u-kasianat-będą-oczekiwały-na-ds/?page=1

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2019 o 17:08, Sara2011 napisał:

Nick zgłaszającego :Sara2011

Imię suni: Lassie

Przychodnia Open Wet,  ul. Jana Kantego 14, Kęty

data sterylki : 13.05.2019

koszt sterylki: 350zł

link: https://www.dogomania.com/forum/topic/349786-złotka-i-lassie-z-radys-18042019-opuściły-schron-i-u-kasianat-będą-oczekiwały-na-ds/?page=1

 

Elu, czy mam zielone światło? Jutro sterylka a nadal nie wiem :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2019 o 17:08, Sara2011 napisał:

Nick zgłaszającego :Sara2011

Imię suni: Lassie

Przychodnia Open Wet,  ul. Jana Kantego 14, Kęty

data sterylki : 13.05.2019

koszt sterylki: 350zł

link: https://www.dogomania.com/forum/topic/349786-złotka-i-lassie-z-radys-18042019-opuściły-schron-i-u-kasianat-będą-oczekiwały-na-ds/?page=1

 

 

23 godziny temu, Sara2011 napisał:

Elu, czy mam zielone światło? Jutro sterylka a nadal nie wiem :(

 

Przepraszam po południu w piątek wyjechałam i wróciłam dopiero dzisiaj.  Byłam bez netu.

Masz zielone światło. Nicku zgłaszającego nie musisz podawać :)    Widać kto zgłasza :)

image.png.683268a24d0176bc9d798dd57e243bd6.png

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

 

 

Przepraszam po południu w piątek wyjechałam i wróciłam dopiero dzisiaj.  Byłam bez netu.

Masz zielone światło. Nicku zgłaszającego nie musisz podawać :)    Widać kto zgłasza :)

 

 

Dziękuję ślicznie :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

Bardzo ślicznie dziękuję Mazowszance za zgłoszenie Szanty :) To ogromna pomoc!

To znaczy, że nie Mazowszanka13  jest opiekunkom tej suni?

100% zwrotu za sterylizacje przysługuje tylko opiekunowi, który regularnie wpłaca zadeklarowaną kwotę na konto Fundacji.  Osobie, która nie jest deklarowiczem przysługuje tylko 50 % zwrotu kosztów. 

Taki jest regulamin.

Nie trzeba wpłacać jakiejś wielkiej kwoty, ale trzeba wpłacać regularnie. 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, elik napisał:

To znaczy, że nie Mazowszanka13  jest opiekunkom tej suni?

100% zwrotu za sterylizacje przysługuje tylko opiekunowi, który regularnie wpłaca zadeklarowaną kwotę na konto Fundacji.  Osobie, która nie jest deklarowiczem przysługuje tylko 50 % zwrotu kosztów. 

Taki jest regulamin.

Nie trzeba wpłacać jakiejś wielkiej kwoty, ale trzeba wpłacać regularnie. 

Czy coś się zmieniło ? Do tej pory można było zgłaszać każdą suczkę. Kilka razy tak robiłam i nie było problemu.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Czy coś się zmieniło ? Do tej pory można było zgłaszać każdą suczkę. Kilka razy tak robiłam i nie było problemu.

Nic się nie zmieniło. Takie zasady obowiązują od początku.  Nie tak dawno było to ponownie poruszone na tym wątku.

Nie jest to moje stanowisko lecz ustalenia regulaminu, który korzystający z funduszu AS powinni znać.

Kopiuję z pierwszej strony tego wątku.

Zasady akcji,
czyli kto i jak może skorzystać z dofinansowania 


Kto:

- opiekunowie/osoby odpowiedzialne za bedomne suki przebywające w domach tymczasowych, hotelach itd. od osób prywatnych jak i będące pod opieka fundacji
- obowiązuje kolejka
- po zgłoszeniu należy poczekać na „zielone światło”, czyli inf. od osób mających wiedzę na temat wysokości zgromadzonych funduszy
- osoby zgłaszające, które mają kilka postów na forum i nie są nikomu znane NIE będą brane pod uwagę!
- sterylizacje aborcyjne refundowane będą poza kolejnością
- sterylizacje będą refundowane, tylko po przesłaniu faktury !
- jeśli osobą zgłaszającą będzie stały wpłacający/deklarowicz fundusz refundować będzie 100% kwoty zabiegu, w innych przypadkach zwrot jest 50%
- pamiętajcie o AS przy okazji bazarków, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie :)

  Psiaszansa  scedowała na mnie udzielanie "zielonego światła", ale jednocześnie zobowiązała do wcześniejszego sprawdzenia czy zgłaszający ma uprawnienia do zwrotu i w jakiej wysokości.

Przykro mi, że po raz kolejny jestem stawiana w tak nieprzyjemnej sytuacji.

Wystarczy zobowiązać się do wpłaty choćby 5,00 zł miesięcznie, co chyba dla nikogo nie jest nadmiernym obciążeniem, żeby mieć prawo do 100 % zwrotu kosztów zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

Ale w formularzu do wypełnienia jest miejsce na osobę zgłaszajacą suczkę oraz na osobe odpowiedzialną za sterylizację.

To nie jest atak na Ciebie elik. Po prostu chcę wiedzieć, bo do tej pory nie było z tym problemu. Zgłaszałam np.suczki od ewu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2019 o 17:08, Sara2011 napisał:

Nick zgłaszającego :Sara2011

Imię suni: Lassie

Przychodnia Open Wet,  ul. Jana Kantego 14, Kęty

data sterylki : 13.05.2019

koszt sterylki: 350zł

link: https://www.dogomania.com/forum/topic/349786-złotka-i-lassie-z-radys-18042019-opuściły-schron-i-u-kasianat-będą-oczekiwały-na-ds/?page=1

 

Lassie wczoraj (czyli 13.05) miała sterylkę. Czuje się dobrze:). Serdecznie dziękuję za sfinansowanie sterylki suni <3.

60242241_341982456400143_2172403026776555520_n.jpg.b38ea51ef23cc2cbe403d385454a5757.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

Ale w formularzu do wypełnienia jest miejsce na osobę zgłaszajacą suczkę oraz na osobe odpowiedzialną za sterylizację.

To nie jest atak na Ciebie elik. Po prostu chcę wiedzieć, bo do tej pory nie było z tym problemu. Zgłaszałam np.suczki od ewu.

Zgadza się, ale dotyczy to sytuacji, gdy sterylizację zgłasza właściciel hotelu  lub DT, w którym przebywa suczka.  Na dole zgłoszenia jest wyjaśnienie:

*  wypełnić jeśli osoba zgłaszająca nie jest jednocześnie osoba odpowiedzialną za sterylizację (np. sterylizację „przeprowadza” opiekun z hotelu)

Nie było problemu, bo nie pisałaś, że to nie jest "Twoja sunia" i Psiaszansa przyjmowała zgłoszenie, że to Twoja sunia.

Przyjmując propozycję Psiaszansa nie sądziłam, że wynikną tak  bardzo niekomfortowe dla mnie sytuacje. Chciałam pomóc Psiaszansa i osobom zgłaszającym przyspieszyć wymianę korespondencji. Gdybym wiedziała, że tak może być, nie podjęłabym się tej roli.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Sara2011 napisał:

Lassie wczoraj (czyli 13.05) miała sterylkę. Czuje się dobrze:). Serdecznie dziękuję za sfinansowanie sterylki suni <3.

60242241_341982456400143_2172403026776555520_n.jpg.b38ea51ef23cc2cbe403d385454a5757.jpg

Bardzo dziękuję za wiadomość. Śliczna jest ta Lassie :)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Przyjęłam do wiadomości to co napisałaś elik i już więcej nie dyskutujmy na ten temat.

Nie bierz tego wszystkiego do siebie. To nie jest atak na Ciebie czy pretensja.

Po prostu zapisy regulaminu wydawały mi się niejednoznaczne.

Bardzo dziękuję za ten post :)  Wierzę, że nic się nie zmieni w naszych przyjaznych spotkaniach na dogo :)

Masz rację, mogą się wydawać niejednoznaczne, jednak zapis na dole już jednoznacznie wyjaśnia w jakich sytuacjach może może być zwrot 100% kosztów zabiegu, gdy zgłasza nie opiekun suni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...