Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

Dnia 24.03.2019 o 08:20, elik napisał:

Bardzo proszę :)    Fotolia_983807_Sa.jpg.685a8b1fdd9558872d86b92b60453ac1.jpg

Jest już zgłoszone do Psiaszansa, możesz składać dokumenty do Fundacji :)

dziękuje ELu :)

Fruzia juz po zabiegu, zniosła go bardzo dobrze, wetka powiedziała, że jest w świetnej formie i ma serce jak dzwon:)

Jutro wstawimy zdjęcie i potwierdze cene zabiegu, bo zapomniałam dopytać Kasi :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2019 o 21:42, kiyoshi napisał:

dziękuje ELu :)

Fruzia juz po zabiegu, zniosła go bardzo dobrze, wetka powiedziała, że jest w świetnej formie i ma serce jak dzwon:)

Jutro wstawimy zdjęcie i potwierdze cene zabiegu, bo zapomniałam dopytać Kasi :(

 

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

ELU STERYLIZACJA FRUZI JEDNAK KOSZTOWAŁA 360 zł (10 zł więcej niż zgłosiłam)

Fruziad.JPG.604ff985ba63e222515fe21d26bed753.JPG

Z przyjemnością czyta sie takie wiadomości :)  Dziękuję za informację.

Śliczna sunia :)

image.png.a22a9f121a8bd6f9ccc844f4782a3e01.png

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym się zapytać czy byłaby możliwość sfinansowania sterylki dla suni Wisełki z Radys, która jest u Kasianat? Koszt sterylki to ok.350zł. Będę bardzo wdzięczna :).

Tutaj jest wątek Wisełki :

https://www.dogomania.com/forum/topic/349630-wisełka-z-radys-opuściła-schronisko-i-u-kasianat-czeka-na-ds/?page=1

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Chciałabym się zapytać czy byłaby możliwość sfinansowania sterylki dla suni Wisełki z Radys, która jest u Kasianat? Koszt sterylki to ok.350zł. Będę bardzo wdzięczna :).

Tutaj jest wątek Wisełki :

https://www.dogomania.com/forum/topic/349630-wisełka-z-radys-opuściła-schronisko-i-u-kasianat-czeka-na-ds/?page=1

 

Witaj :) Opiekujesz się sunią i opłacasz regularnie składki więc przysługuje Ci zwrot 100% kosztu zabiegu, ale aby zakwalifikować się do wypłaty bardzo proszę uzupełnij brakujące dane.

image.png.2f2a26e81b3bb5368accba2b9b3e113f.png

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Witaj :) Opiekujesz się sunią i opłacasz regularnie składki więc przysługuje Ci zwrot 100% kosztu zabiegu, ale aby zakwalifikować się do wypłaty bardzo proszę uzupełnij brakujące dane.

 

Dziękuję ślicznie Elu <3. Kasia będzie dopiero umawiała sunię na sterylkę, jak tylko potwierdzi mi datę to natychmiast tutaj potwierdzę termin oraz miejsce. Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Sara2011 napisał:

Dziękuję ślicznie Elu <3. Kasia będzie dopiero umawiała sunię na sterylkę, jak tylko potwierdzi mi datę to natychmiast tutaj potwierdzę termin oraz miejsce. Bardzo dziękuję.

Też mam sunię u Kasi i też przed sterylką. Miała wielkiego jak melon guza i w pierwszej kolejności trzeba było usunąć guza, potem szczepienia, bo nie była zaszczepiona p/wściekliźnie.   Teraz przyszedł czas na sterylkę. Oby tylko nie pojawiła się cieczka.

Poproś Kasię, żeby poprosiła o fakturę przelewową na Fundację.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2019 o 19:57, elik napisał:

Też mam sunię u Kasi i też przed sterylką. Miała wielkiego jak melon guza i w pierwszej kolejności trzeba było usunąć guza, potem szczepienia, bo nie była zaszczepiona p/wściekliźnie.   Teraz przyszedł czas na sterylkę. Oby tylko nie pojawiła się cieczka.

Poproś Kasię, żeby poprosiła o fakturę przelewową na Fundację.

 

Dnia 30.03.2019 o 19:05, elik napisał:

Witaj :) Opiekujesz się sunią i opłacasz regularnie składki więc przysługuje Ci zwrot 100% kosztu zabiegu, ale aby zakwalifikować się do wypłaty bardzo proszę uzupełnij brakujące dane.

image.png.2f2a26e81b3bb5368accba2b9b3e113f.png

Elu, jeśli chodzi o Wisełkę to jej sterylizacja zaplanowana jest na 04.04.2019 w  Przychodni Open Vet. Ul. Jana Kantego 14 32-650 Kęty.

Kasia poprosi o wystawienie faktury przelewowej na AS. Jeszcze raz serdecznie dziękuję :).

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Sara2011 napisał:

 

Elu, jeśli chodzi o Wisełkę to jej sterylizacja zaplanowana jest na 04.04.2019 w  Przychodni Open Vet. Ul. Jana Kantego 14 32-650 Kęty.

Kasia poprosi o wystawienie faktury przelewowej na AS. Jeszcze raz serdecznie dziękuję :).

Dziękuję za informacje :)  Gdyby zmieniła się kwota zapłaty za zabieg, to bardzo Cię proszę o wiadomość :)

Powodzenia Wisełko :)

image.png.8826b651de283fc79e3f4ff0f97b0fce.png 
                                
 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2019 o 17:25, Sara2011 napisał:

Chciałabym się zapytać czy byłaby możliwość sfinansowania sterylki dla suni Wisełki z Radys, która jest u Kasianat? Koszt sterylki to ok.350zł. Będę bardzo wdzięczna :).

Tutaj jest wątek Wisełki :

https://www.dogomania.com/forum/topic/349630-wisełka-z-radys-opuściła-schronisko-i-u-kasianat-czeka-na-ds/?page=1

 

 

Wisełka już po sterylizacji, która odbyła się w czwartek. Koszt to 350zł . Serdecznie dziękuję za sfinasowanie sterylki <3.

11.JPG.0b7554eb9ef46341286722c5587340bb.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2019 o 16:56, Sara2011 napisał:

Wisełka już po sterylizacji, która odbyła się w czwartek. Koszt to 350zł . Serdecznie dziękuję za sfinasowanie sterylki <3.

11.JPG.0b7554eb9ef46341286722c5587340bb.JPG

Dziękuję Mariolu za informację :)  Jak Wisełka po zabiegu?

W ten czwartek Kasia zawiezie na zabieg moją sunię Lunę. DS już na nią czeka :)

Link to comment
Share on other sites

image.png.a2b9713b51e5fc5f87eda5d6a9507eb7.png

 

Luna jest pod moją opieką, przebywa w PDT.  Bedzie sterylizowana 11.04. w Przychodni Open Vet w Kętach. Koszt około 350,00 zł.

<Link do wątku Luny>

Luneczka nie jest za bardzo zadowolona z faktu ubrania jej w sukieneczkę. Na szczęście pamięć o tym szybko minie i uśmiech na nowo zagości na pycholku Luneczki :)

IMG_8906.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, elik napisał:

Dziękuję Mariolu za informację :)  Jak Wisełka po zabiegu?

W ten czwartek Kasia zawiezie na zabieg moją sunię Lunę. DS już na nią czeka :)

Wisełka czuje się bardzo dobrze. Niemiernie cieszę się z DS Luny, masz Elu dobrą rękę do adopcji :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2019 o 19:00, ala123 napisał:

Do mnie znowu zgłoszono bezdomną suczkę. Dwa tygodnie temu na wsi pod Zamościem biegało za nią stado psów, więc pewnie jest w ciąży...  Czy mogłabym ją zgłosić do sterylizacji ? Jest średniej wielkości, kilkumiesięczna, może do roku.

53113966_soniazploskiego.jpg.5c9131e16f9b9dab8b65e30f71ba5d3e.jpg

 

Dnia 16.03.2019 o 20:06, elik napisał:

ala123 czy jesteś zainteresowana zakwalifikowaniem do zwrotu kosztu sterylizacji?

Jeśli tak, to proszę podaj dane jak w tabeli powyżej.

 

Dnia 17.03.2019 o 17:12, ala123 napisał:

 Jestem zainteresowana, tylko nie znam jeszcze terminu. Wet najpierw chce zrobić usg ze względu na cieczkę, która nie dawno się skończyła.

Wracam do tematu sterylizacji. Zabieg odbędzie się 25.04.2019r. u dr.Pfeifera w Zamościu, koszt 250zł. Za chwilę wyślę na maila zgłoszenie. Dziękuję .

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, ala123 napisał:

 

Wracam do tematu sterylizacji. Zabieg odbędzie się 25.04.2019r. u dr.Pfeifera w Zamościu, koszt 250zł. Za chwilę wyślę na maila zgłoszenie. Dziękuję .

Alu bardzo proszę podaj nazwę gabinetu, a nie nazwisko doktora. Prosiłam o to i cytowałaś, że trzeba podać takie dane, jakie występują w tabeli.

Sunia nie była w ciąży?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Alu bardzo proszę podaj nazwę gabinetu, a nie nazwisko doktora. Prosiłam o to i cytowałaś, że trzeba podać takie dane, jakie występują w tabeli.

Sunia nie była w ciąży?

Nie była jakimś cudem , wet zrobił USG. Kazał jednak odczekać po cieczce, dlatego zabieg odbędzie się dopiero teraz.

Podaję nazwę i adres przychodni: Przychodnia Weterynaryjna Dariusz Pfeifer, 22-400 Zamość, ul.J.Kilińskiego 5

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ala123 napisał:

Nie była jakimś cudem , wet zrobił USG. Kazał jednak odczekać po cieczce, dlatego zabieg odbędzie się dopiero teraz.

Podaję nazwę i adres przychodni: Przychodnia Weterynaryjna Dariusz Pfeifer, 22-400 Zamość, ul.J.Kilińskiego 5

To dobrze, bo aborcyjna to zawsze większe ryzyko.

Dzięki wielkie z uzupełnienie.  Jeszcze tylko imię suni i będzie ok :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, ala123 napisał:

Ona nie ma imienia, w formularzu wpisałam  " suczka z Płoskiego".

Alu trudno mi każdemu tłumaczyć, co trzeba i dlaczego trzeba. Jest tabela, którą trzeba wypełnić, a wypełnić, to znaczy wpisać coś w każdej rubryce. Nie ma imienia żadna bezdomna suczka, ale trzeba dać jej jakieś imię Basia, Kasia, Zuza, Inka... jakiekolwiek. To tak niewiele, a pomaga to w identyfikacji i powiązaniu zgłoszenia z moją akceptacją i potem z fakturą, których w Fundacji jest multum. 

Na fakturze powinno być imię suczki.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Alu trudno mi każdemu tłumaczyć, co trzeba i dlaczego trzeba. Jest tabela, którą trzeba wypełnić, a wypełnić, to znaczy wpisać coś w każdej rubryce. Nie ma imienia żadna bezdomna suczka, ale trzeba dać jej jakieś imię Basia, Kasia, Zuza, Inka... jakiekolwiek. To tak niewiele, a pomaga to w identyfikacji i powiązaniu zgłoszenia z moją akceptacją i potem z fakturą, których w Fundacji jest multum. 

Na fakturze powinno być imię suczki.

Na formularzu zgłoszeniowym wpisałam "suczka z Płoskiego", ale jeżeli trzeba, tonazwijmy ją w takim razie Sara

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ala123 napisał:

Na formularzu zgłoszeniowym wpisałam "suczka z Płoskiego", ale jeżeli trzeba, tonazwijmy ją w takim razie Sara

Trzeba Alu.  I poproś weta, żeby takie imię wpisał na fakturze.

Ja posyłam do psiaszansa zatwierdzone przeze mnie zgłoszenia w poniższej formie

image.png.e997f24b397a7b02f79a727d39d24853.png

Psiaszansa nie ma czasu na szukanie i kojarzenie papierów. Muszą być spójne i jednoznaczne. W księgowości jest ogrom papierów, nie tylko nasze zgłoszenia. Musimy więc maksymalnie ułatwić Jej pracę. O każdym udzielonym "zielonym światełku" powiadamiam Psiaszansa, żeby wiedziała, że zgłaszający ma prawo do zwrotu kosztów zabiegu. Więc zgłoszenie wysłane przez zainteresowana osobę powinno zawierać takie informacje, jak moje powiadomienie wysłane do Psiaszansa.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze pytanie odnośnie zgłoszenia do sterylizacji suczki Roksi. Osoba zgłaszająca to Monika S.,a zabieg odbył się 28 marca 2019r. w  Przychodni Weterynaryjnej lek. wet. Anetta Święcińska i lek. wet. Dawid Czerwiński ul.Piłsudskiego 40, 22-600 Tomaszów Lubelski, tel.721 572 031 , koszt 250zł. Monika wysłała formularz zgłoszeniowy na adres mailowy, ten na który zawsze wysyłamy. Nie otrzymała dotychczas odpowiedzi.

roksi.jpg.87c5a4cf6e3faf3ea946b6e6c8dbfb5d.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ala123 napisał:

Nie otrzymała dotychczas odpowiedzi.

Bo Psiaszansa nie dostała sygnału ode mnie, że można płacić.

Kolejność jest taka, jak dawniej. Dla zgłaszającego nic się nie zmieniło. Trzeba najpierw  uzyskać wstępną akceptację tu na wątku i dopiero po uzyskaniu takiej akceptacji można wysłać pisemne zgłoszenie i fakturę do Fundacji Ostatnia Szansa.

Dawniej akceptowała na wątku Psiaszansa, ale scedowała to na mnie więc dopiero po mojej akceptacji tj. sprawdzeniu czy składki są uregulowane na bieżąco, można wysłać zgłoszenie i fakturę do Fundacji.

 Po sprawdzeniu, że zgłaszający ma uregulowane składki na A.S. przesyłam do Psiaszansa wszystkie  informacje zawarte w tabeli.  Tylko wstępnie zaakceptowane tu na wątku zgłoszenia są brane pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Poza tym prawo do wypłaty z A.S. ma osoba, która systematycznie wpłaca składkę, tej osobie się to nie zdarza.   W lutym wpłaciła składki za XI-XII.2018r.  i  I-II.2019r.

Jest już kwiecień, a jeszcze nie ma wpłaty za marzec.

Proszę niech uzupełni składki i napiszę do Psiaszansa, że można płacić.

Jednak przekaż Twoim znajomym z poza dogo, które  wpłacają składki na A.S. że trzeba regularnie płacić składki. 

Nie są na dogo więc udostępnij im mój adres e-mail (podam Ci na PW) i powiedz, żeby zgłaszały sterylizacje do mnie na e-mail, a ja będę pisać tu na wątku, żeby był ślad, że zgłaszały. Konieczne jest zdjęcie suni przed i po sterylce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...