Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

Chciałabym zgłosić do zabiegu MELISE z Radys. Sterylizacja odbedzie się w czwartek 14.02.2019

Przychodni Open Vet. Ul. Jana Kantego 14 32-650 Kęty.

Koszt  zabiegu to ok. 320zł.

Tutaj watek Meliski

https://www.dogomania.com/forum/topic/348368-sliwka-odnalezionaz-radys-fruzia-i-melisa-są-już-u-kasi-kromka-koffi-i-czarka-mają-swoje-domy/

Bardzo proszę o zielonej światło, na watku mam już 3 sunie pod opeiką, a deklaracji na 1,5 psiaka tylko :( Elu- daj znac prosze czy mogę liczyć na pomoc Akcji?

 

 

melisa13.JPG.025c243ef6ff963bb64a376431635e5b.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Kiyoshi kochana oczywiście masz zielone światełko :)

Bardzo Ci dziękuję za to super zgłoszenie :)  

Chciałam właśnie prosić zgłaszających o podawanie w zgłoszeniach to wszystko, co właśnie podałaś. 

Do Fundacji wpływają miesięcznie dziesiątki faktur i każdą z nich, przed zapłatą, trzeba skojarzyć z konkretnym wydarzeniem.  Faktury za sterylizację to tylko ułamek faktur adresowanych na Fundację. Aby usprawnić, ułatwić rozpoznanie zatwierdzonych zabiegów, faktury powinny zawierać podane w zgłoszeniu imię suni i dogomaniacki nick zgłaszającego. 

Dla nas to niewielka zmiana, niewielki wysiłek, a osobie zajmującej się fakturami w Fundacji znacznie skrócić czas konieczny do zatwierdzenia i zapłaty faktur. 

Z góry dziękuję za zrozumienie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Na szczęście dogo wróciło do dawnego, dobrego sposobu wklejania zdjęć :)

image.png.e9e587830c2bbdb37e98462a0cf6a568.png

 

Elunia, przepraszam, że Ci sie wtrącam, ale kojarze trochę Radysianki i Lola od Sary była w hoteliku PsiArek więc sterylizacje miała w innej przydni nie w Open Vet (bo to wet Kasi). Sprawdź w zgłoszeniu ;)

 

DZIEKUJE ZA ZIELONE ŚWIATŁO DLA MELISY <3

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2019 o 19:34, kiyoshi napisał:

Elunia, przepraszam, że Ci sie wtrącam, ale kojarze trochę Radysianki i Lola od Sary była w hoteliku PsiArek więc sterylizacje miała w innej przydni nie w Open Vet (bo to wet Kasi). Sprawdź w zgłoszeniu ;)

DZIEKUJE ZA ZIELONE ŚWIATŁO DLA MELISY <3

Bardzo jestem Ci wdzięczna, że ktoś razem ze mną zwraca uwagę na to co piszę. Mogę się mylić, bo  tylko ten się nie myli, kto nic nie robi :) Dziękuję Ci więc Izuniu za czuwanie. Masz rację, to "Twój" wet, a nie Sasy :) Dzięki wielkie :)

Poprawiłam błąd i dopisałam Twoje zgłoszenie :)

Śliczna jest ta Twoja Melisia :)

Link to comment
Share on other sites

MELISA już po sterylizacji, niestety zabieg był ciut droższy 350 zł i na taką kwote bedzie faktura, Elu czy może tak być? ja moge ewentualnie te 30 zł dosłać do AS...bo nie wiem jak to teraz zrobić...nigdy do końca nie wiadomo ile zabieg wyniesie. To sa tylko szacunki- raz wychodzi ciut drożej a raz ciut taniej

melisaaa.jpeg.59d2a98d13cf7476b47e4b1093930da0.jpeg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

MELISA już po sterylizacji, niestety zabieg był ciut droższy 350 zł i na taką kwote bedzie faktura, Elu czy może tak być? ja moge ewentualnie te 30 zł dosłać do AS...bo nie wiem jak to teraz zrobić...nigdy do końca nie wiadomo ile zabieg wyniesie. To sa tylko szacunki- raz wychodzi ciut drożej a raz ciut taniej

melisaaa.jpeg.59d2a98d13cf7476b47e4b1093930da0.jpeg

Dziękuję za wiadomość. Zaraz poprawię koszt zabiegu na prawidłowy. Nie musisz nic dosyłać. W zgłoszeniu podajemy szacunkowy koszt. Podczas wykonywania zabiegu mogą się zdarzyć nieprzewidziane okoliczności, które spowodują zmianę początkowo ustalonego kosztu.Fundacja w pełni pokryje koszt zabiegu sterylizacji z wyjątkiem kosztu sukienki i innych akcesoriów.

Wracaj szybko do zdrowia sunieczko :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 12.02.2019 o 19:56, elik napisał:

image.png.8acd42f39da8d67bb17d26cfca3c1ef1.png

Elu, czy dałoby  radę sprawdzić czy wyszła płatność za sterylizację Loli? Już minął miesiąc od sterylki a mam informację, ze zwrotu jeszcze nie ma.  Chyba że to normalnie tyle się czeka, to ok:).

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Sara2011 napisał:

Elu, czy dałoby  radę sprawdzić czy wyszła płatność za sterylizację Loli? Już minął miesiąc od sterylki a mam informację, ze zwrotu jeszcze nie ma.  Chyba że to normalnie tyle się czeka, to ok:).

Oczywiście zapytam, ale ile czasu upłynęło od kiedy wysłałaś komplet dokumentacji do Fundacji ?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Oczywiście zapytam, ale ile czasu upłynęło od kiedy wysłałaś komplet dokumentacji do Fundacji ?

Dziękuję ślicznie. Minął dokładnie miesiąc od sterylki, dokumenty anecik wysłała dzień lub  dwa po sterylce.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2019 o 20:15, Sara2011 napisał:

Dziękuję ślicznie. Minął dokładnie miesiąc od sterylki, dokumenty anecik wysłała dzień lub  dwa po sterylce.

Zapytałam, bo o to będzie na pewno pytać Psiaszansa  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Do mnie znowu zgłoszono bezdomną suczkę. Dwa tygodnie temu na wsi pod Zamościem biegało za nią stado psów, więc pewnie jest w ciąży...  Czy mogłabym ją zgłosić do sterylizacji ? Jest średniej wielkości, kilkumiesięczna, może do roku.

53113966_soniazploskiego.jpg.5c9131e16f9b9dab8b65e30f71ba5d3e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2019 o 20:07, Sara2011 napisał:

Elu, czy dałoby  radę sprawdzić czy wyszła płatność za sterylizację Loli? Już minął miesiąc od sterylki a mam informację, ze zwrotu jeszcze nie ma.  Chyba że to normalnie tyle się czeka, to ok:).

 

12 minut temu, ala123 napisał:

Do mnie znowu zgłoszono bezdomną suczkę. Dwa tygodnie temu na wsi pod Zamościem biegało za nią stado psów, więc pewnie jest w ciąży...  Czy mogłabym ją zgłosić do sterylizacji ? Jest średniej wielkości, kilkumiesięczna, może do roku.

53113966_soniazploskiego.jpg.5c9131e16f9b9dab8b65e30f71ba5d3e.jpg

Koniecznie trzeba sunię wysterylizować.

Żebym mogła zaakceptować zgłoszenie, proszę podaj dane, jakie występują w poniższym zestawieniu.

image.png.8acd42f39da8d67bb17d26cfca3c1ef1.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2019 o 19:00, ala123 napisał:

Do mnie znowu zgłoszono bezdomną suczkę. Dwa tygodnie temu na wsi pod Zamościem biegało za nią stado psów, więc pewnie jest w ciąży...  Czy mogłabym ją zgłosić do sterylizacji ? Jest średniej wielkości, kilkumiesięczna, może do roku.

53113966_soniazploskiego.jpg.5c9131e16f9b9dab8b65e30f71ba5d3e.jpg

ala123 czy jesteś zainteresowana zakwalifikowaniem do zwrotu kosztu sterylizacji?

Jeśli tak, to proszę podaj dane jak w tabeli powyżej.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

ala123 czy jesteś zainteresowana zakwalifikowaniem do zwrotu kosztu sterylizacji?

Jeśli tak, to proszę podaj dane jak w tabeli powyżej.

 Jestem zainteresowana, tylko nie znam jeszcze terminu. Wet najpierw chce zrobić usg ze względu na cieczkę, która nie dawno się skończyła.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ala123 napisał:

 Jestem zainteresowana, tylko nie znam jeszcze terminu. Wet najpierw chce zrobić usg ze względu na cieczkę, która nie dawno się skończyła.

Ok to odezwij się jak będziesz znać dane do uzupełnienia wszystkich rubryk w tabeli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...