Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Napisałam na powyższy mejl, ale dla porządku piszę i tutaj.

 

Jako stała deklarowiczka chciałabym prosić o refundację sterylki suczki Myszki. Suczka jest prawdopodobnie w ciąży.
 
Sterylizacja odbędzie się w środę 11 sierpnia
Gabinet weterynaryjny Cyryl
ul.Mazowiecka 26
06-300 Przasnysz
Koszt zabiegu 300 zł
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 6.08.2021 o 13:34, Mazowszanka13 napisał:

Napisałam na powyższy mejl, ale dla porządku piszę i tutaj.

 

Jako stała deklarowiczka chciałabym prosić o refundację sterylki suczki Myszki. Suczka jest prawdopodobnie w ciąży.
 
Sterylizacja odbędzie się w środę 11 sierpnia
Gabinet weterynaryjny Cyryl
ul.Mazowiecka 26
06-300 Przasnysz
Koszt zabiegu 300 zł

Mazowszanko  gdzie wysłałas fakturę ze zgłoszenie  na adres  warszawski  czy zwykłym listem czy za potwierdzeniem odbioru ?  De facto  od  5 tygodni nie byłam w Warszawie bo non stop siedze w Boguszycach.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Psiaszansa napisał:

Mazowszanko  gdzie wysłałas fakturę ze zgłoszenie  na adres  warszawski  czy zwykłym listem czy za potwierdzeniem odbioru ?  De facto  od  5 tygodni nie byłam w Warszawie bo non stop siedze w Boguszycach.

Na adres schroniska, z potwierdzeniem odbioru. List odebrany 13 sierpnia przez Justynę P (nazwisko nieczytelne).

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Na adres schroniska, z potwierdzeniem odbioru. List odebrany 13 sierpnia przez Justynę P (nazwisko nieczytelne).

nasza pracownica  gdzies  w ferworze  pracy zaginęła - przepraszam.  daj mi telefon do lecznicy poproszę o duplikat faktury tylko imie suki i data zabiegu mi potrzebne .

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Psiaszansa napisał:

nasza pracownica  gdzies  w ferworze  pracy zaginęła - przepraszam.  daj mi telefon do lecznicy poproszę o duplikat faktury tylko imie suki i data zabiegu mi potrzebne .

 

Proszę bardzo. To samo wyslę mejlem na wszelki wypadek.

Gabinet weterynaryjny Cyryl, Przasnysz

Tel.603 454 241

Suczka Myszka, zabieg z 11 sierpnia

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2021 o 21:51, Psiaszansa napisał:

nasza pracownica  gdzies  w ferworze  pracy zaginęła - przepraszam.  daj mi telefon do lecznicy poproszę o duplikat faktury tylko imie suki i data zabiegu mi potrzebne .

 

Do wetki nikt nie zadzwonił, faktura już poszła do Urzędu Skarbowego.

Próbuję się dodzwonić na podany przez Psiaszansa numer telefonu, ale nikt nie odbiera. 509 201 457

Zaczynam się wkurzać.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Mazowszanka13 napisał:

Do wetki nikt nie zadzwonił, faktura już poszła do Urzędu Skarbowego.

Próbuję się dodzwonić na podany przez Psiaszansa numer telefonu, ale nikt nie odbiera. 509 201 457

Zaczynam się wkurzać.

 

 

A masz może nr telefonu do elik, lub napisz do Niej na pw. Elik współpracowała z Psiąszansą może ma do Niej i inny telefon? 

Bardzo Ci współczuję niemiłej sytuacji ☹️

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

UWAGA !!!

Mamy na koncie  3827 zł na AS    proszę wszelką korespondencję ( zgłoszenie ,faktura wysyłać na adres ; Fundacja Ostatnia Szansa-Schronisko  B0guszyce Małe 25   96-200 Rawa Mazowiecka priorytetem za potwierdzeniem doręczenia np. sms   adres mailowy  to [email protected] , tak telefon jest ten sam 509 201 457   tylko jest JEDEN ZASADNICZY PROBLEM - zasięg  zatem prosze wówczas o sms  ; akcja kastracja dogo  oddzwonię

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dnia 9.12.2021 o 13:28, Psiaszansa napisał:

UWAGA !!!

Mamy na koncie  3827 zł na AS    proszę wszelką korespondencję ( zgłoszenie ,faktura wysyłać na adres ; Fundacja Ostatnia Szansa-Schronisko  B0guszyce Małe 25   96-200 Rawa Mazowiecka priorytetem za potwierdzeniem doręczenia np. sms   adres mailowy  to [email protected] , tak telefon jest ten sam 509 201 457   tylko jest JEDEN ZASADNICZY PROBLEM - zasięg  zatem prosze wówczas o sms  ; akcja kastracja dogo  oddzwonię

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...