Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

1 godzinę temu, Psiaszansa napisał:

Elik  na druku zgłoszeniowym piszemy dokładnie to co jest na fakturze a nie przypuszczalne kwoty, ok  płacę  jedna faktura mniej

Przepraszam, chyba niepoprawnie zrozumiałam. Myślałam, że chodzi o to, że pierwotnie zgłaszałam 350,00 zł e-mailem,  a dopiero potem poprawiłam na 200,00.

Jeśli chodzi o druk zgłoszeniowy, który wysyła się w formie papierowej na adres Fundacji, to faktycznie powinna być kwota taka sama, jak na fakturze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 5.12.2019 o 10:15, ala123 napisał:

Wczoraj dzwonił do mnie wet, że nadal nie ma wpłaty za Sarę ( zabieg 25.04.2019), FV 1/01/2019 z dnia 27.06.2019 . Ja już nie wiem, jak mam się tłumaczyć...

Faktura  1/01/2019 z 27.06.2019  Dariusz Pfeifer zapłacona . Na fakturach lekarze maja pisać imiona suk

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2019 o 16:45, elik napisał:

Przepraszam, chyba niepoprawnie zrozumiałam. Myślałam, że chodzi o to, że pierwotnie zgłaszałam 350,00 zł e-mailem,  a dopiero potem poprawiłam na 200,00.

Jeśli chodzi o druk zgłoszeniowy, który wysyła się w formie papierowej na adres Fundacji, to faktycznie powinna być kwota taka sama, jak na fakturze.

Mam fakturę  nr 29/01/2019 z dnia 05/11/2019  usługi weterynaryjne odbiorca Kasia Przystał  kwota 200 zł  mam druga fakturę 30/01/2019 z dnia 26.11.2019  na kwote  350 zl  odbiorca Kasia Przystał    do tego  druki zgłoszeniowe  z 26.11.2019  Sara2011  suka Axa  Przychodnia open Vet  koszt zabiegu 350 zł , druga  z  5.11.2019 zgłaszająca kiyoshi  suka Rolka  znowu open vet  koszt zabiegu 350 zł . JAK WIDAC NA JEDNEJ FAKTURZE JEST  200 ZŁ A NA DRUGIEJ 350 ZŁ. Uważacie  że mam czas na rozwiązywanie tych zagadek ? Zapraszam  przekaże FOS i schronisko i cała robote przy tym wszystkim  sa chętni ? Schronisko w trakcie modernizacji, remontów, długów co by ogłaszac upadłośc nie ma . Minus   sen do 2/3 godzin  czasami mniej  bo psy wyja w nocy jak podchodza lisy czy sarny albo wypuszczone przez wsioków psy .  Plus fajni ludzie zatrudnieni  na umowy o prace na stanowiskach opiekunów.

Link to comment
Share on other sites

Do czasu aż być nowa Fundacja, Stowarzyszenie przejmie Akcja Sterylizacja Dogo  ustalamy nowe zasady ;

1. Na fakturze  ma być wpisane  kastracja ( a nie usługi weterynaryjne )  suki z imieniem

2. Kontakt  mailowy [email protected]    tel 509 201 457

3. Każdy ma obowiązek  przesyłać z fakturą ,ustalony druk zgłoszeniowy , żaden inny nie będzie honorowany

4. Żadnego opłacania zabiegów ze środków własnych  lekarze nie chce na przelew prosimy o kontakt  z nami napiszemy mailowo

    zobowiązanie do pokrycia kosztów  to już  mamy wypraktykowane i lekarze na to idą bo to jest respektowane w razie co przez Sąd

5. Doskonale wszyscy Państwo wiecie jakie są teraz koszty kastracji  min 200  ( i to przy dobrych układach zwykle 350- 500 zł  i więcej jak

     większa suka czy jest to aborcyjna)  w związku z powyższym  ustalam minimalna miesięczną wpłatę  na kwote  20 zł  co daje rocznie

     kwotę 240 zł  a więc pokrywa koszty JEDNEJ  KASTRACJI  jeżeli komuś to nie odpowiada  cóż  może z AS Dogo zrezygnować

6. informacyjnie FOS doładowało ze środków własnych konto  AS Dogo w roku 2019  w wys. 1430 zł

7. Obecnie istnieje szereg możliwości pozyskiwania środków ; bazarki, licytacje na facebooku , zrzutka, pomagam.pl

8. FOS ze swoich środków  przeznaczy na kastrację  kotek  1500 zł  i nie może być tak, że korzysta z tego tylko jedna osoba

   -deklarowicz  można już zgłaszać, prosimy  starać się o dobra cenę  my kastrujemy za 150 zł

Życzę Wszystkim Spokojnych Świąt

Z pozdrowieniami

Ewa Wiśniewska

Fundacja Ostatnia Szansa

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2019 o 17:14, Psiaszansa napisał:

Zapłacone za kastracje suk  Axa i Rolka   jedna 200 zł druga 350 zł  Przychodnia open Vet  Kęty

jezu...bardzo bardzo przepraszam...to moja wina...zgłoszenie napisałam i podeśłałam do Kasi przed stareylizacją, potem jakoś gdzieś wypadło by poprawić kwote po zabiegu :( przepraszam, to się więcej nie powtórzy

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Starałam się bardzo , ale moją tępa głowa nie pojęła jak zgłaszać sunię do sterylizacji.  Kto mi wyjaśni ?

Że na fakturze ma być imię suki i sterylizacja to wiem.  Gdzie pobrać kwestionariusz -  nie wiem. Na jaki adres wysłać fakturę i kwestionariusz?

AS zwraca kasę na konto lecznicy , dobrze rozumiem ?

Pytanie do OS - ile suczek rocznie może zgłosić  stała od lat deklarowiczka ? Ile wet orientacyjnie będzie czekać na przelew? Wypada uprzedzić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2020 o 00:40, Poker napisał:

Starałam się bardzo , ale moją tępa głowa nie pojęła jak zgłaszać sunię do sterylizacji.  Kto mi wyjaśni ?

Że na fakturze ma być imię suki i sterylizacja to wiem.  Gdzie pobrać kwestionariusz -  nie wiem. Na jaki adres wysłać fakturę i kwestionariusz?

AS zwraca kasę na konto lecznicy , dobrze rozumiem ?

Pytanie do OS - ile suczek rocznie może zgłosić  stała od lat deklarowiczka ? Ile wet orientacyjnie będzie czekać na przelew? Wypada uprzedzić.

Fakturę  (z imieniem suczki i zaznaczeniem, że to za sterylizację)  razem ze Zgłoszeniem (wzór w załączniku) trzeba wysłać na adres Fundacji.

FUNDACJA OSTATNIA SZANSA
UL. JANA BLATONA 3/141
01 - 494 WARSZAWA

NIP: 525 234 91 99  -  dla przych. weterynaryjnej.

Przelewy deklaracji na konto:
65 2490 0005 0000 4600 9550 7105
  -  Alior Bank

tytuł przelewu dokładnie taki: 'NICK' - akcja sterylizacja. Można dodać tylko za jaki to okres.

Aktualne dane są w tym poście   < KLIK >

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, hop! napisał:

Dopytajcie o adres korespondencyjny, bo kilka dni temu dostałam informację, żeby faktury wysyłać na adres schroniska fundacyjnego.

Na zgłoszeniu, które się nie zmieniło jest napisane, że na adres Fundacji.

Wysłałam zapytanie do Psiaszansa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zgłoszenia i faktury najlepiej wysyłać na adres:

Schronisko Fundacji Ostatnia Szansa
Boguszyce Małe 25
96-200 Rawa Mazowiecka

Dane do wystawienia faktury są nadal aktualne:

Fundacja Ostatnia Szansa
ul. Jana Blatona 3/141
01 - 494 Warszawa

NIP: 525 234 91 99

W załączeniu aktualny wzór Zgłoszenia z aktualnymi danymi.

 

zgłoszenie wzór.doc

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 1.04.2020 o 12:51, elik napisał:

 

 

ELu BARDZO PROSZĘ O ZGODE NA POKRYCIE KOSZTÓW STERYLIZAJI SUNI TINKI zabranej z Radys. To pierwsze moje zgłoszenie w tym roku

Sterylizacja odbyłaby się we czwartek  się 7.05.2020

w  Przychodni Open Vet. Ul. Jana Kantego 14,  32-650 Kęty.

Koszt  zabiegu to ok. 350zł.

Wątek Tinki:

https://www.dogomania.com/forum/topic/351750-nowe-radysiaczki-dwie-sunie-jakie-się-złapią-zbiera-deklaracje-na-lepsze-życie-pomóżmy/

95621031_235620914190386_675032910331379712_n.thumb.jpg.4444b7757e085ce5a3ecd471270ba07b.jpg

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, kiyoshi napisał:

ELu BARDZO PROSZĘ O ZGODE NA POKRYCIE KOSZTÓW STERYLIZAJI SUNI TINKI zabranej z Radys. To pierwsze moje zgłoszenie w tym roku

Izuniu bardzo chętnie i z przyjemnością wydałabym zgodę na sterylizację tej sunieczki, ale doprawdy nie wiem na czym stoję. Nadal nie mam odpowiedzi na moje pytania od Psiaszansa.   Spróbuj wysłać zgłoszenie na adres, który podałam w którymś w powyższych moich postów. Myślę, że nie jest już potrzebna zgoda kogokolwiek. Może Psiaszansa sama sprawdza kto jest uprawniony do zwrotu kosztów zabiegu. Zastanawiam się tylko czemu nie napisała tego na wątku.
Życzę powodzenia Izuniu  :)

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, elik napisał:

Bardzo proszę  :)  Myślę, że uzyskasz pomoc  :)

oby...bo troche za dużo psów nabrałam :( dla jednej na sterylke pobazarkuje, a dla drugiej myślałam że tutaj się uda...jak nie odpiszą to będe dzwonić i dam tutaj znać żeby też inni wiedzieli co i jak

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

jak nie odpiszą to będe dzwonić i dam tutaj znać żeby też inni wiedzieli co i jak

Myślę, że odpiszą. Chyba wszyscy piszą bezpośrednio do Fundacji, bo przecież do tej pory to zawsze już sporo zgłoszeń było, atu nie ma nic.

Pamiętaj, żeby wet na fakturze napisał, że to za sterylizację i imię suni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...