Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

osoba trzecia ma zdjecie jedno i link do watku- osoba z  dt  ktora miala zdjecia przed  sie obrazila wiec nie da zdjec, obie sa we  wroclawiu, ja tych pieniedzy nie potrzebuje  ewentualnie przelałabym na sterylke kotow w Boleslawcu  - tam chyba nie mialabym problemu ze zdjeciami o ile sa zwroty za sterylki kotow

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym prosić o pomoc w sfinasowaniu sterylki suni Megi ( w Radysach nazywała się Maga).

W chwili obecnej mam dwie sunie w hoteliku: Hubę i Megi, obie będą sterylizowane w najbliższą środę . Sterylkę Huby pokryję ze środków zebranych z deklaracji, proszę natomiast o pomoc w sfinansowaniu sterylki Megi.

  • Imię suni -Megi
  • koszt steylki- ok.350zł
  • data sterylizacji: 14.08.2019
  • miejsce: Przychodnia Open Wet,  ul. Jana Kantego 14, Kęty

https://www.dogomania.com/forum/topic/350082-maga-granulka-brzózka-z-radys-brzózka-już-w-ds-w-bielsku-białej-granulka-również-w-ds-w-łodygowicach-maga-w-dt/?page=2

Będę niezmiernie wdzięczna za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.08.2019 o 20:14, Sara2011 napisał:

Chciałabym prosić o pomoc w sfinasowaniu sterylki suni Megi ( w Radysach nazywała się Maga).

W chwili obecnej mam dwie sunie w hoteliku: Hubę i Megi, obie będą sterylizowane w najbliższą środę . Sterylkę Huby pokryję ze środków zebranych z deklaracji, proszę natomiast o pomoc w sfinansowaniu sterylki Megi.

  • Imię suni -Megi
  • koszt steylki- ok.350zł
  • data sterylizacji: 14.08.2019
  • miejsce: Przychodnia Open Wet,  ul. Jana Kantego 14, Kęty

https://www.dogomania.com/forum/topic/350082-maga-granulka-brzózka-z-radys-brzózka-już-w-ds-w-bielsku-białej-granulka-również-w-ds-w-łodygowicach-maga-w-dt/?page=2

Będę niezmiernie wdzięczna za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :).

Witaj Sara :)   Dzięki za kompletne zgłoszenie. 

Zabieg będzie sfinansowany  po przesłaniu zgłoszenia wraz z fakturą na adres Fundacji.

Po zabiegu zdjęcie suni mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2019 o 09:17, elik napisał:

Witaj Sara :)   Dzięki za kompletne zgłoszenie. 

Zabieg będzie sfinansowany  po przesłaniu zgłoszenia wraz z fakturą na adres Fundacji.

Po zabiegu zdjęcie suni mile widziane :)

Serdecznie dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :)

Megi już po zabiegu.

  • Koszt sterylizacji wyniósł 355zl i na taą kwotę jest FV ( w zgłoszeniu podawałam 350zł ale wysżło o 5 zł więcej)
  • data sterylizacji: 14.08.2019
  • miejsce: Przychodnia Open Wet,  ul. Jana Kantego 14, Kęty

https://www.dogomania.com/forum/topic/350082-maga-granulka-brzózka-z-radys-brzózka-już-w-ds-w-bielsku-białej-granulka-również-w-ds-w-łodygowicach-maga-w-dt/?page=2

A tu już odpoczywa po sterylce.

s.thumb.jpg.c3208c5583394acbef5bb6a7e29a8fb1.jpg

s1.jpg.012c07b3171145a6f8ba8fd937eeb489.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Mam pytanie, czy Akcja Sterylizacja obejmuje też kastrację psów, czy tylko sterylki suczek? Wydaje mi się,że na początku tego roku była na ten temat dyskusja i że kastracje miały być również finansowane? Czy mi się tylko wydaje?

Do znajomej na wsi pod Zamościem przybłąkał się pies, chciałaby go wykastrować ( swoje ma wysterylizowane i wykastrowane), pies waży ok.18-19kg, a koszt zabiegu u naszej wetki to 120zł

73515731-321510472052480-812021834982621

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, ala123 napisał:

Mam pytanie, czy Akcja Sterylizacja obejmuje też kastrację psów, czy tylko sterylki suczek? Wydaje mi się,że na początku tego roku była na ten temat dyskusja i że kastracje miały być również finansowane? Czy mi się tylko wydaje?

Do znajomej na wsi pod Zamościem przybłąkał się pies, chciałaby go wykastrować ( swoje ma wysterylizowane i wykastrowane), pies waży ok.18-19kg, a koszt zabiegu u naszej wetki to 120zł

73515731-321510472052480-812021834982621

Faktycznie Psiaszansa dała zielone światło do kastracji samców. Co prawda jest krucho z kasą, ale myślę, że można zgłosić. W tym przypadku ecyzję podejmie Psiaszansa.

Osoby nie będące deklarowiczami, zgodnie z regulaminem maja prawo do zwrotu 50% kosztów zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Faktycznie Psiaszansa dała zielone światło do kastracji samców. Co prawda jest krucho z kasą, ale myślę, że można zgłosić. W tym przypadku ecyzję podejmie Psiaszansa.

Osoby nie będące deklarowiczami, zgodnie z regulaminem maja prawo do zwrotu 50% kosztów zabiegu.

Dziękuję za odpowiedź :) To w takim razie wyślę formularz.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, ala123 napisał:

Zgłaszam pieska do kastracji:

imię: Hasio

data zabiegu: 18.10.2019r.

Koszt: 120zł

Gabinet Weterynaryjny Vita-Wet lek.wet.Ewa Świątkowska, 22-400 Zamość, ul. Spadek 18

Dziękuję, wysyłam zgłoszenie do   Psiaszansa.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

To masz tak samo jak i ja :)

Będziesz szukać mu DS?

Tak, będę szukać. 

Mam jeszcze pytanie o płatność za suczkę Sarę, której zabieg wykonywał 25.04.2019 dr Pfeifer : czy płatność już poszła? W ubiegłym tygodniu nie było jeszcze przelewu na koncie

Link to comment
Share on other sites

Halo dostaliśmy fakturkę za sunie LILI  należnośc do zapłaty 200  zapłacono  - 0,00  pozostało do zapłaty 200,00 zł   w druku zgloszeniowym prośba o zwrot na prywatne konto  ? Sorry  kasa poszła zgodnie z faktura na przychodnie Labrador  w Ostrowcu Świętokrzyskim Nie może rozmijać sie zapis na fakturze ze zgłoszeniem.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zgłosić do zabiegu ROLKE z Radys. Sterylizacja odbedzie się 5.11.2019

Przychodni Open Vet. Ul. Jana Kantego 14 32-650 Kęty.

Koszt  zabiegu to ok. 350zł.

Tutaj watek Rolci

https://www.dogomania.com/forum/topic/350672-nieśmiała-buraska-rolka-z-radys-juz-u-kasiainat-chciałaby-znaleźć-dom-zapraszam-na-wątek/

Bardzo proszę o zielonej światło :)

43a4a1c53206.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

Chciałabym zgłosić do zabiegu ROLKE z Radys. Sterylizacja odbedzie się 5.11.2019

Przychodni Open Vet. Ul. Jana Kantego 14 32-650 Kęty.

Koszt  zabiegu to ok. 350zł.

Tutaj watek Rolci

https://www.dogomania.com/forum/topic/350672-nieśmiała-buraska-rolka-z-radys-juz-u-kasiainat-chciałaby-znaleźć-dom-zapraszam-na-wątek/

Bardzo proszę o zielonej światło :)

43a4a1c53206.jpg

Witaj :)

Śliczna sunia ma zielone światełko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 22.10.2019 o 11:59, ala123 napisał:

Zgłaszam pieska do kastracji:

imię: Hasio

data zabiegu: 18.11.2019r.

Koszt: 120zł

Gabinet Weterynaryjny Vita-Wet lek.wet.Ewa Świątkowska, 22-400 Zamość, ul. Spadek 18

 

Dnia 22.10.2019 o 12:26, elik napisał:

Dziękuję, wysyłam zgłoszenie do   Psiaszansa.

Czy jest już może jakaś decyzja odnośnie kastracji pieska?

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, ala123 napisał:

 

Czy jest już może jakaś decyzja odnośnie kastracji pieska?

 

Przykro mi, ale jak na razie nie ma. Przypomnę się Psiaszansa.   A może sama spróbuj uzyskać odpowiedź. Może we dwie osiągniemy sukces  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...