Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

2 godziny temu, mtf zalesie napisał:

prosze jako staly deklarowicz o zgode na sterylke suki ktora jest w dt u przemyslawa mojto, zaplacilam za sterylke z gory. wszystke dane i zdjecia w stawi Przemyslaw mojto ,bo janie umiem wstawiac zdjec

Oczywiście masz zielone światło :) Ale proszę podaj te wszystkie dane, które znajdują się w poniższej tabelce, czyli

imię suczki

data sterylizacji

koszt sterylizacji

nazwa i adres gabinetu wet. w którym będzie wykonywany zabieg.

image.thumb.png.6f557082663e212dc9ba658800557b3a.png

 

Zgłoszenie na odpowiednim formularzu i fakturę za zabieg wyślij jak zwykle na adres Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, mtf zalesie napisał:

podamy, ale przemek  Moryto to zrobi bo suka jest u niego we Wroclawiu na dt i ja nie umiem wstawiac zdjec- tylko  zaplacilam

zalozylam pieniadze, sterylka jest dzisiaj

Ale poniższe dane możesz podać?  

imię suczki

data sterylizacji

koszt sterylizacji

nazwa i adres gabinetu wet. w którym będzie wykonywany zabieg.

Link to comment
Share on other sites

Kochani czyja faktura bo zgłoszenia brak a jak nie będzie druczku zgłoszenie płacić nie będziemy sorry  Gabinet Weterynaryjny Anetta Święcicka  ul.Piłsudskiego 40  Tomaszów Lubelski  kwota 250 zł  z 30.04.2019 . Na koncie ponad 2200 zł. Nie zapłacone faktury za suki Luna od elik i Lassie od sara2011 wyjaśniam z gabinetem nadpłaconą fakturę za Melisę a potem płacimy . Wy zgłaszacie do elik  suki Ona podaje mi info .Prośba  na każdej fakturze koniecznie imię kastrowanej suki  to bardzo ułatwia . Jak macie psa samca co to lata i pół wsi zapładnia -kastrujemy. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2019 o 15:30, Psiaszansa napisał:

Kochani czyja faktura bo zgłoszenia brak a jak nie będzie druczku zgłoszenie płacić nie będziemy sorry  Gabinet Weterynaryjny Anetta Święcicka  ul.Piłsudskiego 40  Tomaszów Lubelski  kwota 250 zł  z 30.04.2019 . Na koncie ponad 2200 zł. Nie zapłacone faktury za suki Luna od elik i Lassie od sara2011 wyjaśniam z gabinetem nadpłaconą fakturę za Melisę a potem płacimy . Wy zgłaszacie do elik  suki Ona podaje mi info .Prośba  na każdej fakturze koniecznie imię kastrowanej suki  to bardzo ułatwia . Jak macie psa samca co to lata i pół wsi zapładnia -kastrujemy. Pozdrawiam

 

Dnia 12.07.2019 o 15:31, Psiaszansa napisał:

W nawiązaniu do powyższych postów Psiaszansa przypominamy o obowiązującej kolejności postępowania przy staraniu się o pokrycie kosztu zabiegu sterylizacji.

W pierwszej kolejności należy zgłosić na tym wątku zamiar sterylizacji suni.  W zgłoszeniu należy podać następujące informacje:

imię suczki,

datę sterylizacji,

koszt sterylizacji,

pełną nazwę i adres gabinetu weterynaryjnego, który będzie wykonywał zabieg.

Zgłaszając należy wkleić zdjęcie suni i link do wątku na dogo.

Zgłoszenie można robić dopiero wówczas, gdy są wiadome wszystkie wymienione dane.

Po zgłoszeniu nastąpi weryfikacja i wstępna zgoda na pokrycie kosztów sterylizacji przez Fundację. Informacja o tym, jest każdorazowo przesyłana do Fundacji.

Zgłoszenie pisemne łącznie z fakturą za zabieg, należy wysłać do Fundacji dopiero po uzyskaniu wstępnej zgody tu na wątku.

Zgłoszenie, co do którego Fundacja nie otrzyma informacji, że zostało ono wstępnie zaakceptowane na wątku, nie będzie brane pod uwagę do wypłaty.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2019 o 15:30, Psiaszansa napisał:

Kochani czyja faktura bo zgłoszenia brak a jak nie będzie druczku zgłoszenie płacić nie będziemy sorry  Gabinet Weterynaryjny Anetta Święcicka  ul.Piłsudskiego 40  Tomaszów Lubelski  kwota 250 zł  z 30.04.2019 . Na koncie ponad 2200 zł. Nie zapłacone faktury za suki Luna od elik i Lassie od sara2011 wyjaśniam z gabinetem nadpłaconą fakturę za Melisę a potem płacimy . Wy zgłaszacie do elik  suki Ona podaje mi info .Prośba  na każdej fakturze koniecznie imię kastrowanej suki  to bardzo ułatwia . Jak macie psa samca co to lata i pół wsi zapładnia -kastrujemy. Pozdrawiam

Czy faktura za Lassie jest niezapłacona? Coś mam dosłać lub wyjasnić ?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Sara2011 napisał:

Czy faktura za Lassie jest niezapłacona? Coś mam dosłać lub wyjasnić ?

Jeśli wysłałaś zgłoszenie razem z fakturą, a na fakturze było imię suni, to już nic więcej nie potrzeba. Ja wysłałam info do Psiaszansa, że masz prawo do zapłaty 100% zabiegu.

Nagromadzenie różnorakich obowiązków spowodowało opóźnienia w zapłatach, ale wszystkie zgłoszenia, które zostały zatwierdzone na wątku będą uregulowane.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.07.2019 o 12:18, elik napisał:

Ale poniższe dane możesz podać?  

imię suczki

data sterylizacji

koszt sterylizacji

nazwa i adres gabinetu wet. w którym będzie wykonywany zabieg.

imie suczki  KULKA, zabieg 09.07.10, koszt 250 zl przych,vet,..dr..M.sZPAK 54-104  wROCŁAW  UL.kOZIA 3/1A-WATEKI ZDJECIA MA WKLEIC p,MOYTO  W TYM TYG.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2019 o 19:06, mtf zalesie napisał:

imie suczki  KULKA, zabieg 09.07.10, koszt 250 zl przych,vet,..dr..M.sZPAK 54-104  wROCŁAW  UL.kOZIA 3/1A-WATEKI ZDJECIA MA WKLEIC p,MOYTO  W TYM TYG.

Ok. masz zielone światło. Zgłoszenie razem z fakturą wyślij na adres Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, mtf zalesie napisał:

zrobie to za tydzien bo dzisaj wyjezdzam i nie otwiera sie ten zalacznik- wroci dziecko to .pomoze.fakture juz niestety wyslalam bez zalacznika  .dane do tabeli podalam.

 

Wraz z fakturą posłałaś chociaż Twoje dane i nick z dogo, żeby Psiaszansa wiedziała kto przysłał fakturę?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zrobie to za tydzien bo dzisaj wyjezdzam i nie otwiera sie ten zalacznik- wroci dziecko to .pomoze.fakture juz niestety wyslalam bez zalacznika  .dane do tabeli podalam.Juz jestem- jutro

 

wyslylam fakture /duplikat + zalacznik/.zdjecia i link musze kogos prosic i mam nadzieje ze pojawia sie w tym tyg,przepraszam ale nie mam czasu nauczyc sie wstawianiazdjec

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 28.07.2019 o 21:49, mtf zalesie napisał:

zrobie to za tydzien bo dzisaj wyjezdzam i nie otwiera sie ten zalacznik- wroci dziecko to .pomoze.fakture juz niestety wyslalam bez zalacznika  .dane do tabeli podalam.Juz jestem- jutro

 

wyslylam fakture /duplikat + zalacznik/.zdjecia i link musze kogos prosic i mam nadzieje ze pojawia sie w tym tyg,przepraszam ale nie mam czasu nauczyc sie wstawianiazdjec

 

Sory, ale zgłaszasz sunię Kuklę od 8.07.  i nadal nie jestem tak do końca pewna, czy zgłoszenie jest kompletne i  co wysłałaś, a co masz dosłać.

Wysłałaś oryginał faktury, czy duplikat i czy załącznik to zgłoszenie? Domyślam się, że chyba tak, ale piszesz też, że się nie otwiera, że wróci dziecko to...

Link to comment
Share on other sites

osoby zajmujace sie suka. sa we Wroclawi.jedna jest niesolidna , druga zajeta .ja nie umiem wstawic zdjec  i   ich nie mam- wyslalam fakture i zalcznik poleconym pare dni temu. dalsze punkty codziennie obiecuje inna osoba ze zalatwi/zdjecia  i link do watku./ czekam do  piatku- jak nie bedzie to rezygnuje ze wszystkiego.wiem co pisalam-nie trzeba mi przypominac.   

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

osoby zajmujace sie suka. sa we Wroclawi.jedna jest niesolidna , druga zajeta .ja nie umiem wstawic zdjec  i   ich nie mam- wyslalam fakture i zalcznik poleconym pare dni temu. dalsze punkty codziennie obiecuje inna osoba ze zalatwi/zdjecia  i link do watku./ czekam do  piatku- jak nie bedzie to rezygnuje ze wszystkiego.wiem co pisalam-nie trzeba mi przypominac.   

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, mtf zalesie napisał:

prosze wycofac  moja prosbe o refundacje- mam juz dosc.

Nie wiem co powiedzieć. Chyba nie było jeszcze takiej sytuacji.

Jesteś solidna, wpłacasz bardzo regularnie więc należy Ci się zwrot kosztów sterylizacji. Tu decyzję musi podjąć Psiaszansa, ja nie mam takich uprawnień. Napiszę do Niej prośbę o pojawienie się na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...