Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

5 godzin temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję za ten post :)  Wierzę, że nic się nie zmieni w naszych przyjaznych spotkaniach na dogo :)

Masz rację, mogą się wydawać niejednoznaczne, jednak zapis na dole już jednoznacznie wyjaśnia w jakich sytuacjach może może być zwrot 100% kosztów zabiegu, gdy zgłasza nie opiekun suni.

Nic sie nie zmieni Elu:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 30.05.2019 o 16:16, kiyoshi napisał:

Bardzo proszę o sfinansowanie kosztow sterylizacji suni SALLY

Miejsce zabiegu: Przychodnia Open Wet,  ul. Jana Kantego 14, Kęty

data: 4.06.2019

koszt: ok. 350zł

a tutaj wątek suni: https://www.dogomania.com/forum/topic/348368-z-radys-telma-sally-i-glinka-czekają-na-dom-u-kasi-fruzia-melisa-kromka-koffi-czarka-i-śliwka-mają-swoje-domy/

 

sally1.jpg.a6520ac7a58c4f28e74aece9fbdbfe62.jpg

 

Oczywiście, jak pisałam na PW,  masz zielone światło Izuniu :) Napisałaś wszystko co trzeba i nie mam się do czego przyczepić :)

Znowu udogodnienia nam dogo zaserwowało. Nie można przesłać pliku bezpośrednio z dysku. Nie udało mi się przesłanie pliku zgłoszeń. Może wkrótce znowu będzie to możliwe.

 

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, elik napisał:

Oczywiście, jak pisałam na PW,  masz zielone światło Izuniu :) Napisałaś wszystko co trzeba i nie mam się do czego przyczepić :)

Znowu udogodnienia nam dogo zaserwowało. Nie można przesłać pliku bezpośrednio z dysku. Nie udało mi się przesłanie pliku zgłoszeń. Może wkrótce znowu będzie to możliwe.

 

bardzo dziękuje Elu. Całe szczęście że Akcja działa i pomaga!

dam znać we wtorke jak poszedł zabieg, proszę o kciuki za Sally.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, kiyoshi napisał:

bardzo dziękuje Elu. Całe szczęście że Akcja działa i pomaga!

dam znać we wtorke jak poszedł zabieg, proszę o kciuki za Sally.

Życzę powodzenia, oby wszystko poszło bez komplikacji. Będę czekać na wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2019 o 13:31, elik napisał:

Oczywiście, jak pisałam na PW,  masz zielone światło Izuniu :) Napisałaś wszystko co trzeba i nie mam się do czego przyczepić :)

 

wczoraj odbyl sie zabieg zgodnie z planem. Koszt 350zl. Sally slaba. Wstawiezdjecie jak tylko Kasia zrobi

DZIEKUJE :)

 

edit: f913efd41bca.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Chciałabym zgłosić kolejną suczkę do sterylizacji. Koleżanka znalazła ją na popegeerowskim osiedlu na wsi pod Zamościem. Obecnie przebywa w przychodni wet w Izbicy , tam też odbędzie się zabieg.

Imię suczki: Lusia

Miejsce zabiegu: Gabinet Weterynaryjny Magdalena Kuryło,ul.Lubelska 105A, 22-375 Izbica

Data: 03.07.2019r.

Koszt: 180zł

64891744-340146376666256-518232310861004

https://www.dogomania.com/forum/topic/138782-zajrzyj-a-przekonasz-się-że-warto-pomagaćkarolek-bambo-łatka-plamkapapilonek-i-jeżynka-już-bezpiecznena-pomoc-czekają-kolejne-bezdomniaki/?page=148

 

Link to comment
Share on other sites

Elik, bardzo proszę o sfinansowanie kosztow sterylizacji jeszcze jednej suni z Radys TELMY

Miejsce zabiegu: Przychodnia Weterynaryjna "Trzech Diamentów"
Bielsko-Biała,
ul. M. Gorkiego 20

data: 2.07.2019

koszt: ok. 350zł

a tutaj wątek suni: https://www.dogomania.com/forum/topic/348368-z-radys-telma-sally-i-glinka-czekają-na-dom-u-kasi-fruzia-melisa-kromka-koffi-czarka-i-śliwka-mają-swoje-domy/

b51358ed54cf.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2019 o 10:12, kiyoshi napisał:

wczoraj odbyl sie zabieg zgodnie z planem. Koszt 350zl. Sally slaba. Wstawiezdjecie jak tylko Kasia zrobi

DZIEKUJE :)

 

edit: f913efd41bca.jpg

Dziękuję za wiadomość :) A jak Sally? Dobrze już?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Dziękuję za wiadomość :) A jak Sally? Dobrze już?

tak ELu, Sally  bardzo dobrze :) w pełni doszła do siebie tylko niestety domku nie widać...:(

Elu- daj znać czy moge też liczyć na pomoc z Telmą, bo termin Kasia umówiła dziś na JUTRo :(  :(  potem jakis czas nic nie będe zgłaszać bo póki czarnulki domu nie znajda nowych nie zabiore

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

tak ELu, Sally  bardzo dobrze :) w pełni doszła do siebie tylko niestety domku nie widać...:(

Elu- daj znać czy moge też liczyć na pomoc z Telmą, bo termin Kasia umówiła dziś na JUTRo :(  :(  potem jakis czas nic nie będe zgłaszać bo póki czarnulki domu nie znajda nowych nie zabiore

To dobrze, że sunia już w pełni sił. Domek też sie znbajdzie, tylko czasem trzeba trochu dłużej poczeka. Życzę, żeby trafił sie dobry DS i jak najszybciej. Szkoda, żeby sunia siedziała w hotelu i zajmowała miejsce kolejnym.

Tak, oczywiście masz  zielone światło. Właśnie zapisywałam w zestawieniu, ale nie wkleję go, bo dogo znowu nas uszczęśliwiło koniecznością wklejanie zdjęć przez serwer zdjęciowy.

W jakiej miejscowości jest ten Gab. Wet. ?

Powodzenia  :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, ala123 napisał:

Chciałabym zgłosić kolejną suczkę do sterylizacji. Koleżanka znalazła ją na popegeerowskim osiedlu na wsi pod Zamościem. Obecnie przebywa w przychodni wet w Izbicy , tam też odbędzie się zabieg.

Imię suczki: Lusia

Miejsce zabiegu: Gabinet Weterynaryjny Magdalena Kuryło,ul.Lubelska 105A, 22-375 Izbica

Data: 03.07.2019r.

Koszt: 180zł

64891744-340146376666256-518232310861004

https://www.dogomania.com/forum/topic/138782-zajrzyj-a-przekonasz-się-że-warto-pomagaćkarolek-bambo-łatka-plamkapapilonek-i-jeżynka-już-bezpiecznena-pomoc-czekają-kolejne-bezdomniaki/?page=148

 

Ty Alu także masz zielone światło. Możesz liczyć na zwrot kosztów zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

W jakiej miejscowości jest ten Gab. Wet. ?

Powodzenia  :)

Dziękuje  z całego serca! Telma będzie sterylizowana w Bielsko-Biała na ul Gorkiego 30 (tak jak wpisałam w zgłoszeniu) to inna lecznica (nie w Kętach gdzie Kasia zawsze sterylizuje), bo jej wetka ma urlop i zabiegi na jakiś czas wstrzymane....a sunia za bardzo nie może czekać.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

Dziękuje  z całego serca! Telma będzie sterylizowana w Bielsko-Biała na ul Gorkiego 30 (tak jak wpisałam w zgłoszeniu) to inna lecznica (nie w Kętach gdzie Kasia zawsze sterylizuje), bo jej wetka ma urlop i zabiegi na jakiś czas wstrzymane....a sunia za bardzo nie może czekać.

Tak mi się właśnie wydawało, że to inny gabinet niż ten, we którym Kasia zazwyczaj sterylizuje  :)   Na pewno wszystko będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Tak mi się właśnie wydawało, że to inny gabinet niż ten, we którym Kasia zazwyczaj sterylizuje  :)   Na pewno wszystko będzie ok.

Telma juz po zabiegu. Fizycznie ok, a psychicznie- foch na maxa :)

Zabieg kosztowal 350 zl

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kiyoshi napisał:

Telma juz po zabiegu. Fizycznie ok, a psychicznie- foch na maxa :)

Zabieg kosztowal 350 zl

Foch przejdzie, ważne, że zabieg zniosła dobrze :)

Dopiero gdy mnie zacytowałaś zauważyłam byka ;/

Cytat

inny gabinet niż ten, we którym Kasia zazwyczaj sterylizuje

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.07.2019 o 19:11, elik napisał:

Foch przejdzie, ważne, że zabieg zniosła dobrze :)

Dopiero gdy mnie zacytowałaś zauważyłam byka ;/

 

Dnia 3.07.2019 o 20:02, elik napisał:

Szczęścia na pycholku nie widać, ale za kilka dni foch przejdzie i będzie uśmiech od ucha do ucha :)

 

Edited by mtf zalesie
na pomoc - nie bylam 100 lat na dogo i tak sie pozmienialo ze nie moge napisac postu o prosbe o sterylke/ dzieci wyjechaly/- mozna prosic w moim imieniu mtfzalesie -100% deklarowicz - ze przemyslaw Mojto swiezo zalogowany zglosi suke w moim imieniu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...