Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

w pw nie mam żadnych wiadomości, a na poczcie na wp mam informację, że zapytałaś czemu przestałam wpłacać; odpowiem tu - nie przestałam wpłacać, czego potwierdzenie jest powyżej; wpłacam regularnie;

póki nie mam potwierdzenia o refundacji nie mogę napisac kto i kiedy zrobi sterylizację, bo suczka jest na Podhalu, trzeba ją złapać i przewieźć do Warszawy; nie będę jej lapać bez pewności, że dostanę pieniądze na zabieg, bo sama nie mam niestety możliwości tego sfinansować;

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kakadu napisał:

w pw nie mam żadnych wiadomości, a na poczcie na wp mam informację

Jedno drugiemu przeczy :)  PW, to właśnie poczta PW.

Sprawdziłam  i faktycznie masz wpłaty za cały ten rok.  Przepraszam za niedopatrzenie z mojej strony. W tej sytuacji masz zielone światło. Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

nic niczemu nie przeczy, pw to prywatna widomość, tzw priv (na dogo) a wp to Wirtualna Polska i mail który podałam; ale nieważne, to kwestia nomenklatury ;)

ok, czyli uruchamiam akcję z łapaniem suczki; suczka jest obecnie w okolicach Białki Tatrzańskiej; plan jest taki, że zostanie złapana przez osobę dokarmiającą ją od miesiąca i transportem o który się postaram przewieziona w okolice Warszawy; dam znać jak się uda akcja i wtedy opiszę dokładnie gdzie i za ile (mam nadzieję najtaniej jak się da) zostanie wysterylizowana, oraz kto będzie miał nad tym pieczę (podejrzewam, że ja); dziękuję w jej i swoim imieniu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
25 minut temu, Sara2011 napisał:

Chciałabym się zapytać czy jest możliwość uzyskania częściowej pomocy w sfinasowaniu sterylizacji suczki Tosi z poniższego wątku? 

Ponieważ aktualnie nie wpłacasz składek  nie mogę Ci zagwarantować odpłatności. Skontaktuję się z Psiaszansa i dam Ci odpowiedź.

 

32 minuty temu, Sara2011 napisał:

Chciałabym również zadeklarować chęć wpłacania co miesiąc 10zł na Akcję Sterylizację.

Natomiast nie widzę przeszkód jeśli chodzi o podjęcie decyzji o wpłatach na konto AS :)    1724106775_gifklaszcze.gif.0a3699580ec8c53ac04f13028bbfd132.gif

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Sara2011 napisał:

Chciałabym się zapytać czy jest możliwość uzyskania częściowej pomocy w sfinasowaniu sterylizacji suczki Tosi z poniższego wątku?

Możesz liczyć na zwrot 1/2 kosztu zabiegu.Powinna być wystawiona faktura przelewowa z opóźnionym terminem płatności. Na fundację oczywiście.

Na pierwszej stronie wątku masz informacje jak należy wystąpić o zwrot i formularz do pobrania i wypełnienia.

Jeśli chodzi o wpłaty, to napisz tu na wątku jaką kwotę miesięcznie deklarujesz i od kiedy zaczniesz wpłacać. Wpłaty powinny być uiszczane z góry. Można wpłacać co miesiąc lub na kilka miesięcy jednorazowo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2018 o 19:26, elik napisał:

Możesz liczyć na zwrot 1/2 kosztu zabiegu.Powinna być wystawiona faktura przelewowa z opóźnionym terminem płatności. Na fundację oczywiście.

Na pierwszej stronie wątku masz informacje jak należy wystąpić o zwrot i formularz do pobrania i wypełnienia.

Jeśli chodzi o wpłaty, to napisz tu na wątku jaką kwotę miesięcznie deklarujesz i od kiedy zaczniesz wpłacać. Wpłaty powinny być uiszczane z góry. Można wpłacać co miesiąc lub na kilka miesięcy jednorazowo.

Dziękuję :). Tak jak napisałam we wcześniejszym poście będę wpłacała co miesiąc po 10zł.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Sara2011 napisał:

Dziękuję :). Tak jak napisałam we wcześniejszym poście będę wpłacała co miesiąc po 10zł.

Super :)   Zaczniesz od grudnia?

11 godzin temu, Sara2011 napisał:

.Powinna być wystawiona faktura przelewowa z opóźnionym terminem płatności. Na fundację oczywiście.

Na wątku napisz proszę gdzie będzie wykonywany zabieg, kiedy i za jaką kwotę.

Faktura ma być wystawiona tylko na część, którą pokryje Fundacja.

Link to comment
Share on other sites

hej, wracam do sprawy suni z Podhala; po przejęciu jej przez OTOZ Zakopane, który zadbał o zorganizowanie transportu na Mazowsze, okazało się, że sunia jest w bardzo wysokiej ciąży i nie można zwlekać ze sterylizacją, dlatego została ona przeprowadzona jeszcze  w Zakopanem (edit: Białym Dunajcu); ponieważ była to sterylizacja aborcyjna, a sunia jest psem średniej wielkości to koszt zabiegu wyniósł 400 zł; no i teraz pytanie, czy mogę liczyć na refundację w całości, a jeśli nie to w jakiej części akcja sterylizacja mogłaby w kosztach partycypować; niestety nie można było szukać tańszego gabinetu, bo nie każdy lekarz chciał się podjąć tej ryzykownej operacji; sunia zabieg przeszła dobrze, w piątek przyjedzie do nas na Mazowsze, dokładnie do Marek pod Warszawą, gdzie będzie czekała na dom tymczasowy, a w przyszłości stały;

zabieg został przeprowadzony przez:

lek. wet. Stanisław Lasak

ul. Gen.Galicy 72a
34-425 Biały Dunajec

 

edit: zrobiłam rekonesans w warszawskich lecznicach, ceny zaczynają się od 550 zł do 950, więc ta operacja w Białym Dunajcu wyszła nawet całkiem niedrogo i w sumie dobrze, że tam została wykonana; 

 

edit2: wklejam zdjęcie suni po operacji; w tej chwili jest jeszcze w Zakopanem, ale jutro (7.12) przyjeżdża do Marek; lekarz w Białym Dunajcu ma już dane do faktury;

 

gerda po operacji.jpeg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Super :)   Zaczniesz od grudnia?

Na wątku napisz proszę gdzie będzie wykonywany zabieg, kiedy i za jaką kwotę.

Faktura ma być wystawiona tylko na część, którą pokryje Fundacja.

Dobrze, napiszę jak już będę miała wszystkie dane. Nie wiem czy można wystawić fakturę na połowę zapłaconej kwoty. Czy może być tak, że faktura zostanie zapłacona gotówką przeze mnie a potem połowa tej kwoty zostanie zwrócona mi na konto ?

Jeśli chodzi o wpłaty zacznę od grudnia i bedę wpłacała koło 10 każdego miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Sara2011 napisał:

Dobrze, napiszę jak już będę miała wszystkie dane. Nie wiem czy można wystawić fakturę na połowę zapłaconej kwoty. Czy może być tak, że faktura zostanie zapłacona gotówką przeze mnie a potem połowa tej kwoty zostanie zwrócona mi na konto ?

Jeśli chodzi o wpłaty zacznę od grudnia i bedę wpłacała koło 10 każdego miesiąca.

 

Dnia 20.09.2018 o 22:47, elik napisał:

Psiaszansa prosi abyśmy nie regulowały należności za sterylizację. Powinna być wystawiana faktura przelewowa z opóźnionym terminem płatności. . . . .

Połowę należności za zabieg uiścisz gotówką, a na pozostałą część wet wystawi fakturę przelewową na Fundację z opóźnionym terminem płatności.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2018 o 20:11, elik napisał:

 

Połowę należności za zabieg uiścisz gotówką, a na pozostałą część wet wystawi fakturę przelewową na Fundację z opóźnionym terminem płatności.

Elu, a może jednak mogłabym liczyć na 100% zwrotu z racji zapisania się jako stały deklarowicz ? Byłaby to dla mnie ogromna pomoc tym bardziej że do wysterylizowania mam dwie sunie-Leę i Tosię.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Sara2011 napisał:

Elu, a może jednak mogłabym liczyć na 100% zwrotu z racji zapisania się jako stały deklarowicz ? Byłaby to dla mnie ogromna pomoc tym bardziej że do wysterylizowania mam dwie sunie-Leę i Tosię.

Wątpię. Niedawno przerabiałam to z Psiaszansa, ale mogę jeszcze raz zapytać.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Sara2011 napisał:

Elu, a może jednak mogłabym liczyć na 100% zwrotu z racji zapisania się jako stały deklarowicz ? Byłaby to dla mnie ogromna pomoc tym bardziej że do wysterylizowania mam dwie sunie-Leę i Tosię.

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Wątpię. Niedawno przerabiałam to z Psiaszansa, ale mogę jeszcze raz zapytać.

A jednak :)   Psiaszansa zadecydowała, że wyjątkowo, z uwagi na to,  że deklarowałaś wpłaty od grudnia, za jeden zabieg zwrot będzie 70%, ale za drugi 50. 

Link to comment
Share on other sites

Wetka, która sterylizuje nam większość suczek prosi mnie o pomoc w wyjaśnieniu sprawy przelewu z Ostatniej Szansy.

Na jej konto wpłynęła inna kwota niż była na fakturze. Prawdopodobnie doszło do pomyłki, tym bardziej,że w tytule przelewu podany jest inny nr faktury.

To jest faktura nr 33/18 z Zamościa na kwotę 190zł:

PART_1544433169172.jpg.45b74eb81d6779fc21d26436b2b1353d.jpg

A tutaj jest potwierdzenie przelewu na kwotę 220zł , w tytule jest napisane: " Faktura nr 4/10/01/2018 z dnia 09/10/2018 Sterylizacja bezdomnej suczki Akcja Sterylizacja Dogo"

PART_1544515764717.jpg.d5c5858b8e7d92fad58bf8720367cbaf.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, ala123 napisał:

Wetka, która sterylizuje nam większość suczek prosi mnie o pomoc w wyjaśnieniu sprawy przelewu z Ostatniej Szansy.

Na jej konto wpłynęła inna kwota niż była na fakturze. Prawdopodobnie doszło do pomyłki, tym bardziej,że w tytule przelewu podany jest inny nr faktury.

To jest faktura nr 33/18 z Zamościa na kwotę 190zł:

PART_1544433169172.jpg.45b74eb81d6779fc21d26436b2b1353d.jpg

A tutaj jest potwierdzenie przelewu na kwotę 220zł , w tytule jest napisane: " Faktura nr 4/10/01/2018 z dnia 09/10/2018 Sterylizacja bezdomnej suczki Akcja Sterylizacja Dogo"

PART_1544515764717.jpg.d5c5858b8e7d92fad58bf8720367cbaf.jpg

 

Niestety powyższe dokumenty są nieczytelne, a żeby wyjaśnić sprawę muszę mieć:

dokładne dane tego niewłaściwego przelewu  -  kwota, data, tytuł (nr faktury, której dotyczy przelew)

dokładne dane faktury, za którą miał być przelew.

Napisz te dane tu na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2018 o 22:44, elik napisał:

 

A jednak :)   Psiaszansa zadecydowała, że wyjątkowo, z uwagi na to,  że deklarowałaś wpłaty od grudnia, za jeden zabieg zwrot będzie 70%, ale za drugi 50. 

Serdecznie dziękuję :).

Sterylki odbędą się w  Open Vet- przychodnia. Ul. Jana Kantego 14 32-650 Kęty.

Sterylka Lei: 12.12.2018, Sterylka Tosi: 13.12.2018

Koszt jednego zabiegu to 320zł.

 

 

Dzisiaj odbyła się sterylka Lei. Sterylka Tosi została przesunięta na 19.12.2018 i odbędzie się w innym gabinecie weterynaryjnym niż wcześniej podałam. Jak tylko otrzymam nazwę i adres gabinetu wet, to natychmiast poinformuję. Sterylka Lei odbyła się oczywiście w podanym powyżej gabinecie wet.

A poniżej Lea:). Serdecznie dziękuję za dofinansowanie 50% :).

s.thumb.JPG.89865a9c581079c6329d88a4cdcad3ba.JPGs1.thumb.JPG.3da3a3388d4bf34099ab90d33173c910.JPG

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Niestety powyższe dokumenty są nieczytelne, a żeby wyjaśnić sprawę muszę mieć:

dokładne dane tego niewłaściwego przelewu  -  kwota, data, tytuł (nr faktury, której dotyczy przelew)

dokładne dane faktury, za którą miał być przelew.

Napisz te dane tu na wątku.

Napisałam powyżej skanów....

Faktura faktura nr 33/18  z 10.10.2018 wystawiona na kwotę 190zł przez Gabinet Wet. Vita Wet w Zamościu

Przelew przyszedł na kwotę 220zł z wpisanym tytułem wpłaty Faktura nr 4/10/01/2018 z dnia 09/10/2018

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, ala123 napisał:

Napisałam powyżej skanów....

Faktura faktura nr 33/18  z 10.10.2018 wystawiona na kwotę 190zł przez Gabinet Wet. Vita Wet w Zamościu

Przelew przyszedł na kwotę 220zł z wpisanym tytułem wpłaty Faktura nr 4/10/01/2018 z dnia 09/10/2018

Przekaż wetowi, żeby zwrócił kasę na konto Fundacji.

Psiaszansa już zrobiła właściwy przelew na kwotę 190,00 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2018 o 19:43, Sara2011 napisał:

Serdecznie dziękuję :).

Sterylki odbędą się w  Open Vet- przychodnia. Ul. Jana Kantego 14 32-650 Kęty.

Sterylka Lei: 12.12.2018, Sterylka Tosi: 13.12.2018

Koszt jednego zabiegu to 320zł.

 

 

Dzisiaj odbyła się sterylka Lei. Sterylka Tosi została przesunięta na 19.12.2018 i odbędzie się w innym gabinecie weterynaryjnym niż wcześniej podałam. Jak tylko otrzymam nazwę i adres gabinetu wet, to natychmiast poinformuję. Sterylka Lei odbyła się oczywiście w podanym powyżej gabinecie wet.

A poniżej Lea:). Serdecznie dziękuję za dofinansowanie 50% :).

s.thumb.JPG.89865a9c581079c6329d88a4cdcad3ba.JPGs1.thumb.JPG.3da3a3388d4bf34099ab90d33173c910.JPG

 

 

 

 

 

 

Sterylka Tosi odbędzie się 20.12.2018 w :

Przychodnia weterynaryjna " Trzech Diamentów"

ul.M Gorkiego 20

Bielsko- Biała

 

Przepraszam za te zmiany ale to niezależne ode mnie :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...