Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

10 godzin temu, Poker napisał:

Proszę o sfinansowanie  sterylizacji suni Gwiazdki z tego wątku, .

Zabieg będzie wykonany jutro  w Przychodni Weterynaryjnej KEROS, ul. Mikołaja 15, 59-800 Lubań. Orientacyjny koszt to 350 - 400 zł

Dziękuję.

PS. Jestem za finansowaniem kastracji psów.

Jest zgoda na sfinansowanie zabiegu. Poker dziękuję za zgłoszenie :)

Super, że jesteś za finansowaniem kastracji psów. Jest więc nas więcej. Może zasady finansowania zostaną zmienione. Oby :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, ala123 napisał:

Za zabieg nikt nie zapłacił, to powinna być faktura przelewowa. Data zabiegu z poz. 8 to 23.05.2018. Jutro jeszcze sprawdzę formularz, który wysłałam na adres mailowy Fundacji.

Powinna być, ale nie jest. Wet napisał, że zapłacono gotówką. W takim razie księgowość prawdopodobnie nie będzie mogła zrobić przelewu na weta, bo skoro zapłacono gotówką, to nie można zapłacić po raz drugi. W tej sytuacji to albo wet zmieni fakturę, ale chyba jest już za późno na jakiekolwiek poprawki, albo podasz do Fundacji Twoje dane łącznie z numerem konta i po otrzymaniu kasy z Fundacji zapłacisz wetowi. Powiedz mu, że wystawił niewłaściwą fakturę i dlatego jest takie opóźnienie płatności.

Napisz jaka decyzję podjęłaś - zmiana faktury, czy prześlesz do Fundacji swoje dane.

Nauczka na przyszłość, przed wysłaniem faktury do Fundacji należy sprawdzić poprawność danych na fakturze. Wet też człowiek i może się pomylić :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Powinna być, ale nie jest. Wet napisał, że zapłacono gotówką. W takim razie księgowość prawdopodobnie nie będzie mogła zrobić przelewu na weta, bo skoro zapłacono gotówką, to nie można zapłacić po raz drugi. W tej sytuacji to albo wet zmieni fakturę, ale chyba jest już za późno na jakiekolwiek poprawki, albo podasz do Fundacji Twoje dane łącznie z numerem konta i po otrzymaniu kasy z Fundacji zapłacisz wetowi. Powiedz mu, że wystawił niewłaściwą fakturę i dlatego jest takie opóźnienie płatności.

Napisz jaka decyzję podjęłaś - zmiana faktury, czy prześlesz do Fundacji swoje dane.

Nauczka na przyszłość, przed wysłaniem faktury do Fundacji należy sprawdzić poprawność danych na fakturze. Wet też człowiek i może się pomylić :)

To podam swoje dane. Mogę je wysłać na adres mailowy, czy tutaj na pw ?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ala123 napisał:

To podam swoje dane. Mogę je wysłać na adres mailowy, czy tutaj na pw ?

Najszybciej będzie przelew, gdy podasz bezpośrednio do Fundacji. Nie zapomnij napisać do jakiej faktury są to dane.

Link to comment
Share on other sites

I ja ZA kastracją samców. To nie tylko zmniejszenie ilości niechcianych szczeniaków, ale i liczby wałęsających się psów, bo nie wszyscy amanci cało i zdrowo wracają ze swoich miłosnych wycieczek do domu. Chętnie na ten cel zwiększę dwukrotnie swoją miesięczną składkę :). 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2018 o 23:15, Psiaszansa napisał:

Mam fakturę z 23.05.2018 na 250 zł zapłacona gotówką Przychodnia Weterynaryjna Dariusz Pfeifer Zamość zapłacona czy pomyłka w wydruku ?

 

Wysłałam pw z wyjaśnieniem i nr konta. Przepraszam za zaistniałą sytuację.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Ja rozmawiałam z Psiaszans i przekazałam to, co ustaliłyśmy.

Dziękuję :)

Koleżanka chciałaby wpłacać co miesiąc jakąś stałą kwotę na Akcję Sterylizację, tylko,że ona nie jest na Dogo i raczej nie będzie się rejestrować. Nr konta oczywiście przekażę jej, tylko chciałaby wiedzieć, czy przez FB może się kontaktować z Ostatnią Szansą?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ala123 napisał:

Dziękuję :)

Koleżanka chciałaby wpłacać co miesiąc jakąś stałą kwotę na Akcję Sterylizację, tylko,że ona nie jest na Dogo i raczej nie będzie się rejestrować. Nr konta oczywiście przekażę jej, tylko chciałaby wiedzieć, czy przez FB może się kontaktować z Ostatnią Szansą?

Przyznam, że nie mam pojęcia czy Fundacja ma na FB swój profil. Jeśli chcesz, mogę zapytać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2018 o 20:52, elik napisał:

Przyznam, że nie mam pojęcia czy Fundacja ma na FB swój profil. Jeśli chcesz, mogę zapytać.

Dowiedz się, proszę. Tym bardziej, że jest kolejna osoba, która chce wpłacać na Akcję Sterylizację.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Strona w necie

http://www.psiaszansa.pl/

profil na Facebooku

https://www.facebook.com/search/top/?q=fundacja ostatnia szansa - boguszyce

ale póki co nie wiem, czy można się tam kontaktować w sprawie sterylki.

Na stronie www jest zakładka "Kontakt", ale na F.B. nie widzę takiej możliwości.

Przekażę w takim razie, aby kontaktowały się poprzez stronę www.

W każdym razie i ja napiszę tutaj, że dzisiaj poszły dwie wpłaty po 10zł: od Iwony H. i Moniki S. spoza Dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ala123 napisał:

Przekażę w takim razie, aby kontaktowały się poprzez stronę www.

W każdym razie i ja napiszę tutaj, że dzisiaj poszły dwie wpłaty po 10zł: od Iwony H. i Moniki S. spoza Dogomanii.

Jeśli nie są na dogo, to tylko poprzez stronę w necie mogą się kontaktować.

Nie musisz podawać wpłat. Ich wpłaty będą ujęte w wyciągach bankowych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 26.06.2018 o 17:17, elik napisał:

Jeśli nie są na dogo, to tylko poprzez stronę w necie mogą się kontaktować.

Nie musisz podawać wpłat. Ich wpłaty będą ujęte w wyciągach bankowych.

Do dzisiaj nie udało im się skontaktować z Fundacją, nie dostały odpowiedzi,  a sprawa jest dość pilna, bo chcą zgłosić zaciążoną suczkę do sterylizacji. Pojechały do pewnej wsi pod Zamościem po wyrzuconego tam pieska, a natknęły się na niewielką suczynkę.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ala123 napisał:

Do dzisiaj nie udało im się skontaktować z Fundacją, nie dostały odpowiedzi,  a sprawa jest dość pilna, bo chcą zgłosić zaciążoną suczkę do sterylizacji. Pojechały do pewnej wsi pod Zamościem po wyrzuconego tam pieska, a natknęły się na niewielką suczynkę.

Od którego miesiąca wpłacają deklaracje ?

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, ala123 napisał:

od ubiegłego, czyli od czerwca

 

W sprawie zwrotu za zabiegi mogą się kontaktować na adres e-mail  efta 7  @  poczta.onet.pl oczywiście bez spacji.

Obawiam się, że obowiązuje okres karencji, bodajże pół roku, ale nie mam pewności. Dopytam. A może ktoś to wie :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Nie dostałam jeszcze zwrotu za sterylkę Ami.

Polecony został odebrany na Blatona 20 czerwca.

Czy coś się zawieruszyło czy jest opóźnienie w wypłatach ?

Ostatnie zaksięgowanie wypłaty jest z 15.06. zgłaszający kiyoshi.

Dopytam p Twoje zgłoszenie :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2018 o 15:59, elik napisał:

W sprawie zwrotu za zabiegi mogą się kontaktować na adres e-mail  efta 7  @  poczta.onet.pl oczywiście bez spacji.

Obawiam się, że obowiązuje okres karencji, bodajże pół roku, ale nie mam pewności. Dopytam. A może ktoś to wie :)

Jeżeli chodzi o okres karencji to nie wiem, jak jest teraz, ale kilka lat temu, kiedy ja zadeklarowałam stałe wpłaty można było zgłaszać już po pierwszej wpłacie.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Mazowszanka13 napisał:

Nie dostałam jeszcze zwrotu za sterylkę Ami.

Polecony został odebrany na Blatona 20 czerwca.

Czy coś się zawieruszyło czy jest opóźnienie w wypłatach ?

Ewa wraca do W-wy w czwartek i sprawdzi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...