Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

EDIT: sprawa nieaktualna, gdyż okazało się że sunia jest wysterylizowana

 

Witam, jestem stałą deklarowiczką (zdaje się od 2014), zgłaszam do sterylizacją tą sunię, która przebywa na dt u Moli@. Musi mieć zabieg połączony z wycięciem guzów jak najszybciej, a więc zabieg ustalony na czwartek 18 stycznia. Proszę o opłacenie sterylki jeśli można. Koszt samej sterylizacji to 350zł, zabieg w Białymstoku, w lecznicy na ul. Wesołej
 

 

Link to comment
Share on other sites

Poniżej wklejam link do zestawienia wpłat dokonanych na konto Fundacji Ostatnia Szansa w 2017 r. Bardzo proszę o sprawdzenie czy wszystkie wpłaty są ujęte. W razie stwierdzenie, że któraś wpłata nie jest ujęta w wykazie, proszę o informację na PW z podaniem daty i kwoty przelewu, którego nie ma w zestawieniu.

 

Ponieważ nie są znane wysokości kwot  deklarowane przez niektóre osoby, bardzo proszę o podanie wysokości deklaracji, które nie są ujęte w zestawieniu.

zestawienie wpłat 2017 rok.xlsx

Link to comment
Share on other sites

Piękne zestawienie.Moje się zgadza za ten rok. Ja mam jeszcze pieniądze z bazarków. Zniechęca mnie do wpłat słaby kontakt na wątku. .Wiem ,że jest  huk roboty ,ale jak na odpowiedź trzeba czekać czasem i 1,5 miesiąca, to ochota ucieka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2018 o 23:17, Poker napisał:

Piękne zestawienie. Moje się zgadza za ten rok. Ja mam jeszcze pieniądze z bazarków. Zniechęca mnie do wpłat słaby kontakt na wątku. .Wiem ,że jest  huk roboty ,ale jak na odpowiedź trzeba czekać czasem i 1,5 miesiąca, to ochota ucieka.

Bardzo dziękuję za miłe słowa i za informację odnośnie zgodności wpłat z zestawieniem :)

Zastanawiam się, czy mogłabym w jakiś sposób pomóc w przebiegu informacji, ale nic mi nie przychodzi do głowy.

Psiaszansa żałuje, że było tak mało wystąpień o zwrot kosztów sterylizacji.

2017 rok wypłaty .xlsx

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2016 o 11:35, Psiaszansa napisał:

Bywamy fakt bardzo sporadycznie ostatnio opłacona 50% suczka Lisia od Dora 1020  jeżeli komuś nie opłaciłam krzyczeć i pisac na [email protected]. mozna kastrować na razie środki są. Serdecznie pozdrawiam i wytrwałości z tą walką. Jestem wściekła ,że coraz więcej osób i niestety fundacji nie sterylizuje aborcyjnie suk jeżeli to wysoka ciąża i nie poddaje eutanazji ślepych miotów. Dodajmy do tego ludzką mentlnośc pt. przeciez suka raz musi urodzić  i mamy to co mamy.

Dziewczyny, trzeba pisać na maila [email protected]. ,cytuję j.w.:

Kontakt jest praktycznie na bieżąco. Ja zgłaszam jednocześnie na wątku i piszę e-mail.

Tym razem też przyszłam z prośbą o sterylizację na razie dwóch suczek. Jeżeli okaże się,że dzieci jednej z nich to dziewczynki - będzie więcej do sterylizacji. Zdjęcie mam tylko takie, zrobione w nocy kamerą na podczerwień ( jakoś tak). Psy błąkają się od lata, było ich więcej, ale kilku małych już nie ma...  Ludzie na wsi przeganiają je, gmina udaje, że nic nie wie o psach, a za chwilę suczka będzie znowu w ciąży, o ile już nie jest. Ktoś na wsi obiecał ją złapać , więc chciałabym jak najszybciej sterylizować w Zamościu  lub Janowie Lub. Jak będzie złapana, dam znać.

061.JPG

Druga suczka też jest duża, ONkowata, również w powiecie zamojskim. Prawdopodobnie  ktoś przywiązał ją w lesie ale urwała się i dzięki temu żyje.

26231178_790199194504358_68923091527429563_n.jpg.5a991992d0229c2b8a56c180b90dc2ae.jpg.e6326d6874cdcdf8abe1baa115a9c361.jpg

Link do wątku:

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję za miłe słowa i za informację odnośnie zgodności wpłat z zestawieniem :)

Zastanawiam się, czy mogłabym w jakiś sposób pomóc w przebiegu informacji, ale nic mi nie przychodzi do głowy.

Psiaszansa żałuje, że było tak mało wystąpień o zwrot kosztów sterylizacji.

Wypłaty 2017 rok.xlsx

Mogłabyś i to bardzo, gdybyś dostała upoważnienie  od Psiejszansy na wydawanie zgody na sterylizację. Zdarzało się ,że zgłosiłam sunię i z powodu braku odp0wiedzi, sunia nie skorzystała z dopłaty/opłaty.

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Poker napisał:

Mogłabyś i to bardzo, gdybyś dostała upoważnienie  od Psiejszansy na wydawanie zgody na sterylizację. Zdarzało się ,że zgłosiłam sunię i z powodu braku odp0wiedzi, sunia nie skorzystała z dopłaty/opłaty.

To smutne, ale czy może wyrażać zgodę na odpłatność za sterylizację osoba z poza Fundacji ? Myślę, że chyba nie.

Link to comment
Share on other sites

jeszcze raz cytuję Psiaszansa, tutaj jest podany adres e-mail, na który można pisać; odpowiedź jest zwykle następnego dnia:

Dnia 21.09.2016 o 11:35, Psiaszansa napisał:

Bywamy fakt bardzo sporadycznie ostatnio opłacona 50% suczka Lisia od Dora 1020  jeżeli komuś nie opłaciłam krzyczeć i pisac na [email protected]. mozna kastrować na razie środki są. Serdecznie pozdrawiam i wytrwałości z tą walką. Jestem wściekła ,że coraz więcej osób i niestety fundacji nie sterylizuje aborcyjnie suk jeżeli to wysoka ciąża i nie poddaje eutanazji ślepych miotów. Dodajmy do tego ludzką mentlnośc pt. przeciez suka raz musi urodzić  i mamy to co mamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 16.01.2018 o 22:21, elik napisał:

Ponieważ nie są znane wysokości kwot  deklarowane przez niektóre osoby, bardzo proszę o podanie wysokości deklaracji, które nie są ujęte w zestawieniu.

 

 

Moja deklaracja to 5 zł.

Na razie spłacam swoje zaległości. Dzisiaj przelałam 15 zł za sierpień, wrzesień i październik 2015 r.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Lidan1 napisał:

Moja deklaracja to 5 zł.

Na razie spłacam swoje zaległości. Dzisiaj przelałam 15 zł za sierpień, wrzesień i październik 2015 r.

Ok, dzięki za informację :)

Czy lidan to też Ty ?

6.09.2017 roku lidan wpłaciła 20,00 zł

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Lidan1 napisał:

Tak, to ja. Nie udało mi się zalogować po staremu na nowej dogomanii.

 

Czyli, jak się domyślam, te 20,00 zł to też zaległości ?  Za okres IV - VII ?  Pytam, żeby właściwie zaznaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Hop, hop? Jest tu ktoś? :)

Z okazji nadchodzącej Akcji Sterylizacji przygotowałam na swoim blogu tekst o kastracji: http://wyszczekane.pl/2018/02/11/prawda-o-sterylizacji-i-kastracji/ i zastanawiam się, gdzie mogłabym go udostępnić, aby przydał się komuś, kto waha się, czy poddać psa zabiegowi. Jakieś pomysły? Byłabym wdzięczna. :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2018 o 21:56, Psiaszansa napisał:

Zapraszamy  Fundacja Ostatnia Szansa  ul.Jana Blatona 3 lok 141 01-494 Warszawa

Alior Bank 

  65 2490 0005 0000 4600 9550 7105

przelewam więc pieniązki i potwierdzam, ze będzie ode mnie stała co miesiąc 5 zł

edit: chociaż nie wiem jaki tytuł przelewu? może napisze- kiyoshi akcja sterylizacja?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem deklarowiczką Akcji.

 Zgłaszam sunię, będącą pod opieką Sylwiji , która przez trzy kolejne lata bezdomności, dwa razy do roku rodziła szczeniaki. Teraz została wreszcie odłowiona, oczywiście, była w wysokiej ciąży. Sterylizacja została wykonana w trybie natychmiastowym, bo nie można było czekać ani chwili dłużej.

Sylwija uzupełni dane - miejsce wykonania sterylizacji aborcyjnej i koszt

Link to comment
Share on other sites

Nie jest źle 4.617 zł  od nas  dołożyłam 230 zł  czyli mamy razem na koncie Akcji Sterylizacja  4.847  zł  . Działamy co by rózne biedy nie trafiały do schronisk o bardzo złej renomie typu Wojtyszki,Radysy,Chrcynne,Białogard ,Kotliska itp. i więcej te różne porzucane biedy nie rodziły.Niechcianych psów są setki :(  Gdyby coś upoważniam elik do wdawania zgody na sterylizacje mamy kontakt mailowy w razie co mój nr tel 509 201 457  uprzedzam kiedy jestem w Boguszycach ( schronisko zasięg masakra wysyłac sms ) Ewa

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2018 o 00:38, elik napisał:

. . .

Zastanawiam się, czy mogłabym w jakiś sposób pomóc w przebiegu informacji, ale nic mi nie przychodzi do głowy.

Psiaszansa żałuje, że było tak mało wystąpień o zwrot kosztów sterylizacji.

Wypłaty 2017 rok.xlsx

 

Dnia 20.01.2018 o 16:08, Poker napisał:

Mogłabyś i to bardzo, gdybyś dostała upoważnienie  od Psiejszansy na wydawanie zgody na sterylizację.

. . .

 

Dnia 20.01.2018 o 16:58, elik napisał:

. . . czy może wyrażać zgodę na odpłatność za sterylizację osoba z poza Fundacji ?   Myślę, że chyba nie.

Okazało się, że może :)

7 godzin temu, Psiaszansa napisał:

. . .  Gdyby coś upoważniam elik do wdawania zgody na sterylizacje

. . .

Psiaszansa, dziękuję :)

Będę się starała pomóc, maksymalnie usprawnić i przyspieszyć obieg informacji pomiędzy zgłaszającymi suczki do sterylizacji, a Fundacją.

Skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania pewnych informacji odnośnie dokumentów potrzebnych do uzyskania zwrotu kosztów zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, konfirm31 napisał:

Za zgodą Elik, zgłaszam kolejne dwie bezdomniaczki do Akcji Sterylizacja

1. Mufkę z Radys

2. Dosię ze schroniska

Cioteczki prowadzące wątki sunieczek, uzupełnią niezbędne dane - czas, miejsce i koszt sterylizacji

Zgodnie z udzielonym upoważnieniem Psiaszansa, wyrażam zgodę na sterylizacje obu suczek. Proszę pamiętać o wypełnieniu zgłoszeń.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...