Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Problemem jest czas , schronisko pochłania nam go w znakomitej większości. Podaje stan środków na dzisiaj 09 października 2017 wynosi 3727,25 zł. Wszystkie dane przesłałam do elik celem uzupełnienia danych osób wpłacających, stanu konta, opłat za sterylizację .alior pokazuje,że we wrzesniu  wplyneły deklaracje/darowizny od 15 osób. .Prosze o informacje kto i za jaka sunie nie dostał zwrotu a wysłał faktury i deklaracje

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Psiaszansa napisał:

Problemem jest czas , schronisko pochłania nam go w znakomitej większości. Podaje stan środków na dzisiaj 09 października 2017 wynosi 3727,25 zł. Wszystkie dane przesłałam do Elżbiety Marszałek Wilk celem uzupełnienia danych osób wpłacających, stanu konta, opłat za sterylizację .alior pokazuje,że we wrzesniu  wplyneły deklaracje/darowizny od 15 osób. .Prosze o informacje kto i za jaka sunie nie dostał zwrotu a wysłał faktury i deklaracje

czyli wszystko gra, a akcja działa :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę ,że Akcja nie umarła. Zdaję sobie sprawę jaki to ogrom pracy , tym bardziej sobie cenię Waszą działalność.

Zgłaszałam sunie do sterylki ,ale z powodu braku potwierdzenia pewnie anecik nie brała faktury. Musze dopytać.

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór ponawiam pytanie czy ktoś ( a raczej weterynarz dokonujący kastracji ) nie otrzymał zwrotu za wykonany zabieg ? 3 dni pracy po 18 czy 20 godzin w większości na nogach odmóżdża a do tego totalny wku@w  bo nie widzę aby bezdomność i rozmnażanie bezmyślne się kończyło. Za to coraz więcej obrońców "poczętego życia " czyli suk w ciązy a już prawie śmiercią grożą za eutanazję 2 czy 3 dniowego miotu . Tak jest to koszmarne i trudne wbrew temu co sądzą przeciwnicy tylko,ze to my  czyli Agnieszka i ja na co dzień  widzimy te porzucane,niechciane  no może ciut mniej szczeniąt bo nasza FOS na terenie gminy Rawa Mazowiecka Akcja Darmowej Sterylizacji trwa 3 rok, ale są szczyle 3,4 czy 5 cio miesięczne i wcale nie do wydania z dnia na dzień do adopcji .Dlaczego ? Ano dlatego,że niczego nie nauczone a często bite. No to my naprawiamy a im starszy szczeniak tym mniejsze zainteresowanie. Sporo psów dużych w typie onków lub takich co to obok stały, husky czy do niczego nie podobne czarne podpalane Wprost kolejki po te biedaki stoją :(  Dodajmy pseudohodowle i zbieraczy  ja już nie widzę światełka w tunelu.  Podam Wam przykład  niedaleko nas rodzina 3 pokoleniowa mieli dwie małe suczki co rusz szczeniaki,proponujemy darmowa sterylizacje  nooooooo dobrze .Nagle widzimy jedną suczkę  a co się stało ano była szczenna nie dała rady urodzić i "zdechła " . Za jakiś czas pojawia się szczeniak wybiegający na droge pod koła samochodów, zwracamy raz ,drugi uwagę. Suka ta żyjąca, cieczka i stado okolicznych kawalerów  brama otwarta a jakże. A ogłoszono wściekliznę . nie dało rady przetłumaczyć to powiadamiamy PIW, Gmine i Policję . Nagle brama zamknięta i nie tylko ta. Jedziemy do właścicieli tych kawalerów  cyt mój pies musi być chłopcem nie ma mowy o kastracji , drugi dom  a ten jest za stary, ten chory a ten za młody na koniec Państwo o w/w suki  " nie wysterylizujemy i już ".... Do nas pretensje,że to przez to schronisko jest tyle psów ... Dodam,że znakomita większość suk jakie do nas trafiają to suki ciężarne :( 

Link to comment
Share on other sites

Doskonale Cię rozumiem. Też mam wrażenie, że psów bezdomnych przybywa. Byłam z koleżankami z dogo na szkoleniu organizowanym przez Karunę i NIK, nt kastracji psów właścicielskich, jako najlepszej metody walki z bezdomnością psów i kotów. Teraz będziemy "działać na niwie", lub "orać na ugorze", jak kto woli. Też się obawiam mocnego oporu nie tylko miejscowych  władz gminnych, ale i mieszkańców. Do dawnej ciemnoty, doszły  zwierzęce mody "prolajferskie" i  "zgodność z naturą". A bezdomniaków przybywa :(((( 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konfirm31  możesz mi zdradzić co takiego było na tym szkoleniu ? Co takiego nowego,niezwykłego ? Trzeci rok leci jak w naszej gminie rawa mazowiecka za środki od sponsorów spoza Polski prowadzimy akcje darmowej sterylizacji , dwa lata gmina niewiele pomagała potem ciut ale ciut się ogarnęli i nawet trochę kasy dali  w tym roku dali nawet więcej ale nadal to głównie nasze środki i co ? Psów od stycznia do dzisiaj przyjętych z tej gminy  76, wiemy,że kolejnych 15 zgłoszonych ale już nie ma u nas miejsca .Sama się zastanawiam skąd takie ilości psów ? Z sąsiednich gmin ? Inne gminy w d@pie mają takie Akcje na razie bo i u nich liczba porzucanych zwierząt rośnie :(

 

Link to comment
Share on other sites

Zestawienie wpłat na konto Fundacji Ostatnia Szansa - Akcja Sterylizacja.

Bardzo proszę sprawdzić czy wszystkie Wasze wpłaty są zapisane. To był spory kawał pisaniny i coś mogło umknąć,  przy czym wpłaty z września są uwzględnione do 15-go.  Późniejsze wpłaty będą doliczone po zakończeniu m-ca października.

Wpłaty i wypłaty 2017 rok.xlsx

deklaracje.xlsx

Link to comment
Share on other sites

Dla tych, którzy nie mają na kompie Excela, żeby także mogli sprawdzić, bo żeby odczytać załącznik w poprzednim poście, trzeba mieć na kompie Excela..

EDIT

Chciałam wkleić na wątek zestawienie wpłat i deklaracje w formie tabeli w Excelu. Niestety nie udało się.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
3 godziny temu, konfirm31 napisał:

Zgłaszam do Akcji sunię z tego wątku.

Malutka jest w ciąży :(. Pilna sterylka aborcyjna. Cioteczka Ala123, która otoczyła sunię opieką, uzupełni niezbedne dane - miejsce sterylizacji, cena zabiegu. Bardzo prosimy o pomoc........

Dziękuję konfirm31 za zgłoszenie suni :) Suczka jest w zaawansowanej ciąży niestety,  trafiła już do weta w Janowie Lubelskim( Gabinet Wet. Cztery Łapy, Marcin Kalisz), usg wykazało 5 płodów! Jest to ostatni moment na sterylkę. Były duże problemy ze strony faceta, który dokarmiał bezdomną sunię i towarzyszącego jej pieska na terenie jednej z firm w Zamościu. Nie chciał się zgodzić na aborcję, mówił,że będzie karmił szczeniaczki jak się urodzą... A psy nie miały nawet budy!

W końcu jednak zostały stamtąd zabrane. Koszt sterylizacji 210zł.

Ostatni moment na sterylkę

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
47 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Czy konto bez zmian ? Chce zapłacić za cały rok.

 

Mam nadzieję z tym kontem, bo ja płacę co miesiąc, ale mam ustawiony stały przelew. Chętnie się utwierdzę w przekonaniu, że przelewam na właściwe konto. 

Wszystkim z tego wątku, a Psiej Szansie szczególnie,  składam najserdeczniejsze życzenia noworoczne :). 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2017 o 22:35, kiyoshi napisał:

czy mogłabym zostać deklarowiczem Akcji?? chciałabym zadeklarowacz skromne 5 zł miesiecznie, jakie jest konto do wpłat? tytuł przelewu? czekam na info

Zapraszamy  Fundacja Ostatnia Szansa  ul.Jana Blatona 3 lok 141 01-494 Warszawa

Alior Bank 

  65 2490 0005 0000 4600 9550 7105
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...