Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

dobra godzinę trwalo zanim się zalogowałam non stop komunikat nieprawidłowe hasło lub login szlag by to. Sunia Fanny  od Mazowszanki  prosiłam wielokrotnie aby osoby które z własnych środków opłacają faktury w danych podawały swoje imię nazwisko adres i konto na które ma być zwrócona kwota  a P. Agnieszka nie podała ... sorry ręce mi opadają. Na razie są środki kastrujcie te suki wyżej zgłoszone  i bardzo prosze  pilnujcie wetów przy wystawianiu faktur i podawajcie potrzebne dane. Na gakturze nie musi byc tylko usługa weterynaryjna moze wet dopisac kastracja suki  np. Kasja

Link to comment
Share on other sites

Chciałam prosić o dofinansowanie sterylizacji suki, którą wraz z zaprzyjażnionym psem przygarnęłam ok 3 lat temu. Do tej pory zabezpieczałam ją zastrzykami. Teraz chciałabym zapisać ją na zabieg. Koszt ( tak mi powiedziano ) 400 zł. Sterylizacja możliwa za ok 2 miesiące.To wątek moich przybłędów:
http://www.dogomania.com/forum/topic/115886-pan-i-pani-smith-czyli-rudi-i-czarna-przypilnuj%C4%85-ci-posesji-radom/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Maltanko czytałam wątek, po pierwsze uznaje, że suka jest właścicielska, 3 lata u Ciebie to sporo, "trochę" uważam zwlekałaś z tą sterylizacją, taniej byłoby kastrować samca. W wielu miastach są akcje darmowej sterylizacji może jest i taka w Twojej okolicy ?  Idea  akcji sterylizacji to suki bezdomne  i chyba warunki znasz ? że koszty kastracji suki są niemałe  wiem, ale 3 lata to był czas na ich uzbieranie, cokolwiek, bazarki, ogłoszenia.  Byliśmy dosyć elastyczni  się w sytuacjach wyjątkowych, suki z rodzin patologicznych.Niestety nie widzę tu możliwości sfinansowania ( a już w 100 % na pewno ) kastracji suki . Ewa

Link to comment
Share on other sites

nie rezerwuję terminów dla suczek które moga być kastrowane dopiero za 3 miesiące, ponadto wcale nie trzeba u suki p cieczce tyle czekać  6 tygodni od czasu ustania cieczki wystarczy no chyba,że nie pewny wet i woli czekać aż tyle czasu.  Psy z Radys  większość która psy z tego miejsca zabiera  robi wydarzenia  na facebooku  bo szerszy zasięg i można coś tam uzbierać na kastrację i nie tylko.   My zabraliśmy z Radys łącznie 24 psy  większość w roku 2014 i dwa w tym roku. Żaden pies nie był kastrowany ze środków  AS -dogo. Większość na szczęście już w swoich domach. Niestety z uwagi na naszą bardzo trudną obecnie sytuacje,na razie żadnego psa mimo bólu serca z Radys nie zabierzemy. 202 nasze boguszaki wystarczy. Mam tu co nieco problem z tym tematem. Inne suki kastrować  Poproszę o opinie deklarowiczów w sprawie kastracji suk zabieranych z Radys.  Ewa

Link to comment
Share on other sites

Witam po długiej przerwie. Nie wchodzę na dogo odkąd po zmianach nie mogę się zalogować po staremu czyli jako Lidan. Nie mam czasu ani ochoty na dochodzenie dlaczego tak się dzieje. Mam natomiast wyrzuty sumienia z niewywiązywania się ze swoich zobowiązań sterylkowych. W tym roku nie wpłaciłam chyba ani raz swojej deklaracji i nie pamiętam od kiedy zalegam z wpłatami. Bardzo proszę o sprawdzenie tego bo chciałabym uregulować zaległości.

Link to comment
Share on other sites

Też jestem za pomocą sukom z Radys z tych samych powodów co Mazowszanka.  Po zabraniu ze schronu, nie są  sukami właścicielskimi - są ogłaszane do adopcji

 

Chcę też  zapytać, kiedy mogę się spodziewać zwrotu za sterylizację Lerki

http://www.dogomania.com/forum/topic/145037-pojarmarkowa-lerka/

Na wątku AS post malagos nr 276 w jej sprawie. Sterylizacja wykonana 24.04 2015 w Ostrołęce, opłacona przeze mnie gotówką. Faktura(przysłano mi ją pocztą, wiec była zwłoka) oraz nr i dane  konta do zwrotu opłaty , wysłałam 04.05. 2015 listem poleconym na adres Fundacji

Link to comment
Share on other sites

A czym się różnią jedne bezdomne psy od innych ? to że z Radys to gorsze ?i nie należy im się pomoc ?

informacja że mają wydarzenia na fb ...i łatwiej tam uzbierać kasę - a czy ktoś komuś zabronił robienia wydarzeń na FB psom które pomoc i zwrot za sterylkę na tym wątku otrzymały i nie są z RADYS ?

 

słonecznego weekendu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Też jestem za pomocą sukom z Radys z tych samych powodów co Mazowszanka.  Po zabraniu ze schronu, nie są  sukami właścicielskimi - są ogłaszane do adopcji

 

Chcę też  zapytać, kiedy mogę się spodziewać zwrotu za sterylizację Lerki

http://www.dogomania.com/forum/topic/145037-pojarmarkowa-lerka/

Na wątku AS post malagos nr 276 w jej sprawie. Sterylizacja wykonana 24.04 2015 w Ostrołęce, opłacona przeze mnie gotówką. Faktura(przysłano mi ją pocztą, wiec była zwłoka) oraz nr i dane  konta do zwrotu opłaty , wysłałam 04.05. 2015 listem poleconym na adres Fundacji

 

Nadal nie otrzymałam zwrotu za sterylizację Lerki. Czy mogę wiedzieć - dlaczego? Poczta potwierdziła mi dostarczenie poleconej przesyłki.

 

Link to comment
Share on other sites

Przelałam 165 zł z bazarku na konto Ostatnia Szansa.

Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: http://www.dogomania.com/forum/topic/146545-zako%C5%84czony-rozliczam-mega-bazar-z-przetworami-troch%C4%99-ciuszk%C3%B3w-i-co%C5%9B-jeszcze/

zaraz sprawdze wydaje mi sie ,ze wpłyneło po potwierdzeniu  na koncie potwierdze na wątku, Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam pytanie, czy byłaby szansa na pokrycie kosztów sterylizacji przez Akcję dla porzuconej suni ze szczeniakami pod Zamościem?

 

Sunia przebywa w hoteliku u Murki, szczeniaki znalazły już domy :)

 

wątek http://www.dogomania.com/forum/topic/138782-tragedia-osamotnionych-ps%C3%B3w-karol-i-bambo-b%C5%82agamy-o-pomoc-same-nie-damy-rady/page-56posty 1070, 1099

 

 

Imię: Kari

lecznica :Gabinet weterynaryjny "Cztery łapy" lekarz weterynarii Marcin Kalisz,

ul Dębowa 49,

23-300 Janów Lubelski

 

koszt: 150 zł

 

 

38rjt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja wracam tutaj z tematem sterylizacji suczki Aidy,która poszła już do domu,ale miałam wcześniej obiecane częściowe wsparcie kosztów.

Tutaj jest jej wątek:

http://www.dogomania.com/forum/topic/146081-suczka-znaleziona-w-lesie/

 

Prośbę pisałam na maila i 20 kwietnia otrzymałam pozytywną odpowiedź, z tym ,że zabieg miał odbyć się w drugiej połowie czerwca,czyli właśnie teraz.

Kilka dni temu znowu napisałam, z prośbą o wskazanie sposobu płatności i czekam na odpowiedź. Bardzo proszę, tutaj lub na maila,bo kobieta chciałaby ustalać termin sterylki z lekarzem.

Link to comment
Share on other sites

Ja wracam tutaj z tematem sterylizacji suczki Aidy,która poszła już do domu,ale miałam wcześniej obiecane częściowe wsparcie kosztów.

Tutaj jest jej wątek:

http://www.dogomania.com/forum/topic/146081-suczka-znaleziona-w-lesie/

 

Prośbę pisałam na maila i 20 kwietnia otrzymałam pozytywną odpowiedź, z tym ,że zabieg miał odbyć się w drugiej połowie czerwca,czyli właśnie teraz.

Kilka dni temu znowu napisałam, z prośbą o wskazanie sposobu płatności i czekam na odpowiedź. Bardzo proszę, tutaj lub na maila,bo kobieta chciałaby ustalać termin sterylki z lekarzem.

 

odpisałam z mojego maila my musimy miec potwierdzenie kwoty wydatkowanej z konta Fundacji

Link to comment
Share on other sites

Witam. Chciałabym zgłosić do sterylizacji suczkę wyrzuconą w lutym na wsi pod Zamościem (Kalinowice). Suczka waży ok.7kg,termin  zabiegu ustaliłam na wtorek,7 lipca 2015r.

Przez okres rekonwalescencji suczynką zaopiekuje się kobieta,która ją dokarmia.

suczka%20z%20kalinowic_zpspc939mrs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...