Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

Sunia, o której pisałam z wątku:

 

http://www.dogomania.../#entry15990885

 

już po sterylce.
Nie mogłam czekać długo na "zielone światło, bo sterylka musiała już być - aborcyjna!!! -  liczę, że otrzymam zwrot, bo jestem stałą deklarowiczką (od 2012, po 15 zł/mies., a rzadko korzystam ze zwrotów). Wyłożyłam pieniądze własne, bo kolega i tak już dużo włożył w te dwie znajdy - szczepienia p/wściekliźnie, odrobaczanie, odpchlanie. Na wątku suni zamieściłam dziś zdjęcie posterylkowe, bo odwiedziłam dziś te biedaki.

Bardzo proszę o info, czy mogę wysyłać zgłoszenie i fakturę.

Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę liczyć na zwrot za sterylkę (aborcyjną) suni zgarniętej na bdt z opuszczonej żwirowni pod Wrocławiem (sunię i jej brata wziął pod dach mój kolega z pracy, bo u mnie są szczenięta i nie miałam możliwości).
Termin (na dniach, bo czas nagli), lecznicę i orientacyjny koszt podam w poniedziałek (tak około 220-250 zł, kolega będzie negocjował).

Jestem stałą deklarowiczką od 2012 roku, wpłaciłam ostatnio do końca 2014 roku.

 

Wątek suni:

http://www.dogomania.com/forum/topic/144808-parka-m%C5%82odych-mikropsiak%C3%B3w-z-opuszczonej-%C5%BCwirowni-szuka-domu/#entry15990885

oczywiście, ze tak

Link to comment
Share on other sites

W dniu dzisiejszym na moje konto spłynęło 50% za sterylkę - serdecznie, serdecznie dziękujemy!!! :) Już lecę pochwalić się cioteczkom na wątku Bezy i oczywiście do pierwszego postu wrzucamy informację o uzyskanej pomocy :)

mamy problem teraz porzadkuje dokumenty dla ksiegowego na fakturze jest napisane ,ze NIE ]ZAPŁACONO za sterylizacje Bezy  i pozostaje do zapłaty kwota 216 zł  po czym pinczera_i_Gizmo podaje do zwrotu 50% swoje konto i ja niestety wpłaciłam na Twoje konto . Absolutnie tak nie moze byc  jeżeli ktoś kto prosi o opłate płaci sam ze swoich środków  wet wtedy wystawia fakture  na nas , że zapłacono gotówka a AS zwraca  deklarowiczom na podane przez nich konto 100 % lub nie deklarowiczom 50%  a tu nie zapłacone a ja zwracam 50% na czyjes konto i mamy bajzel . moja tez wina,że sie nie przyjrzałam dokładnie . Prosze o wyjasnienie czy ta faktura została uregulowana . Ewa

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Dzisiaj wpłaciłam swoją styczniową deklarację (10zł) i mam też prośbę o zapłacenie za sterylizację jednej z dwóch niewielkich suczek (matka i córka) pozostawionych na posesji samym sobie; Suczki miały właściciela,ale on od dawna "siedzi" ,a one dokarmiane są przez sąsiadów. Nawet nie wiedziałam o tej sytuacji,chociaż mieszkam niedaleko od tego miejsca. Gdzieś jesienią obie sunie oszczeniły się jednocześnie,było kilka szczeniaków i nie wiadomo co się z nimi stało...

Teraz chciałabym wysterylizować jedną suczkę,weterynarze przetrzymają ją przez kilka dni w lecznicy,bo nie ma się nią kto zaopiekować.

Ta druga boi się ludzi, potrafi też ugryźć i nie wiem na razie jak to zrobić,aby i ją w przyszłości ciachnąć.

Zdjęcia może uda mi się zrobić jutro,o ile suczki nie zwieją przed mną.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Dzisiaj wpłaciłam swoją styczniową deklarację (10zł) i mam też prośbę o zapłacenie za sterylizację jednej z dwóch niewielkich suczek (matka i córka) pozostawionych na posesji samym sobie; Suczki miały właściciela,ale on od dawna "siedzi" ,a one dokarmiane są przez sąsiadów. Nawet nie wiedziałam o tej sytuacji,chociaż mieszkam niedaleko od tego miejsca. Gdzieś jesienią obie sunie oszczeniły się jednocześnie,było kilka szczeniaków i nie wiadomo co się z nimi stało...

Teraz chciałabym wysterylizować jedną suczkę,weterynarze przetrzymają ją przez kilka dni w lecznicy,bo nie ma się nią kto zaopiekować.

Ta druga boi się ludzi, potrafi też ugryźć i nie wiem na razie jak to zrobić,aby i ją w przyszłości ciachnąć.

Zdjęcia może uda mi się zrobić jutro,o ile suczki nie zwieją przed mną.

trzeba kastrować obie , druga prosić o pomoc w złapaniu na z tzw.zaciąg w ostateczności sedalin

Link to comment
Share on other sites

Proszę o zielone światło na sterylizację suni Moiry, wielkości labradora, z tego wątku:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/144661-moira-ju%C5%BC-w-hotelu-ale-bez-deklaracji-prosimy-pom%C3%B3%C5%BAcie/

 

Dopiszę tylko cenę i miejsce operacji, jak tylko mi dziewczyny podadzą.

 

Wpłaciłam za pół roku 2015.

Jest zielone światło :)

Link to comment
Share on other sites

trzeba kastrować obie , druga prosić o pomoc w złapaniu na z tzw.zaciąg w ostateczności sedalin

 Dziękuję, ale nic z tego jednak nie będzie.Przynajmniej na razie. Pani doktor poinformowała mnie dzisiaj,że sąsiadka,która karmi te suczki i rzekomo bardzo chciała im pomóc, właśnie odwołała termin zabiegu...  Podobno "właściciel" za dwa miesiące wraca z ciupy i ona boi się jego reakcji... Ręce mi opadły,ale sama tematu nie przeskoczę.

Link to comment
Share on other sites

Natychmiast bym suki złapała i dała na zabieg  zanim wróci wszystko się zagoi  a skąd on będzie wiedział,ze są wysterylizowane ? Udajecie umarłego niedźwiedzia i tyle

 

Ja wiem,że to jest szansa dla suczek,potem ten facet może nie zgodzić się,ale sama nie dam rady się tym zająć,a kobieta jest dziwna.

Nie znam tych suczek i nie mam nawet kogo poprosić o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

mamy problem teraz porzadkuje dokumenty dla ksiegowego na fakturze jest napisane ,ze NIE ]ZAPŁACONO za sterylizacje Bezy  i pozostaje do zapłaty kwota 216 zł  po czym pinczera_i_Gizmo podaje do zwrotu 50% swoje konto i ja niestety wpłaciłam na Twoje konto . Absolutnie tak nie moze byc  jeżeli ktoś kto prosi o opłate płaci sam ze swoich środków  wet wtedy wystawia fakture  na nas , że zapłacono gotówka a AS zwraca  deklarowiczom na podane przez nich konto 100 % lub nie deklarowiczom 50%  a tu nie zapłacone a ja zwracam 50% na czyjes konto i mamy bajzel . moja tez wina,że sie nie przyjrzałam dokładnie . Prosze o wyjasnienie czy ta faktura została uregulowana . Ewa

 

 

Wysłałam wyjaśnienie na PW - przepraszam, nie zobaczyłam tutaj Twojej wiadomości, bo przez te zawirowania rzadko zaglądam na Dogo. Sterylka została opłacona przez nas w 100%, bład jest tylko na samej fakturze. Oczywiście to sprostujemy, proszę tylko daj znać na PW jak to rozwiązać, żeby dla fundacji było najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o zielone światło na sterylizację suni Moiry, wielkości labradora, z tego wątku:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/144661-moira-ju%C5%BC-w-hotelu-ale-bez-deklaracji-prosimy-pom%C3%B3%C5%BAcie/

 

 

Dopisuję dane:

 

koszt - 200zł
• miejsce zabiegu - Przychodnia Weterynaryjna "WOJAS"
Odonów 67
28-500 Kazimierza Wielka

 

Czas - chyba dziś

Link to comment
Share on other sites

i ja z prośbą:

Pilnie potrzebna sterylka dla dwóch małych suczek - obie aborcyjne niestety :(

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145099-3-ma%C5%82e-pieski3-wielkie-serduszka3-smutne-losy/?p=16024729

 

to wątek suniek, który postaram się uzupełnić o lepsze zdjęcia.

 

Miejsce obu sterylizacji: Gabinet MAL-VET w Malczycach, znając panią wet sądzę, że więcej, niż 140zł za jedną nie weźmie, czyli koszt byłby max 280 zlotych

suczki w BDT, pod moja opieką, przerażone i biedne, aż łzy same kapią :(

Link to comment
Share on other sites

i ja z prośbą:

Pilnie potrzebna sterylka dla dwóch małych suczek - obie aborcyjne niestety :(

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145099-3-ma%C5%82e-pieski3-wielkie-serduszka3-smutne-losy/?p=16024729

 

to wątek suniek, który postaram się uzupełnić o lepsze zdjęcia.

 

Miejsce obu sterylizacji: Gabinet MAL-VET w Malczycach, znając panią wet sądzę, że więcej, niż 140zł za jedną nie weźmie, czyli koszt byłby max 280 złotych

suczki w BDT, pod moją opieką, przerażone i biedne, aż łzy same kapią :(

 

 

ponawiam prośbę i czekam na "zielone światło", jutro sterylka tej suni z pola, bo to  już pilne,  a po niedzieli trzeba malutką sterylizować - i nie wiem, jak uzgadniać z wetką, obie sterylki aborcyjne, więc im szybciej, tym lepiej

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam wątek akcji sterylizacja i nie wiem, gdzie pobrać banerek, żeby umieścić na wątku suni na bdt, która była sterylizowana aborcyjnie. Nie zauważyłam banerka zapowiadanego w pierwszym poście, jako zamieszczonego "w poście poniżej". Chciałabym dopełnić formalności (fakturę właśnie wysyłam).

(wątek suni: http://www.dogomania.../#entry15990885 )

Link to comment
Share on other sites

Pewnie gapa ze mnie, bo chyba jest gdzieś ten banerek A.S. ale nie ma go tam, gdzie piszecie

Po dofinansowaniu:
• umieść banerak akcji na wątku suni (do pobrania poniższym poście) – jeśli nie umiesz – poproś moderatora

Gdzie mogę go znaleźć ? Tych banerków z podpisów nie dam rady skopiować, mój komp odmawia posłuszeństwa :) Mam wielkie ograniczenia na dogo :(

Link to comment
Share on other sites

Bannerka od dłuższego czasu po prostu nie ma, dlatego nikt go nie widzi. Ja również nie miałam możliwości umieszczenia go na wątku :( Pisałam do OstatniejSzansy w tej sprawie, ale chyba ostatnio nie loguje się na Dogo. Musimy poczekać.

Dopiero teraz zauważyłam, że w poprzednim poście też jest o banerek pytanie :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...