Jump to content
Dogomania

Dramat bezłapka, błagam o pomoc ratowaniu M ajka....


ewu

Recommended Posts

[IMG]http://i1317.photobucket.com/albums/t627/kama210/majki%20bez%20lapki/19_zps2ffa54fb.jpg[/IMG]
Na tym zdjęciu niczego nie widać ale na fotkach en face faktycznie jest szara plamka.
Może ma krótszą sierść w tym miejscu i światło daje taki efekt.
Kama musi się wypowiedzieć:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Moze nie trzeba bedzie amputowac..[/QUOTE]


[IMG]http://www.firma-admiral.pl/images/proteza-tylna-dla-psa-3.jpg[/IMG]
To jest zdjęcie ze strony firmy Admirał, która produkuje protezy.
Kama już im wysłała zdjęcia łapki Majka.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Mam dobre wieści, otóż grupa wolontariuszy pod nazwą "Pies na zakręcie" przejmie opiekę nad Majkiem.
Na 100 % wszystko potwierdzę jak Majki już dotrze do hoteliku "Psa na zakręcie".
Będzie diagnozowany i leczony :)
Zwracam się z prośbą do wspaniałych Darczyńców czy wyrażą zgodę na przekazanie wpłat dla Majka na konto "Psa na zakręcie".
Jak napisałam jest to grupa wolontariuszy i wparcie finansowe będzie im bardzo potrzebne.
Jak już wszystko będzie sfinalizowane i Majki rozgości się w hoteliku podam na wątku konto do wpłat z nadzieją ,że będziecie pamiętać o Majku.
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Majki nie będzie musiał podróżować z hoteliku pod Krakowem do weta w Chorzowie, bardzo się tym martwiłam...
Pies na zakręcie współpracuje z najlepszymi weterynarzami w Warszawie a i w hoteliku Majkuś będzie miał profesjonalną opiekę weterynaryjną:)
Trzymajcie ze mną kciuki żeby jak najszybciej piesio opuścił punkt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Będę dzwoniła i przekazywała informacje.
Poza tym będzie wydarzenie i będziemy wklejać wieści:)[/QUOTE]

Dziękuje za informację. Muszę się zastanowić nad tą deklaracją. Nie zrozum mnie źle, Ciebie znam i ufam. Już kilka razy naciełam się na fundacje czy hotelik ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']I ja się przyłączam! A ile ten hotelik Psa na zakręcie będzie kosztował? Bo do listopada - wbrew pozorom - wcale nie jest tak daleko ;)[/QUOTE]
Oj nie mam pojęcia:) Pies na zakręcie wspiera psiaki, które są w "ich"( w sensie współpracujących) hotelikach lub dt na terenie Warszawy.
Chcą być pewni ,że jest wszystko w porządku, współpracują z dobrymi lecznicami, trzymają rękę na pulsie, ogłaszają psiaki , sprawdzają domy ale musi to być na ich terenie.
Zresztą świetnie to rozumiem.
Gdyby to bdt było w Warszawie .....:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...