Jump to content
Dogomania

Aris - prawie collie smooth. Czy spędzi resztę życia w schronisku?


magda_z

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich których jeszcze nie przywitałam u Arisa :)

[quote name='Alla Chrzanowska']Jestem na zaproszenie. Śliczny psiaczek. Jak mogę pomóc?[/QUOTE]
Właściwie każda pomoc się przyda. Oczywiście najbardziej nowy dom, ale żeby go znaleźć potrzebne są ogłoszenia lub chociaż DT.

[quote name='b-b']Dziewczyny zamieście tu tekst do ogłoszeń z 4-5 zdjęciami aby można korzystając z tego zrobić mu ogłoszenia. Koniecznie z telefonem kontaktowym i mailem do aktywacji ogłoszeń.
Wykupię mu wtedy ogłoszenia na woj wielkopolskie - Poznań i dolnośląskie - Wrocław.[/QUOTE]
Tekst można skopiować z pierwszego postu, (zaznaczyłam pogrubionym i na zielono, żeby było łatwiej), tam też jest kontakt do mnie i zdjęcia.

Edited by magda_z
Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda_z']


Tekst można skopiować z pierwszego postu, (zaznaczyłam pogrubionym i na zielono, żeby było łatwiej), tam też jest kontakt do mnie i zdjęcia.[/QUOTE]
W takim razie wykupię dwa pakiety(wielkopolska-Poznań i dolny śląsk - Wrocław) i podam ten tekst i namiary na Ciebie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia256']Dorzuciłam ogłoszenia w:
sellit.pl
oddam-psa.pl
adopcjapsa.pl
przygarnijzwierzaka.pl
cwirek.pl[/QUOTE]
Dziękuję :) A na jakie miasto?

[quote name='b-b']W takim razie wykupię dwa pakiety(wielkopolska-Poznań i dolny śląsk - Wrocław) i podam ten tekst i namiary na Ciebie:smile:[/QUOTE]
Bardzo dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']ja zamawiam pakiet na woj.mazowieckie.Trzeba zmieniać trochę tekst bo niektóre portale odrzucą ogłoszenia.
Rozumem że w ogłoszeniach ma być info że szukamy też ewentualnego DT?[/QUOTE]
Myślę, że warto to zostawić. Może akurat ktoś zdecyduje się wziąć Arisa chociaż na DT, a to lepsze niż schronisko.

Link to comment
Share on other sites

Kochani Ziutka mnie uświadomiła ,że jeśłi będą szły ogłoszenia na różne woj z tym samym tekstem to[COLOR=#000000] wywalą z gumtree, olx i innych portali. [/COLOR]
[COLOR=#000000]Ja na jedno woj go zmieniła ale jeśli reszta chętnych do ogłoszeń będzie używać bez zniany ten tekst z 1 posta to nic z tego nie wyjdzie.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#008000]Aris to pies przypominający owczarka szkockiego krótkowłosego (jest trochę mniejszy od tej rasy). Ma ok. 6 lat, ajuż większość swojego krótkiego życia spędził w schronisku, trafiając tam aż 3 razy - dwa razy został porzucony a raz oddany dlatego, że... nie chciał jeść. Teraz Aris jest już w schronisku ponad 2 lata i nadal nie ma szczęścia, nie doczekał się jeszcze prawdziwego domu.
Na spacerach jest bardzo radosny i żywiołowy, odważny i pewny siebie, lubi przestrzeń i ruch, uwielbia się bawić. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. W stosunku do ludzi jest ufny i przyjacielski. Uwielbia towarzystwo człowieka. Dogaduje się z innymi psami.

Aris nada się do aktywnej i stanowczej osoby( rodziny), która miała już dośwadczenie z psem.Wg.mnie nie nadaje się do domu z małymi dziećmi i dominującymi psami.To pies ze schroniska,który musi sobie przypomnić życie domowe-czy ktoś da mu szansę??

Jeśli nie możesz dać Arisowi domu stałego,to możesz dać mu dom tymczasowy-zapewniamy karmę dla niego. Od razu po wyjściu ze schroniska psiak ma także zapewnioną darmową wizytę u fryzjera, a w okolicach Rybnika także szkolenie[/COLOR][/B].

Edited by Basia_Max
błąd
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Dziękuję za zaproszenie na wątek Arisa. Sorry ale dla mnie to on bardziej owczarka niemieckiego przypomina bo szkocki to on ani z koloru, ani z sierści ani z ogona :p[/QUOTE]

Lidan, nie znam się, ale chyba owczarek niemiecki ma zupełnie inną budowę, a Aris jednak bardziej jak szkocki. Umaszczenie rzeczywiście ma inne, nie ma białego kołnierza, ale dużo ma z kolaka. Moja Zula jest ponoć collie smooth (z pseudohodowli) i rzeczywiście są dość podobni. Nie mam pod ręką zdjęcia samej Zulki tylko z Sabisią razem.

[URL="http://s1136.photobucket.com/user/Magolek/media/w-trawie1_14_zpsa0d04b51.jpg.html"][IMG]http://i1136.photobucket.com/albums/n482/Magolek/w-trawie1_14_zpsa0d04b51.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://s1136.photobucket.com/user/Magolek/media/lipiec-laka_zpsbef6987f.jpg.html"][IMG]http://i1136.photobucket.com/albums/n482/Magolek/lipiec-laka_zpsbef6987f.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Magolek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...