Jump to content
Dogomania

N&D od Farminy


mzobeniak

Recommended Posts

  • 1 year later...

Jakiś czas temu szukałam informacji o tej karmie, ale nie niewiele udało mi się znaleźć. Dlatego pozwolę sobie odświeżyć temat, może komuś przyda się moja krótka opinia o Natural & Delicious Farminy. Wybrałam wersję Low Grain jagnięcina z borówką amerykańską dla dorosłego psa średniej wielkości. Podobał mi się tutaj skład, a cena jest jak najbardziej przystępna (mniej niż 190 zł, o ile pamiętam). Co mogę napisać po 12 kg worku zjedzonym w ciągu 2 miesięcy? Pies był jak zwykle pełen energii, a mam psa aktywnego, ruchliwego dla którego bieganie to stanowi większość spaceru. Sierść bez zastrzeżeń - wyglądała bardzo dobrze, błyszczała. Smak - zjadał bez namawiania i dosmaczania, ale ogólnie to średnio, bywało lepiej i gorzej. Ponieważ mam niejadka nie przejmuję się tym. Kupy - trochę za luźne, ale nie miał rozwolnienia (przejście z poprzedniej karmy odbyło się bezproblemowo z dnia na dzień). Po tańszych karmach z dużą ilością zboża, kupy tak właśnie potrafią wyglądać, są mniej zbite. I dość jasne. Nigdy nie karmiłam psa owsem i orkiszem, być może one tak na niego zadziałały. Krokiety były duże w porównaniu np. do brita czy totwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...