Jump to content
Dogomania

Husky z depresją?


14blondyneczka88

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Jestem tu nowa, więc gdybym robiła coś nie tak to proszę o wytłumaczenie- kazdy kiedys byl tu nowy :lol:
Kupilam dwa dni temu psa rasy Husky (suka), ma 7 miesięcy.
Niby jest wszystko w porządku z aktywnoscia fizyczną jak biegamy, ale chodzi tutaj o jej zachowanie.
Nie chce się bawic, jeść (chyba ze mięso, ale wiadome,ze suchą karmę tez trzeba jej dawać), biegac za niczym, poprostu traktuje mnie jak powietrze.
Dzis pierwszy raz przyszla zeby ją pokiziać, ale nie wiem czy potrzebuje poprostu czasu zeby sie zaklimatyzowac, czy moze ma wrodzoną psią depresje?
Jesli chodzi o spacery z jej strony to jest poranna godzina biegania (ja na rowerze, ona biegnie), jedzenie, o ile zje, spanie, spacer, spanie, godzina biegania (znow ja na rowerze), jedzenie i spanie i tak do dnia nastepnego.
Nie dziwne troche ?
Wiem, ze dwa dni to mało, ale mam nadzieje,ze tak nie bedzie caly czas, bo niby potrzebuje duzo ruchu a zmeczona idzie po takim treningu spac..:roll:
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Czy decydując się na takiego psa zapoznałaś się z właściwościami rasy ? [url]http://www.husky.info.pl/cechyhusky.html[/url] Co to znaczy " wiadome,ze suchą karmę tez trzeba jej dawać " ? skoro nie chce jeść to dawaj mu gotowane , a jeszcze lepiej przestaw na BARF ? Dlaczego kupując psa nie zapytałaś czym był wcześniej karmiony ? Pies jest normalny , a Ciebie czeka sporo wysiłku ,żeby popracować nad psem.

Link to comment
Share on other sites

Bez przesady - jest w nowym domu od 2 dni ma 7 miesięcy troszkę wyrośnięta jest i pewnie to potrwa zanim się przyzwyczai
mój owczarek jak go kupiliśmy w wieku 3 miesięcy przez około 2 miesiące nie chciał nic jeść nawet BARF'u nie tykała jadłą jedynie z ręki i w dodatku bardzo małe ilości, w pewnym momencie zaczęła jeść normalnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...