Jump to content
Dogomania

Gappay w Polsce


ayshe

Recommended Posts

  • 7 months later...

ada89
Ja chce gryzaki dla Gnojka, ale prosze nie kaz mi teraz tego sprawdzac, caly ostatnie dwa dni spedzilam na zakupach, oczywiscie wydalam ful kasy, ale nadal nie mam najwazniejszego czyli butow na bal (bosh, ja nie rozumiem jak kobiety moga chodzic w tych butach z czubami, przecierz to palce sie tak zakleszczaja w tym waskim bucie i to boli, ja ledwo dalam rade w takim czyms stanac na nogach i cale szczescie ze tuz za mna bylo krzeselko, albo ze nie wpadlam na pomysl ubrania od razu obydwu butow). Gdyby nie to, ze dopiero co wyzdrowialam z zapalenia pluc, to chyba bym boso poszla. Ja nie mam sily juz dzis sie skupiac na jakichkolwiek zakupach. Nawet po chleb nie poszlam. Moge jutro sprawdzic? Ktore to gryzaki chcialam?
Mozesz tez spytac na grupie, moze Chojrak bedzie chcial kaganiec, bo mieli przykazanie kupic.
Czy dla Was bedzie cos potrzbne...to zalezy co ty bedziesz chciala z nim robic. Jesli chcesz sportowe posluszenstwo, to musisz kupic drewniany aport. Przydalby mu sie takze jakis fajny gryzaczek, zeby mial wieksza roznorodnosc zabawek, czasami traci zainteresowanie pilka (oczywiscie najlepiej dwa identyczne gryzaczki :cool3: ) Oprocz tego chyba nic nie jest ci potrzebne.....no chyba ze masz za duzo kasy, to np mozesz kupic przedmioty na slad (ale rownie dobrze mozesz "zgubic" skarpetke, rekawiczke, portwel tez, ale wtedy ja moge go poszukac zamiast Ramzesa :p )

Link to comment
Share on other sites

ada89
Ja chce dwa gryzaki ze skory 3x25 cm z dwoma uchwytami 0432.

Ty chcesz owczarek niemiecki, pies - kaganiec powlekany, paski skora/sztuczne CH37a/CH37 lub owczarek niemiecki, posredni - kaganiec powlekany, paski skora/sztuczne CH50a/CH50.

Podobno te sztuczne paski szybko sie niszcza i pekaja, wiec chyba lepiej kupic ze skorzanymi paskami, szczegolnie ze roznica w cenie nie jest wielka.

W kwesti rozmiaru, trudno w jego wieku okreslic jak duza glowe bedzie mial, czy wiec lepiej kupic rozmiar dla psa, czy posredni. Ja mysle, ze powinien wystarczyc posredni, Ramzes jest raczej drobnym psem, ale zawsze jest ryzyko, ze w przyszlosci bedzie za maly. Z drugiej strony moje psy maja tego typu kagance (ale innej firmy) ktore sa dla nich troszke za duze i w niczym im to nie przeszkadza. Z tym, ze sa w stanie same zdjac sobie te kagance, ale poniewaz sa nauczone, ze robic tego nie wolno, wiec mi w niczym to nie przeszkadza.

Z Agnieszka od Chojraka jeszcze nie rozmawialam.

Link to comment
Share on other sites

no bo co to za podwyżka na takich szelkach 18 zł? bez kitu... a koziołki drewniane, które i tak wydawały mi się drogie podrożały o dyche, teraz to napewno go już nie kupie... gdzieś indziej sie zaopatrze, ale szeleczki no niestety tu zakupie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mamoooooooooooooooo... nie...!! ja wstaje 6 dni w tygodniu o 6:30 a w niedziele bede musiała o 7... saJooooooooooooooooooooo
a gryzaki nie wiem kiedy, dostałam info z gappay'a ze wysłane w środe zostały... jakieś awizo w szkrzynce leży ale nie moje, bo na tate pisane a ja zamawiam na siebie :cool1: więc... jak przyjadą to beda :cool3: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='ayshe']polecam baardzo goraco sklep
[URL]http://www.ipo-sklep.pl[/URL]
po prostu super.i maja cariz'a:cool3: .
szybciutka realizacja zamowienia .po prostu szacunek dla klienta.:multi:[/QUOTE]

Ja tam też kupowałam i polecam :lol:.

Link to comment
Share on other sites

zamówiłam kaganiec w tym sklepie o godzinie 14 a w domu miałam go juz następnego dnie mniejwiecej o tej samej porze dnia... poza tym tyle co mi się Pani natłumaczyła jeżeli chodzi o jego rozmiary to mistrzostwo świata !! tyle cierpliwości ..... POLECAM !!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...