Jump to content
Dogomania

pomoc w wynajmie mieszkania z psem w Wawie lub okolicy


minga1

Recommended Posts

Potrzebujemy pomocy tzn.ja i moj pies w znalezieniu malego mieszkania w Warszawie lub okolicy z dojazdem kolejka. Musimy sie przeprowadzic z Krakowa do Warszawy najpozniej do konca sierpnia. Mamy meble,sprzet AGD,nie palimy,lubimy spokoj ,cisze. Piesek jest 10kg ,8 lat,mieszaniec z terierem.Szukam juz od jakiegos czasu mieszkania ale jak sa fajne oferty to wlasciciele nie zgadzaja sie na zwierzatko. Pomozcie !!!
kontakt : 603497626

Edited by minga1
nikt mi nie odpowiedzial
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Czy w Wawie nie ma ludzi ,ktorzy maja do zaooferowania mieszkanie do wynajmu i zgadzaja sie na psa? Moze jednak jest ktos taki, mamy taka nadzieje.
prosimy o kontakt albo mailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo telefoniczny 603497626.
Mieszkanie moze byc umeblowane tylko przyjazne zwierzetom.
Pozdrawiamy i liczymy na jakas "przyjazna dusze".
Jutro tzn.w sobote 16.08 bede w Warszawie szukac mieszkania, moglibysmy od razu porozmawiac.

Link to comment
Share on other sites

Hej, wystarczy poszukać ogłoszeń na portalach typu "gumtree" i patrząc na opcje przyjazną zwierzętom, lub podzwonić i popytać ludzi. Sama od września się przeprowadzam i nie miałam żadnego większego problemu ze znalezieniem mieszkania (mamy rewelacyjną lokalizacje przy samym metrze i przy lesie), więc nie ma co liczyć na to, że będą nas zasypywać maile tylko samemu zabrać się do roboty :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...