Jump to content
Dogomania

Yoda, ślepy staruszek za TM.


tamb

Recommended Posts

[quote name='tamb']Z tego samego schroniska.[/QUOTE]
A to nawet nie wiedziałam, że ta babunia też z krakowskiego schroniska. :)
śliczna i chyba łagodniutka.

Link to comment
Share on other sites

Babunia jest u mnie od roku, cudowna. Ma wspaniały charakter, jest inteligentna a przy tym bardzo zabawna. Cieszy się wszystkim jak szczeniak, śmiesznie podskakuje, jak jest zadowolona kladzie się do góry brzuchem i robi rowerek. Kochana jest. Z krakowskiego schroniska jest Timon, Mieszko, Senta i Yoda. Ostatnie 11 miesięcy swojego życia była bardzo stara i chora Dorcia, no i 2 miesiące Mobi, który znalazł dom lepszy od mojego.

Edited by tamb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Babunia jest u mnie od roku, cudowna. Ma wspaniały charakter, jest inteligentna a przy tym bardzo zabawna. Cieszy się wszystkim jak szczeniak, śmiesznie podskakuje, jak jest zadowolona kladzie się do góry brzuchem i robi rowerek. Kochana jest. Z krakowskiego schroniska jest Timon, Mieszko, Senta i Yoda. Ostatnie 11 miesięcy swojego życia była bardzo stara i chora Dorcia, no i 2 miesiące [B]Mobi, który znalazł dom lepszy od mojego[/B].[/QUOTE]

Czy to Mobiego adoptowali państwo D. :) bo tak słyszałam, że jakiegoś biedaka bez oczka wzięli i niesamowicie rozpieszczają. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Czy to Mobiego adoptowali państwo D. :) bo tak słyszałam, że jakiegoś biedaka bez oczka wzięli i niesamowicie rozpieszczają. :loveu:[/QUOTE]
Tak, to właśnie ten domek i dlatego napisałam, że lepszy od mojego. Bezkonkurencyjny, Bella też świetnie trafiła. Paula_t, nie ma pośpiechu. Sytuacja zawsze jest taka sama więc czy teraz czy później, każda pomoc jest cenna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t'][B]Cudownie jest patrzeć na bezpiecznego i spokojnego dziaduszka:loveu:[/B]
Tamb, wybacz, że jeszcze nie wzięłam się za robienie bazarku, ale zwaliło mi się na łeb opróżnianie mieszkania i już nie wiem, w co ręce włożyć :-([/QUOTE]

O tak! psiaki u tamb mają po prostu nadzwyczajną opiekę.. ale koniecznie trzeba pomóc.
My z Olą K. też się nie możemy zabrać do bazarku :oops:
paula_t gdybym przeoczyła Twój bazarek, koniecznie wyślij mi proszę zaproszenie:)

Link to comment
Share on other sites

Yoda już pierwszego dnia zrobił obchód i doskonale orientuje się w terenie. Chyba trochę na jedno oko widzi, ale bardzo słabo. Chodzi po domu, po ogrodzie, jak mu się znudzi szczeka pod drzwiami, żeby go wpuścić. gryzie gryzaki, marchewki trzymając w łapkach jak inne psy. Ma dobre zęby jak na swoje lata. Jest dziarskim i wesołym staruszkiem. Jeśli uda się tak jak z Mobim, odpocznę i wezmę kolejną bidę.

Link to comment
Share on other sites

No cóż, Yoda to pies niespodzianka. Tak samo jak był kastratem jest super łagodny. Zadomowił się, polubił nas i okazał się psem obronnym. Przyjechał dzisiaj mój syn, którego Yoda nie zna. Patrzę a Yoda chodzi za nim i wykonuje dziwne ruchy, jakby dziobał, tylko nie mógł trafić. W końcu trafił pyszczkiem w upragniony cel, złapał Piotra za but nr. 46 i jak zaczął szarpać na wszystkie strony to zatkało nas. Potem nie mogliśmy opanować śmiechu a Yoda niewidomy gonił syna i atakował. Było to komiczne ale zaskoczył nas jak żaden inny pies.

Link to comment
Share on other sites

W schronisku w BB jest pies w typie husky po amputacji ogona i łapy. Psy go tak pogryzły. Grozi mu do nich powrót jak się wygoi w szpitalu. Pomoc potrzebna na wczoraj. Ja tego nie ogarnę. Kto się tym może zająć. Tam nikt się nim nie przejmie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...