Jump to content
Dogomania

Czy twoj pies ma czipa?


ARKA

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

[quote name='jaguar44']W moim mieście czipy są już od dawna. Miasto nam to zafundowało.No i co z tego.Pojadę z psicą 100 km dalej i w razie zagubienia już jej nie znajdę.Brak ogólnopolskiej bazy danych.Ciągle nosi adresówkę.[/quote]

Jeśli masz potwierdzenie chipowania tzn dowód identyfikacji i rejestracji zwierzęcia i gdzieś tam widnieje napis [url]www.identyfikacja.pl[/url] wystarczy że do nich zadzwonisz albo wyślesz maila z zapytaniem czy pies jest już w bazie danych a jeśli go nie będzie może uda Ci się wysyłając skan dowodu identyfikacji zarejestrować w bazie danych.
Właśnie ja tak zrobiłam, formularz który wet miał wysłać zniknął, w identyfikacji go nie mieli, nr chipa nie było w bazie, i wystarczyło że wysłałam zeskanowane potwierdzenie czipowania i tego samego dna pies był w bazie.

Link to comment
Share on other sites

Torzyslawa, odplatnie mozesz zarejstrowac psa:
[url]http://www.identyfikacja.pl[/url]
Po zachipowaniu, zapis czasem wedruje do lokalnej bazy danych w schronisku, a czesto pozostaje tylko na papierze, wiec warto samemu sie za to zabrac.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

mój Kubuś był zachipowany przy pierwszej wizycie u weterynarza... zachipowaliśmy go że tak to ujmę "na wszelki wypadek"... mam na myśli w razie gdyby jakimś sposobem uciekł czy coś takiego żeby łatwiej było go znaleźć jak trafi na przykład do schroniska albo jesli go ktoś by znalazł....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...