Jump to content
Dogomania

proszę o polecenie hodowli chihuahua


marlena666

Recommended Posts

Nie znam się na rodowodach ani stowarzyszeniach a chce kupic chi ,, na kolanka'' naczytalam sie o pseudo hodowlach i za nic nie chce stamtad pieska. Chcialabym wiedziec na co uwazac i czym sie kierowac. I w dodatku chce miec 100% pewnosc ze nie wyrosnie mi 6kg piesek :) jesli nie w tym dziale napisalam to.przepraszam, jestem na forum po raz pierwszy :) chce jeszcze dodac ze jak zadzwonilam na ogloszenie i zapytalam czy hodowca wydaje metryki zwiazku kynologicznego to baba mnie zjechala ze za takiego psa musialabym zaplacic 3, 4tys. Zaznaczam ze psiaka nie chce wystawiac a jedynie miec pewnosc. Dziekuje za odpowiedzi :)

Edited by marlena666
Link to comment
Share on other sites

Nie przesadzajmy, z rodowodem związkowym można kupić spokojnie już za 1700 - 2400. Na kolanka powinien być tańszy. Wejdź na stronę najbliższego oddziału ZK w zakładkę szczeniaki i sprawdź hodowle na necie a później do niej zadzwoń. Zaloguj się na forum rasy (dogo oczywiscie wywala linka) pojedz na najbliższą wystawę, pooglądaj.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio chiński grzywacz był za 1500zł na kolanka, więc nie ma tragedii.
Ja bym jeszcze radziła, tak jak Brezyl, żeby iść na wystawę, zapoznać się z hodowcami, pokazać, że zna się rasę i że jesteśmy odpowiedzialnymi osobami i tak dalej, taki dobry kontakt (nie podlizywanie się!) pozwoli hodowcy Cię poznać, przez co będzie wiedzieć, że pies trafi w dobre ręce i jeśli będzie miał szczeniaka "na kolanka", odezwie się do Ciebie.
Często też psy z wadami są wydawane na zasadzie adopcji; umowa (oczywiste) i wizyta PA, ale to nie zawsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...