Jump to content
Dogomania

8 letni kundel "skacze" na naszego nowego PSA


amoureuese

Recommended Posts

Witajcie!
Od ponad 8 lat , od urodzenia mamy małego kundelka Rokiego - mieszańca jamnika, bywało z nim różnie , ogólnie jest agresywny jeśli chodzi o pilnowanie swoich zabawek i jedzenia.. ale nie w tym problem
Od kilku dni mamy w domu drugiego psa Shih Tzu - Maksa ,2 letniego , bardzo grzecznego.
Psy od razu się polubiły, Roki nawet stał się mniej agresywny i dzieli się z nim jedzeniem ... Problem w tym że lubi go za bardzo i co chwile obwąchuje jego " intymne" miejsca, podnieca się i chce na niego skakać, czasami nie reaguje na komendy i nie mogę go uspokoić.. Są to dwa psy ! Więc nie wiem czy pozostaje mi tylko kastracja Rokiego czy ktoś miał podobne doświadczenia i to może minąć ?
Myślałam że będą się tak wąchać na początku , jednak to nadal się powtarza a to już 4 dzień Maksa z nami..

Dzięki za rady i pomoc ! Z góry :)

Link to comment
Share on other sites

To dopiero 4 dzień ;) psy się jeszcze nie zbyt dobrze poznały, swoje zapachy itp. To "skacze" w tytule to znaczy co ? Że pies staje na tylnych łapach i chce kopulować z drugim? Nie to nie zboczenie psy tak okazują chęć zdominowania tego drugiego :p. To wąchanie to też norma, myślę że o ile nie ma z tego agresji (w sensie że nie leje się krew) to zostawcie ich bo muszą sobie ustalić kto rządzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...