Jump to content
Dogomania

piłka


Galwina

Recommended Posts

Dobrym sposobem na wolny czas z psem jest np.: wyjście z pupilem na podwórko i porzucanie mu piłki (czas mija, a pies jest zadowolony i wybiegany), można też wziąć 3 plastikowe kubki, 1 smakołyk i tak: ukrywamy pod jednym z kubeczków ten smakołyk i przesuwamy kubeczki tak aby każdy był na innej pozycji niż na początku (zabawa polega na tym, że pies ma znaleźć smakołyk, w którym jest kubeczku i wykombinować jak przewrócić dany kubeczek żeby dostać smakołyk (gdy pies wydobędzie z kubeczka smakołyk nie zabieramy mu go może sobie go zjeść)). można znaleźć także dużo innych zajęć (musimy pamiętać żeby były zabawy bezpieczne dla pupila, więc uruchamiamy naszą wyobraźnię.;):lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

[quote name='anetta']Dlatego ja mam piłke na sznurku :cool1:[/quote]
[COLOR=royalblue]jak my mieliśmy piłkę na sznurku to Vector urwał sznurek a piłkę przegryzł na pół:evil_lol: mój kochany diabełek:lol::diabloti:[/COLOR]

[COLOR=#4169e1]my domu bawimy się w szukanie zabawek, a w ogródku w aportowanie ;)[/COLOR]

[COLOR=#4169e1]PS> niezły pomysł z tymi kubeczkami:D musimy spróbować :mdrmed:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Troche stary temat no ale napiszę coś od siebie;)Mam yorka(co widać po avtarze)I ma mnóstwo piłek jednak najbardziej lubi malutkie gumowe z trixie albo z automatu za 1 zł:razz:Uwielbia też gonić za taką normalną piłką do siatkówki:razz:Najbardziej nie lubi piłek średniej wielkości-nie mieszcza mu się w pyszczku:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja tulcia uwielbia piłki każdej wielkości:lol:
Ale najbardziej lubi otwierać i rozgryzać takie duże plastikowe z zabawkami z automatów do wykręcania dla dzieci, co często nad morzem stoją:eviltong:
Ale i tak piłka nie pobije rzucanego frisbee, to jest dopiero ubaw dla niej:p

Link to comment
Share on other sites

Czy ma ktoś świecącą w ciemności piłkę?

taką: [url=http://animalia.pl/produkt,15254,66,Meteorlight_Pi%C5%82ka_%C5%9Bwiec%C4%85ca.html]Meteorlight Piłka świecąca zielona - zabawki - zabawa i nauka - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/url]

Zastanawiam się, czy jest warta swojej ceny czy nie?

Link to comment
Share on other sites

czy napewno to byla pilka Meteor? to sie da wogole pogryzc? rzeczywiscie pilka nadaje sie tylko dla duzych psow lub srednich. jest ciezka i raczej niezbyt mala. za to odbija sie nieziemsko. wybieganie a raczej zabieganie dwoch psow na dwie pilki w dwie osoby to kwestia 15 minut....no i jakie efekty swietlne!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

eh, a moj pies w ogole sie pilkami nie interesuje...:(
kupowalam rozne, takie z gabki, gumowe,plastikowe...wszystkie ma gdzies, takie do nogi tez :(
ostatnio na wystawie kupilam taka fajna gumowa pilke na sznurku, myslalam, że sie choc troche zainteresuje, ale gdzie tam...:( zazdroszcze wam psow, ktore sie bawia :(

Link to comment
Share on other sites

Brutus tez jak wiesz ma pilki w de... i to bardzo gleboko. ale ta ma duzo kauczuku, odbija sie jak szalona, do tego swieci. wiec te kilka rzutow wieczorem zaliczamy. mam doczynienia z niebieska (nasza) i czerwona (kolezanki). obie widac bardzo dobrze, swieca mocno, nie da sie ich zgubic. niebieska daje taka kosmiczna poswiate dodatkowo. nie wiem jak zielona. wydatek spory, ale warto

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle30']Brutus tez jak wiesz ma pilki w de... i to bardzo gleboko. ale ta ma duzo kauczuku, odbija sie jak szalona, do tego swieci. wiec te kilka rzutow wieczorem zaliczamy. mam doczynienia z niebieska (nasza) i czerwona (kolezanki). obie widac bardzo dobrze, swieca mocno, nie da sie ich zgubic. niebieska daje taka kosmiczna poswiate dodatkowo. nie wiem jak zielona. wydatek spory, ale warto[/quote]
skoro tak zachwalasz, to moze kupie Dufflowi na 2 urodziny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jami']A piszczałki? :cool3:
Najlepiej to posmarować piłkę pasztetem, dać troszeńkę polizać i rzucić ;d Pobiegnie za nią ale raczej nie przyniesie ;][/quote]
Duffel nie lubi piszczalek, wrecz sie nimi brzydzi ;)
On za pilka czasem pobiegnie, nawet jak nie jest w pasztecie ;), ale to najwyzej 2 razy i raczej w ogrodzie niz na polach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle30']Ewa, a butelki plastykowe, puszki? chrumkajaca swinka albo kwaczaca kaczka?[/quote]

butelki bardzo lubi, zawsze mu daje do zabawy takie po malej wodzie, jak na spacerze jakas znajdzie, to tez sie bawi. na zabawe puszkami juz mu nie pozwalam, bo jakis czas temu pokaleczyl sobie w ten sposob jezyk.
Swinki ani kaczki nie mielismy ;), ale szczerze watpie, zeby sie zainteresowal.
Juz tyle zabawek kupowalam i nic.
Ogolnie to interesuja go tylko patyki i wlasnie butelki albo jakies kartony ktore moze poszarpac. Przykro mi troche, ze w ogole nie bawi sie ze mna, tylko sie z tym kladzie i sam gryzie.
Za to w domu/ogrodzie czesto sie szarpiemy sznurem czy gumowa koscia i wtedy sie ze mna bawi. Ale szybko mu sie nudzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...