Jump to content
Dogomania

potrzebna zastępcza matka dla szczeniaków


aneta

Recommended Posts

Nie wiem gdzie to dać, ale chyba tu.
Napisała wczoraj do mnie dziewczyna, wklejam jej prośbę i kontakt.

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

"Witam,
Piszę w nietypowej sprawie. Otóż znalazłam niedawno dwa kilkudniowe szczeniaki w śmietniku. Aktualnie karmię je butelką,
jednak wiem, że nie dam im idealnej opieki, jest to również dla mnie dużym obciążeniem.
Czy w Państwa hodowli jest może aktualnie suka karmiąca? Jeżeli tak, to czy jest możliwość aby "podrzucić" jej te dwa pieski,
oczywiście pokryję wszystkie dodatkowe koszty opieki, obiecuję odebrać maluchy i szukać im domów jak tylko karmienie matki nie będzie niezbędne. Moglibyśmy nawet podpisać jakąś umowę o "tymczasowym" przygarnięciu, aby zapewnić Państwu, że nie zostaniecie nagle z dwoma kundelkami na głowie. Jeżeli jednak nie ma u Państwa teraz takiej suczki, to byłabym wdzięczna za namiary na hodowle w Krakowie, które tak owe suczki posiadają, zwrócę się wtedy z prośbą do tych właśnie hodowli. Wiem, że w schroniskach jest pełno karmiących matek nie mam jednak suminia oddać psiaków, nie miałam też serca aby uśpić ślepy miot, a nie mam możliwości wyciągnięcia suczki ze schronu aby u mnie wykarmiła pieski.
Pozdrawiam,
Monika Żak"

Jeżeli ktoś może , proszę w jej imieniu. Pomóżcie maluchom.

Link to comment
Share on other sites

Karmiaca kotka moze zastopic mame,ale nalezy 4x dziennie dodatkowo podac mleko w proszku dla szczeniaczkow.Musi w tym przypadku byc inny piesek nie koniecznie suczka ,ktory wylize po podaniu pokarmu szczeniaczkom pupke.robia to pieski automatycznie.Moja wet.wykarmila 6 szczeniaczkow ,ktorych mama zmarla.

Link to comment
Share on other sites

Hej :)
Tu oczywiście chodziło o "moje" Łódzkie szczeniaki, napisałam, że sama je znalazłam aby było szybciej, krócej i bez zbędnych tłumaczeń gdzie kto od kogo przyjechał :)
Maluszki przyjechały z Łodzi, zostały podrzucone w okol. lecznicy gdzie pracuje Bunia, a ja zgodziłam się je wykarmić, gdyż ona nie dałaby rady ze względu na pracę :)
Pomyślałam, że sprawdzę, czy nie ma czasem suk karmiących w krakowskich (i tylko krakowskich) hodowlach, bo wiadomo, zawsze opieka i mleko matki byłyby lepsze niż to co ja im mogę zaoferować :)

Nie jest to sprawa bardzo pilna, gdyż sama zdecydowałam się je wykarmić, troszkę tam dramatyzmu dodałam, wiecie, to zawsze lepiej działa :cool3:
A to wszystko dlatego, żeby maluszkom zapewnić to co najlepsze :)
Pozdrawiam i oczywiście ta prośba dalej aktualna. Maluchy mają teraz ponad tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko jest aktualne, ale chyba nie będę się decydowała na transport do Warszawy, już jechały do Krakowa z Łodzi i wystarczy :) Ten mail był tylko do krakowskich hodowców, bo gdyby w tym samym mieście był ktoś kto ma suczkę karmiącą i może przyjąć psiaki, to wiadomo, że byłoby to dla nich lepsze niż karmienie przeze mnie:)

Link to comment
Share on other sites

  • 15 years later...

tylko podrzuce bo pilne 😞

Dnia 23.08.2022 o 02:44, Marzena 1963 napisał:

Witam.  Szukam suczki która wykarmi mi 4dniowe maleństwo.  Moja sunia zmarła a z nią 2 pieski.  Został mi ostatni.  Karmie go butelka ale boję się że nie ogarnę.  Może ma ktoś sunie która karmi?  

a wogole gdzie  mieszkasz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...