Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - International Dog Show (CACIB) - Sopot, 23-24.


Talia

Recommended Posts

Hej. Niektórzy znają temat z facebooka. Proszę o udostępnianie na innych portalach i na facebooku jeśli możecie tej informacji. Gillette nadal jest poszukiwany.
W nocy 11/12 sierpnia 2014 wracający ze światowej wystawy psów w Helsinkach, Węgrzy mieli wypadek w miejscowości Barszcze (przy drodze nr 61, między Grajewem a Augustowem). Obywatelka Węgier zginęła na miejscu, jej mąż jest w szpitalu…Ale to nie koniec tragedii- z samochodu uciekły dwa przerażone psy – wyżły z Orwenii Gillette i Graphite.
Graphite niestety nie żyje na skutek obrażeń wewnętrznych po wypadku.
Gillette krąży po okolicy lub możliwe że zatacza coraz większe koło i przemieszcza się.
Wklejam link do wydarzenia utworzonego na facebooku. [URL]https://www.facebook.com/events/688932614529228/?ref_dashboard_filter=upcoming[/URL]
Wiele osób poszukuje Gillette na miejscu lub poprzez ogłoszenia, maile i facebooka, z każdym jest narażony na większe niebezpieczeństwa.
Mam ogromną prośbę o udostępnienie plakatu i linka do wydarzenia może ktoś z was jedzie na wystawę, podróżuje podczas właśnie kończących się wakacji mieszka niedaleko.
Prosimy o zerkanie na pobocza może gdzieś go wypatrzą, może będzie próbować wsiąść do samochodu czyjegoś (był taki przypadek).
Czekają na niego na Węgrzech w domu.
Dziękuję za udostępnienie.
Paula Chodkiewicz

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś na wystawie i podziwiałam psy z moim maluchem pembroka na rękach:) Jeśli komuś w oko przy oglądaniu zdjęć z wystawy w sobotę wpadnie w oko moje małe wredne rude to byłabym wdzięczna za wrzucenie tu linku do zdjęć:) Dużo osób nam zdjęcia robiło ale niestety nikt nie powiedział, gdzie możemy je obejrzeć:) Także będę wdzięczna za informacje!:)
Rudy szczeniak welsh corgi pembroke bez ogona z białą strzałą na głowie i białym kołnierzykiem:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję [B]Skyy [/B]za pomoc w wystawianiu suni mojej koleżanki [B].Skyy [/B]była świetna ,nawiązała bardzo dobry kontakat z psem i z nami . Jeszcze raz bardzo dziekuję i przyszlościowo bedziemy w kontakcie.

Poszukuje również kontaktu z młodymi ludzmi ktorzy wystawiali swoją sunie labradorkę prawdopodobnie to [B]Cyrkonia Sloneczne Łostowice .
[/B]Państwo maja nr telefonu mojego syna . Jestem ciekawa jaką ocenę dostała sunia w niedziele na wystawie krajowej .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...