Jump to content
Dogomania

MIŁA - wreszcie w domu :)


Nette

Recommended Posts

Zapłaciłam za lipcowy hotel Miłki - 350 zł. Miłka dostała też 100 zł z bazarku Alli i 50 od mojej kuzynki Magdy K. - wielkie dzięki :D
Doszły też deklaracje stałe od Alli (50 zł), Andrzeja (40 zł) i Magolek (20 zł) - dziękuję :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wreszcie mogę przynieść wieści, na które chyba wszyscy sympatycy Miłeczki czekali od dawna: MIŁKA MA DOM!!!! :D
Zamieszka w Piasecznie w domu z ogrodem i mam nadzieję, że zarówno ona, jak i jej Ludzie, będą razem szczęśliwi :)
Powodzenia, Miłeczko :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Miłka jest już w domu :) W podróży zachowywała się bardzo grzecznie, w domu najpierw zwiedziła wszystko i obwąchała, a najbardziej przypadło jej do gustu własne odbicie w dużym lustrze.

Pożegnanie z Gretą
62d7abf712fc.jpg

A któż to, a któż? :)
026e9c4f8775.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie, jakie fantastyczne zdjęcia Miłki otrzymałam :)
Nie sądziłam, że będzie się umiała bawić zabawkami, a tu proszę - sama przynosi pluszaka, tylko jeszcze nie oddaje ;) Ale edukacja w toku. Czeka na swoją Pania przy furtce, razem chodzą na spacerki, na razie po najbliższej okolicy. Pomaga jej w każdej pracy, np. zbieraniu pomidorów. Uwielbia sąsiadów, do których psa chodzi w odwiedziny (głównie po to, by sprawdzić, czy mu coś z obiadu nie zostało ;))
Bardzo się cieszę szczęściem Miłki - o takim domu dla niej marzyłam :D

bf64cb588cc8.jpg

85c7420b47c9.jpg

984950822455.jpg

f8f6028d6692.jpg

8e5211149bb2.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zrobiłam przelew za ostatnie 21 dni hotelowania Miłki w sierpniu (231 zł). Na jej koncie zostało 860,93 gr. Przenoszę te pieniądze na konto Biety, ale z zastrzeżeniem, że jest to tzw. fundusz awaryjny, czyli gdyby pojawiła się nagle jakaś bida potrzebująca szybkiego wsparcia, chciałabym mieć możliwość skorzystania z tych pieniędzy. Na razie niech leżą sobie na koncie Biety - niewykluczone, że jej też się mogą przydać.

Dziękuję za wszystkim, którzy przez ponad rok wspierali Miłkę pieniędzy, dobrym słowem i ciepłymi myślami :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...