Jump to content
Dogomania

MIŁA - wreszcie w domu :)


Nette

Recommended Posts

[quote name='Nette']Odwiedziłam Miłkę :) Żyje sobie jak pączek w maśle. Powitał mnie usmiechniety pies, jeszcze chudy, ale już nie szkieletor z patologicznej rodziny. Jest ślicznie wyczesana i choć jeszcze nie wykapana ze względu na chorobę, to wyglada bez porównania lepiej. Zachęcona posiekanym indykiem poszła ze mną na spacer. Chodzi trochę śmiesznie, bo tupie. Kłus ma posuwisty, jak wilk prawdziwy, ale paluszki jej się rozcapierzają. To wynik albo miękkich nadgarstków, albo bagnistego wręcz podłoża, na którym musiała żyć. Na smyczy chodzi bardzo fajnie - na początku od pobocza do pobocza, ale dzielnie do przodu, bęz lęku i swobodnie. Prawie nie ciągnie, rzadko się plącze, a dwa razy nawet szła przy nodze.
Na żarcie jest bardzo łasa, jak się okazuje surowe mięso jest najlepsze na świecie. Daje się głaskać bez problemu, ale boi się jeszcze. Obawia się gwałtowniejszych ruchów, odplątywania smyczy, ale na pewno nie jest psem tchórzliwym.
Do psiaków Grety - ok, ale jedzenia będzie bronić jak niepodległości. Potrafi też się troche postawić, ale konfliktów nie wywołuje. Za to koty goni.
Jednym słowem - przemiana jest ogromna. Z kłębka strachu wyłonił sie bardzo fajny, miły pies, który idzie przez życie z podniesiona głową :)
Greto - kolejny raz dokonałaś wielkich rzeczy :loveu: I to w błyskawicznym tempie! NAprawdę nie spodziewałam się, że wezmę na spacer takiego normalnego psa...[/QUOTE]

Cudnie się czyta takie fajne wieści
powodzenia,mała

Link to comment
Share on other sites

Rozliczyłam już bazarek dla Miłki
Udało się nam zarobić 161,75zł
Przelałam na konto Miłki
Nette potwierdź proszę na wątku bazarkowym jak otrzymasz wpłatę
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254305-Bazarek-letni-bardzo-tani-do-20-VII-2014[/url]

pozdrawiam Miłeczkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...