Jump to content
Dogomania

MIŁA - wreszcie w domu :)


Nette

Recommended Posts

[quote name='Mysza2']Jak ja lubię takie metamorfozy, które najbardziej widoczne są w oczach psiaczka:):)
Przyleciałam z bazarku Ewci i na zaproszenie Sary2011 i będę kibicować ślicznej suni:)[/QUOTE]
Prawda? W oczach widać wszystko...
Pani Anno - dziękujemy serdecznie za rzeczy na bazarek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Joluś - dziękuję ślicznie, na pewno potwierdzę :)
Wpłynęła wpłata (6 zł) od Mysza2 z bazarku Ewy. Dziękuję bardzo:multi:
_____________________
Po południu doszły też pieniążki od Javeny (10 zł) i Pelasialali (10 zł) z bazarku Ewy - dziękuję :loveu: - oraz 50 zł z bazarku Maryny ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254226-Metalowe-wiadra-na-karmę-dla-Miłki-Kt-do-11-07-20-godz[/URL]) - dziękuję ślicznie :loveu: (już potwierdzone na wątku).

Edited by Nette
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maryna']I ja zaglądam
mała wykąpana??:-)[/QUOTE]
Mała nas dzisiaj o mało o zawał nie przyprawiła. Od wczorajszego wieczora miała biegunkę z krwią, co dawało podejrzenie jakiejś wirusówki. A Kuna nie dość, że ma sporo dorosłych psów, to jeszcze szczeniaki przed trzecimi szczepieniami. Dziś był naprawde ciężki dzień.
Na szczęście krew była różowa, nieprzetrawiona, a po półdniowej głodówce biegunka sie skończyła. Lekarka stwierdziła, że to prawdopodobnie lamblie, ale raczej nie wirus. Miłka czuła się ogólnie dobrze, piła wodę i chciała jeść, pożerała trawę, więc ciężko chora raczej nie jest.
W każdym razie do badania poszła kupa oraz krew (biochemia i morfologia). Wyniki krwi będą jutro, więc wszystko napiszę.
Cieszę się, że mamy czym zapłacić za te badania - dzis przyszły pieniążki od Sara2011 i Jolantina (po 6 zł) z bazarku Ewy. Serdecznie dziękuję :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...