Jump to content
Dogomania

Strzyżenie...techniką "na grzebień"


molinezja

Recommended Posts

Hej,chciałabym Was prosić o wytłumaczenie krok po kroku lub może wklejenie zdjęć,a naj lepiej linku do stronki gdzie ktoś strzyże....
interesuje mnie technika strzyżenia "na grzebień"....na czym ona polega,jakie narzędzia,jak się do tego zabrać,czy każdą rasę można w ten sposób strzyc?
Myślę że interesujący temat.....zwłaszcza dla groomerów,domowych psich fryzjerów.....laików..też:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Każda wiedza kosztuje - myślę,że nikt się nie pali do zdradzania tajników sztuki groomerskiej na forum.[/QUOTE]


Nie za bardzo rozumiem...jest to forum do dzielenia się... wszystkim(sami zadajecie różne pytania)....a TYM już się nie dzielimy bo To kosztuje? hehehe śmieszne.
Chodzi tylko o wytłumaczenie mniej więcej o co w tym chodzi.....a nie od razu kurs prywatny.
Twoim rozumowaniem to każdy post powinien być za opłatą....wpłać to Ci powiem.

Link to comment
Share on other sites

Pytasz o tak dokładne szczegóły,że nie powinnaś się dziwić.
Jak ktoś będzie miał chęć,to się podzieli.
Ale nie oczekuj,że każdy popędzi galopem w podskokach i machnie Ci kursik via net.

Zresztą w innych tematach na temat groomingu wypowiadasz się tak autorytatywnie,że jak sądzę, wiesz wszystko w temacie.;)

Edited by cockermanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Pytasz o tak dokładne szczegóły,że nie powinnaś się dziwić.
Jak ktoś będzie miał chęć,to się podzieli.
Ale nie oczekuj,że każdy popędzi galopem w podskokach i machnie Ci kursik via net.

Zresztą w innych tematach na temat groomingu wypowiadasz się tak autorytatywnie,że jak sądzę, wiesz wszystko w temacie.;)[/QUOTE]



No właśnie jak byś czytała ze zrozumieniem to być wiedziała ze mnie nie zależy na kursie prywatnym tylko o wytłumaczenie,jak chłopu na granicy,czy to coś typu jak u ludzkiego fryzjera na tej zasadzie....czy jak.

I faktycznie czekam na takiego co jak będzie chciał to się Podzieli wiedzą, więc uważam Twoje odpowiedzi na moje pytanie całkowicie bezsensowne, bo i tak nic nie wniosły.....

Wiedzę ze teraz w ogóle moda nastała jednych podsłuchują.....a Ty wertujesz,czytasz,pościk po pościku...każdego tak.Faktycznie niektórym się nudzi. hehe:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

No więc i ja się wypowiem jako groomer. Metoda Metoda na grzebień to strzyżenie psa na równą długość używając w tym celu grzebienia do zaczesywania włosa podobnie jak u ludzi. Zazwyczaj są to dłuższe fryzurki. Obcinany włos np na 3cm i przyglądając grzebień docinamy kolejny kosmyk do tej samej długości i tak całego psa. Jest to bardzo pracochłonne i nie zawsze wychodzi tak równo jak maszynką. Postaram się dodać na mojej stronie filmik jak się to robi. Zapraszam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...