Jump to content
Dogomania

Roland staruszek amstaff w tragicznym stanie ma BDT szuka DS


Recommended Posts

W sobotę dostałam informację,że w toruńskim schronisku przebywa amstaff staruszek lat ok.11,dwie godziny później byłam już na miejscu i to co zobaczyłam i usłyszałam przeraziło mnie do tego stopnia,że postanowiłam stanąć na głowie i mu pomóc.Stał się cud znalazł się BDT,który zgodził się go przyjąć.W niedzielę już jechał do DT.
Stan psa jest bardzo zły,skóra w tragicznym stanie(był cały pokryty pchłami),wychudzony,ale najgorszy jest stan tylnych łap,ledwo je stawia,a próba podniesienia jednej kończy się klapnięciem na tyłek,wygląda to koszmarnie.
Potrzebujemy pomocy szczególnie DS,ale też pieniędzy na leczenie.Na dzień dzisiejszy zostawiliśmy w lecznicy 195 zł,a to dopiero początek.Potrzebujemy pomocy,nie jesteśmy żadną fundacją tylko grupą kilku osób,która postanowiła,ratować psa za wszelką cenę.


Roland ostatni rewolwerowiec,bo tak dostał na imię po bohaterze cyklu S.Kinga jest bardzo łagodnym w stosunku do ludzi psem,nie wykazuje grama agresji,trochę wycofany w stosunku do mężczyzn.Prawdopodobnie był bity,gwałtownie wyciągnięta ręka w jego stronę powoduje natychmiastowe kulenie się,ładnie odnalazł się BDT,nie załatwia się w domu,czeka spokojnie na spacer,podczas jedzenia można wkładać rękę do miski,jest za to gadułą,jak mu się coś nie podoba to zrzędzi,nie wyje tylko zrzędzi pod nosem,ale cóż w końcu wiek ma swoje prawa:diabloti:.

296hwd3.jpg

fe2csi.jpg

zqvlk.jpg

10shero.jpg

wątek Rolanda na FB:

https://www.facebook.com/events/291415807706736/292108434304140/?comment_id=292111844303799¬if_t=event_mall_comment

Rozliczenie Rolanda
MALWA 50 ZŁ
mar.gajko 50 zł
maruda66 30 zł
anetaks4 20 zł
TERRA z dogomanii 20 zł
Małgorzata Gołko 30 zł
Magdalena Zierhoffer 43 zł
Justyna Korońska Nodzyńska 50 zł
Marta Wojtasik 30 zł
Kasia Montowska-Charaszkiewicz 50 zł
Agnieszka Hermanowski 250zł
Ewa Anna Goliszewska 50zł

Razem 653 zł

Wydatki na 02.07.2014

30.06.2014 weterynarz 195 zł
karma 82 zł
02.07.2014 weterynarz 155 zł
07.07.2014 kontynuacja antybiotyku 70 zł

wydatki razem 502 zł

Pozostało na +151 zł


Iza Skarb Narodu Sojka bardzo dziękujemy za pakę,która do nas leci,doleciała


15.07.2014

Marmosia 20 zł

pozostało na + 171 zł

22.07.2014 Anna Wojtowicz z FB 50 zł

stan na 22.07.2014 +221 zł

07.09.2014

wydatki:

120 zł badanie krwi+profil tarczycy,zalecenie zrobienia USG wątroby,paramwtry wątrobowe bardzo podwyższone

100 zł USG wątroby

115 zł wizyta+leki tarczyca i wątroba

99.90 karma

razem wydatki: 434.90

wpłaty:

hope2 10 zł







678.90-434.90=244.00

na dzień 07.09.2014 Roland jest na +244 zł
 

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata P']Ja też zapiszę.......
devoner będziesz robiła jakiś bazarek na Niego ????
jeśli tak to może jakieś fanty wykopię.:roll:[/QUOTE]

będę robiła,koszty leczenia będą ogromne:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='devoner']będę robiła,koszty leczenia będą ogromne:-([/QUOTE]
Ok, to szukam fantów
Masz ''wprawę ''w bazarkach to dobrze by było jakbyś mniej więcej napisała co się sprzedaje ,bo ciuchy to chyba nie bardzo :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie.

Strasznie mi żal takich psiaków, bitych, poniewieranych, i do tego starych........

Sama mam staruszka (terier 14 lat ), ma on u mnie cudoiwny dom, opiekę, pełną michę, mizianko i spacerki, ale wiem, z etakie staruszki potrzebują nieco więcej.
Ostatnio sama wydałam kilkaset złotych na jego leczenie.

Poproszę konto, wpomogę grosikiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Jestem na zaproszenie.

Strasznie mi żal takich psiaków, bitych, poniewieranych, i do tego starych........

Sama mam staruszka (terier 14 lat ), ma on u mnie cudoiwny dom, opiekę, pełną michę, mizianko i spacerki, ale wiem, z etakie staruszki potrzebują nieco więcej.
Ostatnio sama wydałam kilkaset złotych na jego leczenie.

Poproszę konto, wpomogę grosikiem.[/QUOTE]

[quote name='Magolek']Jestem na zaproszenie, podaj proszę konto to wesprę chociaż grosikiem staruszka. :)[/QUOTE]

[quote name='terra']Przychodzę i ja, wesprę staruszka grosikiem.[/QUOTE]

zaraz wyślę pw bardzo wam dziękuję

[quote name='yolanovi']Przychodze na zaproszenie do smutnego dziadka. Na razie nie mam jak pomóc :([/QUOTE]

kciuki też są potrzebne

[quote name='renatka_s']Zaglądam do Rolanda i trzymam kciuki za jego zdrówko.[/QUOTE]

przydadzą się

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...