Jump to content
Dogomania

Roland staruszek amstaff w tragicznym stanie ma BDT szuka DS


Recommended Posts

[quote name='Incia']No, wreszcie znalazłam chwilę żeby poczytać :) Cudny jest psiunieczek, uwielbiam takie wielkie paszcze;) Jutro Roszpunka ma do mnie zawitać, porobimy foty i może w weekend uda mi się skonstruować bazarek.[/QUOTE]

Incia wielkie dzięki,ja też już zaczynam bazar dla Rolanda robić,kasa prawie pusta,a przed nami kastracja,szczepienia,no i tylne łapy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']Dawno nie odwiedzałam Rolanda, pooglądałam sobie zdjęcia. Ależ to cudny pies !:lol: [B]Ta brązowa kamizelka mnie urzekła,[/B] oczu nie mogłam oderwać.:loveu:[/QUOTE]
mnie też,ale piegi i tak są najlepsze:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']Myślałam że podrzucę ale na fb nie ma mnie[/QUOTE]

podrzucisz,podrzucisz jutro rusza drugi na dogo:eviltong:.
jaanka masz jakiś pomysł u mnie jaskółki oszalały,latają jak głupiecałymi stadami prawie się od okien odbijają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']Może i mam ;)
Ale o co konkretnie pytasz?[/QUOTE]

tak z ciekawości,u mnie jest mało jaskółek,a dzisiaj się namnożyło i zachowują się jak ogłupiałe,nigdy czegoś takiego nie widziałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']A może to jerzyki? Mają białe brzuszki czy ciemne?
Trzeba uważać żeby nie uderzyły w szybę. Dobrze zasłonić firanką lub zasłonką.[/QUOTE]

białe to jaskółki,umiem odróżnić jerzyka od jaskółki:eviltong:miałam w domu jedno i drugie jak z gniazda wypadły,ale czemu tak szaleją?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...