Jump to content
Dogomania

mauluszki na wystawie


eryka

Recommended Posts

czesc,

wlasnie wczoraj zapisalam mojego bullka 7 miesiecznego na wystawe.

sama nie wiem jak to bedzie bo nie mam zadnego doswiadczenia w wystawianu

poza tym pomyslalam, ze fajnie by bylo sie poznac skoro czeka nas wiele wspolnych spotkan na wystawach... co wy na to?

fajnie by tez bylo gdyby odezwali sie Ci z duuuzym doswiadczeniem bo zawsze debiutanci moga sie czegos nauczyc

wiec kto z Was sie zglosil na kwietniowa warszawska wystawe?

pozdrawiam eryka i ahsan

Link to comment
Share on other sites

Do astanii, dziekuje bardzo za spotkanie, bylo bardzo milo :) poza tym usciskaj malucha (czemu moj juz nie jest taki maly:(

a tak ogolnie...

wcale nie wydaje mi sie, ze moj pies jest za chudy! on jeszcze rosnie i nie mozna chyba z nich robic grubasnych-potworow

cwicze teraz codziennie z ta ringowka i jest duzo zabawy, jak ma stac to siada ale jakos to bedzie. Ja sie tam za bardzo juz nie martwie chociaz jest milo patrezc jak wytrawni psiarze sie obchodza z psami.

Po spotkaniu w zwiaku zaczelam sie zastanawiac czy mojemu psiakowi jest wogole dobrze ze mna :oops: bo ja tak duzo rzeczy robie nie tak jak trezba...

a jak wygladaly Wasze debiuty na ringu?

pozdrawiam eryka&ahsan

Link to comment
Share on other sites

Kunda tez sie zjawi się w klasie mlodzieży i ciekawe jak bedzie bo to będzie moje pierwsze wystawianie. Ring nie wyglada tak strasznie jak sie jest widzem, ale kiedys trzeba zrobic ten pierwszy krok.

ASTANIA wyslalem do Ciebie widomość z pewnym zapytaniem, wielkie dzieki za odpowiedz.

Do zobaczenia

PP

Link to comment
Share on other sites

pozdrowienia dla kundy od pewnego bialego bullka z latka na oku :)

lapis, to tez bedzie moj pierwszy raz!!! boje sie strasznie, to znaczy boje sie jak zachowa sie ahsan bo on jest strasznie towarzyski i jakos sobie nie moge wyobrazic, ze nie bedzie zaczepiac innych psiakow...

Link to comment
Share on other sites

Eryka

Twój maluszek jest troszkę za chudy ale tylko troszkę . Jego boki powinny być zaokrąglone a nie wklęśnięte. Oczywiście nie wolno go zapasać ale trochę powinien przytyć. Dzwoniła do mnie wczoraj hodowczyni Twojego bullka. Ojej myślałam, ze nie wyjdę z domu. Pytała o wiadomy temat zapewniłam ją, że wszystko jest OK. Oczywiście nie mówiłam, że malec mógłby być troszkę grubszy z wiadomych powodów. W poniedziałek było wesoło ale zazwyczaj jest spokojnie i więcej czasu.

Wpadnij w kolejny poniedziałek zobaczymy efekty Twojej pracy ma też przyjść Pampin z młodą amstaffką to poćwiczycie razem. Może zejdziemy na dół i tam pochodzicie wokół klombu oczywiście jak nie będzie lało :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

suuuuper jasne, ze przyjdziemy z ogromna przyjemnoscia, pochwalic sie wynikami naszych cwiczen, no i spotkac sie z amstafka :)

czyżby poznali się na Polach Mokotowskich?

jasne, ze na polach bo tam grasujemy :evilbat:

Astaniu, jej dzieki, ze mnie ocalilas i nie wydalas, z tym, ze jest za chudy... bedziemy podjadac wiecej, ja niestety jeszcze nie dobylam powaznej rozmowy bo akurat bylam na dworcu... :oops:

teraz intensywnie uczymy sie nie wskakiwac i nie podskakiwac... ale to nie jest latwe

pozdrawiamy cieplutko eryka&ahsan

Link to comment
Share on other sites

Kunda tez sie zjawi się w klasie mlodzieży i ciekawe jak bedzie bo to będzie moje pierwsze wystawianie. Ring nie wyglada tak strasznie jak sie jest widzem, ale kiedys trzeba zrobic ten pierwszy krok.

Pampin jestem z tobą :lol:

To jak w piosence "Do zakochania pierwszy krok"

Kórde jak Crazy@ mi pomoże to ja też przyjade na pola - dzieciaki sprzedam i chajda na pola :lol:

Link to comment
Share on other sites

no więc to wyglada tak....

Pampin ma AST (9 miesieczna sunia, pręgowana z białymi znaczeniamia)

Kazik@ tak jak napisała ma 2 AST

Crazy@ ma bokserka

Lapis - Kunda zgłoszona jest w mlodzieży na miedzynar. w Wawie.

Kazik@, Crazy i ja spotykamy sie wlaściwie w każda niedziele o 14-tej na polach mokotowskich i to bez względu na pogode. Spędzamy tam jakieś 2 godziny i jak juz mamy hipotermie a psy zakwasy wtedy zbieramy sie do domku. Zapraszamy wszystkich którzy maja ochotę bo psiaki swietnie sie razem bawia i nie ma zadnych problemów.

Psiarzy jest tam sporo, czesto też wpada Kundy siostra z miotu (Biba), jeden AST (sunia, ale zapomnialem imienia!!!) i bulek... kiedys były nawet dwa.

Zapraszamy wszystkich. Każda niedziela o 14-tej, więc Eryka d niedzieli!!!

ASTANIA - do zobaczenia w poniedziałek i dzieki za pomoc. Ciekaw jestem ile AST będzie w suczkach w mlodzieży????

Kazika jeszcze jedno jak masz ochote to możemy sie razem wybrać w niedzielke, moja żonka jeżdzi teraz też z nami, ale samoch. ma 5 miejsc:))) a psy do bagażnika :))))) oczywiście to był zart!

PP

Link to comment
Share on other sites

astaniu, bardzo mi przykro, ze to nie prawda. poprostu mi tak kiedys powiedzial na spacerze i tyle zapamietalam i powtorzylam. tak czy siak pipi ma super charakter i jest zapatrzona w swojego pana czego niestety nie moge powiedziec o moim psie :(

oka to do zobaczenia w niedziele na polach, a moze jeszcze jais bullek by sie dolaczyl? tak tylko pytam, bo czuje sie w mniejszosci...

pozdrawiam eryka&ahsan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...