Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) Warszawa 12-13.lipiec 2014


Rodezja

Recommended Posts

Hm.. to może w sobotę medale nie dojechały... Tzn na stoliku sędziego leżały, ale takie duże i na szarfach, a nie standardowe malutkie. Tak czy siak borderom nie rozdali niczego. A cała karta ocen mi zamokła zanim zdążyłam do torebki dojść. ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, ring pod namiotem był wybawieniem. Zwłaszcza że akurat podczas oceny borderów zaczęło lać. I fajne było też to, że dało się pod nim przeczekać do oceny. Ja niestety namiotu się jeszcze nie dorobiłam i deszcz to jest dla mnie lekki dramat. ;)

Link to comment
Share on other sites

No to nie wiem co z tymi medalami. My w beaglach i w labradorach bez medali...
A te ringi pod namiotem dla mnie dziwna sprawa.. Czemu tam wstawili bordery i inne psy z I FCI a nie z IX i X? Albo z IV jeszcze? Jakieś nieporozumienie.

Link to comment
Share on other sites

Nowofundlandy też medali nie dostawały, ale dobremany ring obok już tak :eviltong:

Tak namioty powinny być nad każdym ringiem, bo aż przykro było patrzeć, jak np. w niufach sędzia oceniała jednego psa 30 min, a reszta stała na ringu w tym słońcu czekając na swoją kolej, dopiero przy ocenianiu suk wpadła na to, żeby reszta psów czekała w cieniu i wchodziła po kolei :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

*Vege, czasem trzeba to proponować samemu. Wystawiam niufy i w pełnym słońcu schodzę z ringu, bo nie zamierzam dać się psu ugotować jak przed nami czy po nad jest kilka sztuk, a my stoimy w słońcu. Teraz w Wawie przy tym deszczu też schodziłam, bo bajgiel mi się trząsł po jakimś czase stojąc w bezruchu. Lab miał to gdzieś, ale nie chcialam byc kompletnie mokra.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie minusem było:
* brak wody dla psów przy stoliku sędziowskim w taki upał
* brak oznakowania gdzie jest dostępna woda dla psa ( dopiero po długim szukaniu znalazłam)
* nie mogłam znaleźć weterynarza (odsyłali mnie na sam wjazd wystawy a pan weterynarz stwierdził że nie może opuścić swojego stanowiska)

Medale dostałam i kropelki na kleszcze też.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...