Jump to content
Dogomania

DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!


Recommended Posts

44 minuty temu, AlfaLS napisał:

Kup w aptece internetowej DOZ.PL https://www.doz.pl/apteka/p10201-Kreon_25_000_25_000_j._kapsulki_dojelitowe_50_szt.

W Bielsku Białej masz takie 3. Bo chyba dobrze odczytałam to B-B? Zamawiasz w internecie a odbierasz na miejscu z receptą. Wtedy dostawa nic nie kosztuje. Z reguły dostawa jest po ok. 2 dniach od złożenia zamówienia. Zapłacić możesz przy odbiorze. Ja od dawna tak kupuję i jestem zadowolona. 

Niezwykle cenna informacja. Bardzo dziękuję !!!!

Kreon już zamówiony.;-) ( 177,81 zł.)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2017 o 10:41, AlfaLS napisał:

Fajnie, że się przydało :-).

Przydało się i to bardzo. Przed chwilą odebrałam we wskazanej Aptece Kreon. W poniedziałek wyślę Duszkowi. Jest zabezpieczony na kolejne 3 miesiące.

Jeszcze raz dziękuję.

SAM_8316.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ach ten Dusio,Dusio.
W moim sercu zajął szczególne miejsce i zawsze będzie mi bardzo bliski,ale wiem że dla wielu z Was również ten dawny "Papierek"  ślad w sercu zostawił.

Nie sprawdzałam kilka dni konta i dziś patrzę 21.07.17 Duszek otrzymał 100zł na leki od Colette.

Colette,całuję Ciebie i dziękuję najpiękniej jak umiem w imieniu swoim i Duszka!


Powiem Wam szczerze,że wzruszyłam się bardzo widząc kolejny przelew dla Dusia i jednocześnie się ucieszyłam,bo taki Domek- "Perełkę" na prawdę warto wspierać.

Tak sobie nieraz myślałam,czy gdybym nie była pod "ścianą" dwa lata temu z wyjazdem na narodziny wnusi,to jak Duszka losy by się potoczyły?,..Czy trafiłby do równie dobrego domku? Czy w ogóle by domek się znalazł?,.  psy zdrowe,nie wymagające kosztownej karmy czy leków siedzą czasem latami w dt.
Może nie poszedł by w świat ten błagalny apel i tak poruszające ogłoszenie Basi akurat w tym czasie,kiedy Państwo chcieli pomóc dla największego biedaka? Panią Wiolettę z Rodziną wówczas właśnie tylko Duszek i jego los opisany najbardziej wzruszył.
Chyba nic w naszym życiu nie dzieje się bez przyczyny i ma jakiś cel.

 

Stan konta skarpety Duszka u mnie na dzień 29.07.17 - 100zł


Duszkowi zdrówko dopisuje i miewa się dobrze.Gania z kotkiem w berka po podwórku,bawią się razem i spacerują ,są super kumplami.Pani Wioletta mówiła,że Duszek czuje się bardzo odpowiedzialny za Domek i dumnie pilnuje...hehe. Wszyscy są zakochani w tych cudnych oczkach i pozwalają Duszkowi wchodzić sobie na głowę, w przenośni i dosłownie (zobaczycie zresztą zaraz na zdjęciu).
Pani Wioletta prosiła przekazać pozdrowienia dla Was Wszystkich od Duszkowego Domku!

IMG_20170331_151234.jpg

IMG_20170409_125039.jpg

IMG_20170409_130225.jpg

19897759_1370640596364778_1745634144_o.j

IMG_20170409_130217.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny przepraszam ze zasmiecam Wam watek ale pilnie potrzebuje porady od osob ktore wiedza jak postepowac z wychodzonym psem

Wczoraj do mojego przytuliska ktos przywiozl psa skora i kosci ponoc znaleziony w rowie w stanie tragicznym

Wet schroniskowy wyprzedzil mnie i dotarl na miejsce przede mna niestety- zaszczepil go od reki na wszystko co sue dalo plus dal mu tabletke na odrobaczenie plus zastrzyk przeciw biegunkom (bo ponoc mial)

Jego zdaniem psu nic nie jest

Ale sobie kitu nie dam wcisnac-pies ledwie chodzi a jak chodzi to w takiej pozycji kota na kregoslup wygiety lezy caly czas w kacie budy

Wazy moze 1,5 kg jest wielkosci yorka

Dalam mu wczoraj Doline Noteci to zjadl wszystko i zostawilam troche w miseczce na pozniej

Jakie kroki nalezy podjac zeby ratowac tak wychudzonego psa? Prosze czy ktos moze mi poradzic????

Link to comment
Share on other sites

Kiyoshi,dopiero odczytałam twoją prośbę i nie wiem czy na coś jeszcze się przydam.

Nie dawaj od razu normalnej porcji jedzonka,a malutkie i często w ciągu dnia,ale przede wszystkim wet "normalny"  powinien pieska obejrzeć,zrobić badania,wyjaśnić co jest powodem tego wychudzenia- choroba czy wygłodzenie.Wet może dałby wzmacniające kroplówki najpierw.

Jejku,półtora kilo maluszek....takie maleństwo wadziło komuś w wakacje i wylądowało w rowie.....straszne....trzymam mocno kciuki!

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, WiosnaA napisał:

Kiyoshi,dopiero odczytałam twoją prośbę i nie wiem czy na coś jeszcze się przydam.

Nie dawaj od razu normalnej porcji jedzonka,a malutkie i często w ciągu dnia,ale przede wszystkim wet "normalny"  powinien pieska obejrzeć,zrobić badania,wyjaśnić co jest powodem tego wychudzenia- choroba czy wygłodzenie.Wet może dałby wzmacniające kroplówki najpierw.

Jejku,półtora kilo maluszek....takie maleństwo wadziło komuś w wakacje i wylądowało w rowie.....straszne....trzymam mocno kciuki!

Dziekuje Wiosenko ze odpowiedzialas

Piesek jest juz w innej lecznicy pod kroplowkami- modlimy sie o cud i jego wyzdrowienie

Ma juz swoj watek - zapraszam Cie tam, rady osoby ktora mialam psiaka w podobnym stanie beda dla mnie bezcenne

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 30.07.2017 o 00:10, WiosnaA napisał:

Chyba nic w naszym życiu nie dzieje się bez przyczyny i ma jakiś cel.

Wiosenko kochana, tak pięknie wszystko ujęłaś w słowa, wspominając Duszkową 'adopcję".

To naprawdę był cud ! Do  dzisiaj wspominam pierwszą rozmowę z p.Wiolettą i Jej spokojny, dobry, ciepły głos ANIOŁA .

Dnia 11.08.2017 o 02:27, WiosnaA napisał:

Stan konta Dusia u mnie na dzień 11.08.17 -  150zł

Togaa,we wrześniu ja kupię Kreon i wyślę.

Dziękuję Wiosenko, dziękuję kochana Tobie , Colette i Aguni z Mikusią.

 

Zaległy Dusio Wielkanocny....Ach ten brak czasu !

599a1822addff_Wielkanoc2017.jpg.3220b0fce6e16babdb5d3d8b207519c0.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

12.09.17 do Duszkowej skarpety wpłynęło 50zł od MikAga i Mikusi.
Dziękujemy Kochane za Waszą nieustającą pomoc dla Dusia!


Kupiłam 3 op. Kreonu i 21.09.17 wysłałam.Dostałam sms na drugi dzień od P.Wiolety że dotarł i ogromne podziękowania za leki.
Pisała również,że u nich wszystko w porządku i zdrówko Duszkowi dopisuje,a w niedzielę (czyli dziś ) ma podesłać mi zdjęcia.
 
Stan konta 150zł + 50zł Razem 200zł
173,67zł - Kreon (zakup 14.09.17)
 10,80zł - wysyłka (21.09.17)
184,47zł -Razem wydatki
Ze skarpety wyjmuję 150zł ,a 34,47zł dokładam od siebie.

Stan Duszkowego konta u mnie na dzień 24.09.17 wynosi 50zł

20170921_110259.jpg

3 op.kreonu x50caps.

https://postimg.org/image/usfvcyi4j/

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dnia 24.09.2017 o 12:19, WiosnaA napisał:

 

Stan Duszkowego konta u mnie na dzień 24.09.17 wynosi 50zł

 

30.11.17 wpłynęło do mnie 50zł od Naszych Kochanych MikAga i Mikusi...Dziękujemy z całego serduszka!

Jako,że przyszedł czas zakupić nowy Kreon Duszkowi,a mnie od tygodnia rozłożyło choróbsko i na dodatek nie mam samochodu ,Kochana Togusia zajmie się zakupem i wysyłką.

W skarpecie miałam 100zł + dołożyłam od siebie 30zł i na dniach przelałam Basi 130zł.

 

Zajrzałam przed chwilą na konto,a tam niespodzianka! 

MikaAga z Mikusią zrobiły kolejny prezencik Dusiowi i przysłały Mikołajkowo jeszcze 50zł!!..Agusiu,Dziękujemy ogromnie!,.  w przyszłe wakacje meldujecie się na Podlasiu po drodze zgarniając Togusię.

Drugi przelew na 50zł przed chwilą poleciał właśnie na zakup Kreonu- w sumie wysłałam 180zł.

Stan konta u mnie 0zł.

 

Ps.Basiu, już dwie kawy wiszę dla Ciebie!...jesteś Mistrzunio!..moja lodóweczka wróciła do normalności!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2017 o 20:42, MikAga napisał:

Dusiu,

kochany nasz na zdrówko,by zobaczyć te Twoje oczęta,

Pozdrawiamy.

 

Niedługo będziemy mieć nowe zdjęcia.

Trzy opakowania Kreonu do Duszka już dotarły.

Togusia po ostatniej nawałnicy jeszcze "odcięta internetowo od świata",.. oj narobiła ta wichura u nich bałaganu i strat.

Rozmawiałam z p.Wiolettą i Duszek miewa się świetnie.Cała Rodzina jest bardzo szczęśliwa,że Taki Duszek im się trafił,kochają go bardzo.

Zaczęła  natomiast poważnie chorować Państwa sunia Mysia,staruszka 16 lat,od lat z padaczką,ale wykryto guzy wewnątrz.Są w trakcie badań i strasznie się martwią.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Oj, robię zaległości na wątkach ostatnio, a u Duszka to aż mi wstyd.

8.02.18 wpłynęło 50zł i 2.02.18 wpłynęło 50zł od Naszej MikAga i Kochanej Mikuni....Dziękujemy najmocniej  i najserdeczniej!

Całuję Agusiu i pozdrawiam cieplutko :)

 

Stan konta Duszkowej skarpety u mnie na dzień 6.03.18 - 100zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...