Jump to content
Dogomania

Tola-sunia w typie teriera walijskiego,pomoc na cito potrzebna. ZA TM :[


rita60

Recommended Posts

Nie są złe,pojawił się glut,ale nie ropny,raczej taki oczyszczający. Tola już tak się nie kręci,myślę,że to zasługa leków. Lubi drapanie za uszkiem:lol:,może nie jest wylewna,ale reaguje na zawołanie Potrafi też warknąć gdy jej coś nie pasuje,ale nie ma w tym agresji,czy kłapanie ząbkami. Tak,że ogólnie nie jest źle,zeskrobiny przełożone za tydzień,bo specjalista na urlopie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ło matko,ledwo cię znalazłam maleńka...

Info z hoteliku.

 

U Tolci wszystko w porządku , przez chwilę w zeszłym tygodniu pojawił się brzydki glut , ale teraz znów jest dobrze , w tym tygodniu pobieramy zeskrobiny wreszcie , choć odpukać Tola dalej nie łysieje , ale trzeba sprawdzić czemu te placki się pojawiły .Apetyt dopisuje , choć leki łyka sama tylko ze swoją ukochaną puszeczką , ale poza tym karmę suchą wsuwa , praktycznie nie ma już problemu z chodzeniem w kółko , przynajmniej jak z nią jestem .

Link to comment
Share on other sites

Co tu się stało  :look3:

 

W środę byliśmy na pobraniu zeskrobin i całej masy innych kłaczków :) Wetka pobrała z Tolci kilkanaście próbek (spokojnie tylko dwie były bolesne ) , czekamy na wyniki , ale obie wetki są jednak za tym ,że zmiany skórne to efekt tarczycy . Wyniki będą po niedzieli . 

Link to comment
Share on other sites

Skopiuj sobie ten link, który Ci podałam do przeglądarki. Jak się otworzy strona, to wyskoczy okienko do wpisania użytkownika i hasło. No więc w użytkowniku wpisujesz stara, a w haśle wpisujesz dogo. I wtedy otworzy Ci się ta stara Dogomania, i będziesz sobie mogła sprawdzić wszystkie subskrybowane wątki jakie miałaś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...