Jump to content
Dogomania

Tola-sunia w typie teriera walijskiego,pomoc na cito potrzebna. ZA TM :[


rita60

Recommended Posts

Wczoraj dotarły do mnie puszki RC convalescente, baaardzo dziękujemy. NIe ukrywam, że utrzymanie Toli jest dosyć drogie, ona zjada całą puszkę convalescenta dziennie, nie chce jeść nic innego a ja jej n ie chce odmawiać skoro to jej smakuje. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję:Rose::Rose::Rose:


Niestety są też gorsze wieści, dzisiaj zauważyłam, że wydzielina z nosa Toli jest większa i bardziej gęsta, dziwne jest to, że wydzielina jest tylko z prawej dziurki co wskazuje, że nie jest to stan zapalny tylko coś innego. Muszę się skonsultować z weterynarzem. Wczoraj też ją odrobaczyłam, bo od pobytu w klinice minęło dwa tygodnie a ona była strasznie zarobaczona i na pewno coś tam zostało.

Link to comment
Share on other sites

U Toleńki nie najlepiej:shake:zaczęły jej siadać tylne łapki,na spacerze ciągle przysiada...dostała antybiotyk domięśniowo,czekamy na jakiś efekt:roll:. A tak to teraz śpi stale i całe szczęście ma apetyt,ale je tylko swoje ulubione puszeczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']U Toleńki nie najlepiej:shake:zaczęły jej siadać tylne łapki,na spacerze ciągle przysiada...dostała antybiotyk domięśniowo,czekamy na jakiś efekt:roll:. A tak to teraz śpi stale i całe szczęście ma apetyt,ale je tylko swoje ulubione puszeczki.[/QUOTE]

Biedna sunia:(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']U Toleńki nie najlepiej:shake:zaczęły jej siadać tylne łapki,na spacerze ciągle przysiada...dostała antybiotyk domięśniowo,czekamy na jakiś efekt:roll:. A tak to teraz śpi stale i całe szczęście ma apetyt,ale je tylko swoje ulubione puszeczki.[/QUOTE]

Toluś :( bardzo smutne wieści :( zdrówka sunieczko kochana :*

Link to comment
Share on other sites

Kochani jest taka sprawa...zwolniło się miejsce w hoteliku/hospicjum/ u Ani pod Tomaszowem Mazowieckim. Jest tam 6 kojców ogrzewanych ukierunkowane na starsze,schorowane psiaki. Znam osobę,z pełnym zaangażowaniem i sercem opiekuje się psiakami,ktore żyją w swoim świecie jak nasza Tola. Dlaczego o tym piszę,u Uli jest wszystko ok,ale kiedy zrobi się zimno będzie musiała ją przenieść do domu gdzie jest sporo zdrowych,energicznych psiaków, przy których niestety nie będzie ciszy i spokoju,a tego nasza Tola potrzebuje. Co wy na to ? Podaję link do hoteliku.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216534-Hotel-dla-ps%C3%B3w-Fapek"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216534-Hotel-dla-ps%C3%B3w-Fapek[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kochani jest taka sprawa...zwolniło się miejsce w hoteliku/hospicjum/ u Ani pod Tomaszowem Mazowieckim. Jest tam 6 kojców ogrzewanych ukierunkowane na starsze,schorowane psiaki. Znam osobę,z pełnym zaangażowaniem i sercem opiekuje się psiakami,ktore żyją w swoim świecie jak nasza Tola. Dlaczego o tym piszę,u Uli jest wszystko ok,ale kiedy zrobi się zimno będzie musiała ją przenieść do domu gdzie jest sporo zdrowych,energicznych psiaków, przy których niestety nie będzie ciszy i spokoju,a tego nasza Tola potrzebuje. Co wy na to ? Podaję link do hoteliku.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216534-Hotel-dla-psów-Fapek[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja zgadzam się w 100% z tym co napisała Rita60. Trzeba sobie szczerze napisać nie wiadomo jak długo pożyje Tola, może miesiąc a może rok. Tak jak pisała Rita w tej chwili Tola jest w pomieszczeniu ale to pomieszczenie nieogrzewane, teraz jest tam świetnie nie za gorąco nie za chłodno, suchutko, spokój cisza, nikt nie zaczepia, jedzenia nie wyjada. Ale jak się zrobi zimniej będę musiała przenieść Tolkę do domu a tam mieszkają pełnosprawne wesołe,w dużej mierze młode psy. NIe dadzą jej spokoju, będą zaczepiać podchodzić wąchać a Tola potrzebuje spokoju. Ania ma doświadczenie w opiece nad psami w stanie Toli więc myślę, że byłoby to dla niej bardzo dobre. Ja mogłabym teraz zawieźć nawet tam Tolę za zwrot kosztów paliwa. Tylko trzeba się decydować szybko bo tam jest tylko 6 miejsc.


A teraz najnowsze wieści od Toli mała zjadła dzisiaj convalescenta wymieszanego z suchą karmą z czego się bardzo cieszę. NIestety dalej łazi w kółko. Jedyny "normalny" moment jest wtedy gdy jedziemy do weta to koniecznie chce przejść na przednie siedzenie, próbuje się przeciskać pomiędzy fotelami, kiedy jedzie z przodu uspokaja się i jedzie już ładnie. NMo i jedzenie je naprawdę chętnie szuka miski i idzie w jej kierunku.

Link to comment
Share on other sites

Jaka jest właściwie sytuacja finansowa Toli? Ile ma stałych deklaracji? Jaka jest cena w hoteliku Fapek? Przydałoby sie zestawienie finansowe, ile jest kasy i ile potrzeba. Mogę też zadeklarować dla bidy stałą 15 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Jaka jest właściwie sytuacja finansowa Toli? Ile ma stałych deklaracji? Jaka jest cena w hoteliku Fapek? Przydałoby sie zestawienie finansowe, ile jest kasy i ile potrzeba. Mogę też zadeklarować dla bidy stałą 15 zł.[/QUOTE]
Na pierwszej stronie/post1/jest wszystko napisane. Dziękuję za deklarację yolanovi.

Link to comment
Share on other sites

Kochani Tola jest już u Ani...dziękujemy Ula za dowiezienie małej i za dotychczasową wspaniałą opiekę:buzi::Rose: Rozmawiałam z Anią,jutro zabiera Tolę do swojej pani wet,zrobiony będzie też antybiogram. Ania podejrzewa u naszej niuni zespół przedsionkowy,objawy by się zgadzały ale trzeba to potwierdzić. Tola znowu ma gila,zachowuje się spokojnie,dała się pogłaskać,obejrzeć,ładnie zjadła swoją puszeczkę,nawet nie przeszkadzało jej,że była zmieszana z karmą suchą:razz: Jak będzie taka konieczność to Ania ugotuje jej jedzonko. Ja wyjeżdżam w sobotę na dwa tygodnie,jej tam problem z zasięgiem i netem,ale Ania będzie wchodziła na wydarzenie i informowała o Toli,będą też foty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...