Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

hej !

Marta,szkoda,że was nie było.Na wojenny jednak się nie wybieram.)8V  mam komunie córki,potem "biały tydzień" czyli codzennie zapitalanie do kościoła.Nie wyrobie się ze spacerami.

Z Sanokiem zobaczymy jeszcze.Liczę,że w czerwcu będzie jeszcze w Miechowie-przynajmniej tak obiecywali to może się spotkamy

Angi to myslę,że podobało jej się jak i nam.Szkoda,ze nie mogłaś się z Nią zabrać.

Majoka ,niestety nie,choć miałam ochotę ;) ale potem był do pokonaniana trasie taki rów,że  się z Ermaniem wpakowałam.Na szczęscie tylko do kostek :0


Macie Eryczka "ulizanego",wiewiórkę,świecącego się a potem to już mlecze

2016.04.20 009.jpg

2016.04.20 015.jpg

2016.04.20 019.jpg

2016.04.21 018.jpg

2016.04.21 019.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hej

Tak Majoka to juz jutro a właściwie dziś;)

Dzieki za pamięć.W związku z tym zaglądam jeszcze rzadziej :( Ale nadrobię w tygodniu.I zdjęcia pokarze :)

 

I jeszcze napisze tylko,ze zapisalam sie na Dt w Sanoku !!! Cieszę się jak nie wiem.W dodatku nigdy w Bieszczadach nie bylam,choc uważam to za wstyd-przynajmniej dla Krskusa uwielbiającego przyrodę;)

Zmykam spać,bo wcześnie pobudka i dzień pelen emocjii.

Link to comment
Share on other sites

Hej

To ja króciutko,bo czasu wiecznie brak ;)

Komunia udała się bardzo fajnie,choć pogoda do popołudnia nie dopisała.Zdjęć mam mało bo padało i szkoda mi było aparatu.W domu,po kościele już nie było kiedy.Z resztą goście mieli zapowiedziane,że po kościele obowiązują stroje nieformalne i wszyscy przebrali się wygodnie ;)

Erman był bardzo szczęśliwy,bo chrześni przyjechali ze swoim psem /niestety nie zrobiłam zdj/ i Erman przez 2 godziny męczył Krokieta na ogródku.Potem Krok miał już dosyć więc każdy poszedł spać oddzielnie ;)

Kilka zdj komunijnych .Na jednym starsza córka.A ostanie pt "komu bytu przyfasolić (świeczką) ?" ;)

 

2016.05.08 053.jpg

2016.05.08 054.jpg

2016.05.08. 008.jpg

2016.05.08t 005.jpg

2016.05.08t 007.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Piękna "komunistka" :))))))

Ale macie fajnie, że dziewczynki nadal mogą ubrać ładne kiecki. U nas już od pewnego czasu alby obowiązują :/ Ble

 

A Er łapie słoneczko widzę. Jakbym Zeusa widziała. Teraz też wykłada się w słońcu, w lecie będzie znowu cienia szukał.

Link to comment
Share on other sites

Chesti unas  dowolność jeśli chodzi o sukienki więc Zuzia była nawet w lekko krótkiej-po starszej siostrze :)

jolkablaszczyk on jak biegnie to też wybiera trawę-mamy zrobiony nowy chodnik,taki a'la kamienny a obok nową,wysianą trawę .Zgadnij którędy lata ;) ale wylegiwanie się na kamyczkach  jest lepsze,bo są bardziej nagrzane niż trawa ;)

 

 

2016.05.12 013.jpg

2016.05.12 015.jpg

2016.05.12 017.jpg

2016.05.12 024.jpg

2016.05.12 040.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...