Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

Hej

Zabieram się za porządki domowe,bo ostatnio tylko ogródek i ogródek.I tak mi się chce,że chyba wolę się z dogo pomeczyć ;)

Czy nie da się,żeby banerki wróciły-nic innego do szczęścia mi tu nie potrzeba ;)

 

Trochę mamy zaległości więc najpierw wielkopolskie zdjęcia jeszcze. /Jutro jadę po nową świnkę-trzymajcie kciuki/

 

2016.03.24 023.jpg

2016.03.24i 030.jpg

2016.03.24i 034.jpg

2016.03.24i 036.jpg

2016.03.25 045.jpg

Link to comment
Share on other sites

Teraz kolej na Dt.Uważam,że było super :) Trasa trochę "poplątana" a pogoda ideał-nie za zimno,nie za ciepło.Choć jak przed wyjazdem-ok 6tej musiałam porządnie skrobać szyby w aucie to trochę się zdziwiłam ;) Poznajemy co raz więcej fajnych ludzi i psów :) Erman widzę też na plus-od zeszłego sezonu.Potrafi już trochę wyluzować na trasie.I pewnie dla tych co nas spotkali pierwszy raz to mało prawdopodobne ale on już naprawdę dużo mniej szczeka ;)

 

Er i Coma ;)

2016.04.02d 011.jpg

W tłumie (zdj.Bożena Nitka)

2016.04.02 001 by Bożena Nitka.jpg

start

2016.04.02 031 by M.Grzybalska.jpg

ruszamy(zdj.Marcin Mucha)

r2016.04.02 023 by Marcin Mucha.jpg

Na trasie (zdj.Bożena Nitka)

2016.04.02 037 by Bożena Nitka.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj nabazgroliłam na komórze i mi posta nie zatwierdziło wrrr.  Ale i tak pisałam, że muszę na kompie zobaczyć zdjęcia. Te bardzo  mi się podoba

5707612ad0317_2016.03.24i030.jpg.90a7acc

Zazdroszczę Ci tych dt i żałuję że bliżej siebie nie mieszkamy. A jak nowa świnka???Mnie się te skinny podobają, takie bardziej kumate się wydają :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej !

Nie mam na nic czasu :( Chciałam pozagladać do Wasi napisać coś o Dt ale,żywcem  nie mam kiedy.W ogródku pełno roboty,robimy "remont" podwórka,wymieniam ciuchy zimowe na letnie-a u mnie to kilkudniowa operacja ;).Staram się z Ermanem min 5x w tyg  iśc na ok 10km spacer.Do tego lada dzień komunia córki,próby zebrania itp

Nie wiem jak się nazywam :( Ale obiecuje na dniach nadrobić zaległości.

Swinka  super,jeszcze trochę wypłoszona ale od razu z Melą się polubiły i "stara" chyba traktuje ją jak dziecko.Na Dt  w Lublińcu było fantastycznie,Ermanzachowywał się  super.

..zdj,relacja i zaglądanie do Was na dniach

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hej

Cieszę się,że nas odwiedziłaś :)  Muszę doczytać regulamin bo ja jakoś anty wojskowa jestem i nie lubię rozkazów ;) a tam w takim tonie napisane.

Mnie Monika namawia na Sanok.Jednak to już kawałek,trzeba by na2 dni jechać,powinnam w tym czasie urodziny córki robić...ale kusi :)

 

A teraz obszerna fotorelacja z Lublińca.Było super i może pogoda na zdjęcia nie najlepsza ale do marszu idealna

zdj.autorstwa Marcina Muchy,Tatiany Gałuszki,Aleksandry Kaczor,ze str Lubliniec.info i dogtrekking.com,

 

2016.04.16 DT Lublinec 001 by Marcin Mucha.jpg

2016.04.16 DT Lubliniec 015.by Tatiana Gałuszka.jpg

2016.04.16 DT Lubliniec 020.jpg

2016.04.16 DT Lubliniec 030 by M.Mucha.jpg

2016.04.16 DT Lubliniec 040 by Aleksandra Kaczor.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...